Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.06.2008 o 14:16, MTSMAFIOSO napisał:

A spróbuj wpisać "spawn Xardas" ?
Chociaż nie wiem czy to zadziała ^^

Tak właśnie zrobiłem. Xardas się pojawił i zadomowił się w swojej wieży. Rozmawiałem z nim i idę dalej :) Bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Mam problem z uruchomieniem gry zaraz po instalacji. Pojawia się komunikat odnośnie pliku engaine.dll.
Mam Viste 64. Dodam ze DirectX 9 jest także

Nie dziw sie ze masz problem z vista (64bit!!!) nie dosc ze vista jest kijowa nawet na 32bit to w dodatku na 64 wlasnie niektore gry wogole nie chodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do wszystkich, jeżeli na konfigu Intel Celeron 2.67 Ghz, 768 MB RAM i Radeonie 9600 Pro 256 MB gra chodzi mi z prędkością ok. 15 FPS (co przyjemnością nie jest) i zalicza co chwilę ścinki, to czy dołożenie kości 1 GB w miejsce kości 256 MB znacząco poprawi płynność? Bo boję się o procesor, wiem, że najlepszy to on nie jest :/ Oczywiście chodzi mi o detale LOW (no, może widoczność i tekstury na średnie).


Powinno cos leciutko poprawic ale ram to mimo wszystko najmniej wazna czesc w komputerze najwiecej daje ci procesor i karta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O procesor raczej się bać nie powinieneś, a płynność poprawi się raczej znacznie chociaż nie aż tak jakbyś to sobie wyobrażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie są ukrywane złote talerze które chce Lares ? Domyślam się, że na dziedzińcu zamkowym, gdzie jest pełno skrzyń... a także orków, przy których trudno je przeszukać, a co dopiero coś zwędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 19:58, Darkstar181 napisał:

Gdzie są ukrywane złote talerze które chce Lares ? Domyślam się, że na dziedzińcu zamkowym,
gdzie jest pełno skrzyń... a także orków, przy których trudno je przeszukać, a co dopiero
coś zwędzić.


Z tego co pamiętam są one w pomieszczeniach za którymi stoi ten Ork który zleca ci min. przyniesienie rudy, złota etc. Aby tam wejść musisz mieć wysoki poziom reputacji w mieście chyba że grasz po stronie buntowników to możesz chyba wszystkich wyrżnąć i wtedy zabrać co trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złote coś tam stoi głównie w pokoju na zamku gdzie są szamani orków, co najmniej jeden jest też w sali tronowej najwyższego kapłana. To nie są talerze, ktoś chyba coś zawalił przy tłumaczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tia... faktycznie, ktoś nawalił. Te talerze to po prostu jakieś puchary. Już je zwinąłem.
Kolejne pytanie,już ostatnie jeśli chodzi o Geldern (zaraz zacznę je odbijać) Gdzie jest rzekomy hełm pierwszego paladyna ? Dowódca buntowników w Okarze wspominał że znajduje się właśnie w Geldern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znajduje się w pokoju niedaleko południowej bramy, w środku jest też kilku szamanów orków ale nie zwracają uwagi na jego zabranie (zresztą jeśli i tak zamierzasz ich wyrżnąć...). Dla ułatwienia dołączam mapkę na której jest zaznaczony.

20080611203703

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest pokój z takim szamanem a dokładniej szamanami. Właśnie tam jak wchodzimy na kredensie po prawej stronie leży. Z tego co wiem jak go zabierzesz to nikt się nie wkurzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już jesteście przy geldern i odbijaniu to z kim można rebelię wykonać i jednocześnie wykonać questa dla druida ?? Były mag Ognia gada cos o iwanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jestem już w Varrancie to gdzie najlepiej się udać? Iść do Ishtar do Zubena i wyrobić sobie reputację Asasynów czy może iść na poszukiwania artefaktów addanosa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 20:43, albinskia napisał:

Tak jak już jesteście przy geldern i odbijaniu to z kim można rebelię wykonać i jednocześnie
wykonać questa dla druida ?? Były mag Ognia gada cos o iwanie ...

Iwana to trzeba zabić :) Też myślałem że to niby z nim, ale jednak nie.
A rebelię można zacząć właśnie z Magiem Ognia. Trzeba zbadać jakąś starą świątynię, co zresztą robimy w ramach znalezienia artefaktu dla tego orka przy dziedzińcu. Kiedy mamy artefakt, idziemy do maga, i mówimy, że nie znaleźliśmy tam ognistego pucharu. On proponuję nam rebelię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 20:38, Karharot napisał:

Znajduje się w pokoju niedaleko południowej bramy, w środku jest też kilku szamanów orków
ale nie zwracają uwagi na jego zabranie (zresztą jeśli i tak zamierzasz ich wyrżnąć...).
Dla ułatwienia dołączam mapkę na której jest zaznaczony.

Dzięki, niezauważyłem go w tym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby wejść do Zubena potrzeba 75% reputacji u Asasynów. Jeżeli dopiero wszedłeś na pustynie, to lepiej idź szukać Artefaktów Adanosa. No chyba, że możesz sobie zwiedzać poza Ishtar, wszystkie inne miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 20:45, Clear napisał:

Jeśli jestem już w Varrancie to gdzie najlepiej się udać? Iść do Ishtar do Zubena i wyrobić
sobie reputację Asasynów czy może iść na poszukiwania artefaktów addanosa ?

Najlepiej to chodź po miastach i wykonywać zadania i expić na pustyni. Artefakty w trakcie rozgrywki zbierzesz. Nie musisz iść wyłącznie po nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak robie. Ale po tym co widze to raczej dłuuugo sobie posiedze w Varrancie. Ciężka robota z tymi artefaktami Addanosa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam problem z samym graniem w Gothica - gra działa płynnie, ale zawsze 5 minut po wczytaniu zawiesza mi się i muszę resetować komputer. Jak zaczną grę od nowa tego nie mam, tylko jak wczytam save.
Dodam jeszcze, że mam pozamykane wszystkie aplikacje i zainstalowanego najnowszego patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj config kompa ... jaki masz system operacyjny etc. To pomoże ( być może ;)) rozwikłać problem bo G III jest tak ... skopaną grą ( jeżeli chodzi o system optymalizacji i engine ) że trudno przewidzieć co jest przyczyną twoich problemów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się