Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2008 o 20:21, nightfaler napisał:

Ostatnio znowu zacząłem grać w gothica ponieważ ostanim razem nie ukończyłem. I tak jestem
w monterze i mam 61 reputacji i nie mogę wejsc do zamku co ztym fantem zrobić? Zaznaczam
że nie ma już chyba żadnego qesta ale mogę się mylić jedyne co mam aktywne to sprawdzanie
lojalnosci dla marika, wydałem nawet Sanforda ale on domaga się dowodów a tych mu nie
dam z dwóch przyczyn.


Musisz zdobyć minimum 75 reputacji, a skoro tyle nie masz, tzn., że nie wykonałeś wszystkich questów. Pokręć się i pogadaj z ludźmi. Na pewno coś znajdziesz. Ewentualnie zajrzyj do poradnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 07:02, nightfaler napisał:

Przecierz wiem że 75 % a wydaje mi się że już wszystko zrobiłem i jestem w kropce

A zabiłeś krowy i złodziei zboża? Zrobiłeś zadania dla Soboty i walczyłeś na arenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 10:01, Kostka XXL napisał:

> Przecierz wiem że 75 % a wydaje mi się że już wszystko zrobiłem i jestem w kropce

A zabiłeś krowy i złodziei zboża? Zrobiłeś zadania dla Soboty i walczyłeś na arenie?


Złodzieje zboża załatwieni i całe te dostawy dla Sanforda też ( baryłki mleka i 15 worków pszenicy) zrobione.
Skrzynka dla Soboty odnaleziona a jeśli chodzi o arene to jestem mistrzem :P a co do krów to oco biega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok co zrobić by filmiki w gothicu 3 nie cięły, cała gra chodzi mi bardzo płynnie itd (4 GB ramu robi swoje), ale filmiki mi klatkują niemiłosiernie. Nie chciałbym robić syfu i instalować jakichś kodek packów, bardziej by mi odpowiadał ten konkrenty kodek filmy są w bink video, a samego kodeka bink video coś nie mogę znaleźć (RADTools nic nie daje). Na słabszym sprzęcie przed formatem filmiki mi nie cięły, więc to nie wina za słabego sprzętu.
Martwi mnie jeszcze jedno czasem tereny dość oddalone ode mnie nie maja powierzchni znaczy drzewa jakby lewitowały, wszystkie suwaki mam ustawione na max w prawo poza ostatnim. Tam mam ustawioną tylko głębie pola, bo nie lubię jak postaciom się gęby świecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 15:42, Gumiś2 napisał:

Trzeba zabić krowy na farmie koło Montery, ale to zadanie dla buntowników, więc repa
w Monterze Ci nie przyniesie...

no to odpada.... coś tak sądziłem :P więc jakieś pomysły ? jakiegoś kodu nie ma ? ale jeszce popatrze na ten poradnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 18:16, Lukasz924 napisał:

mam pytanie czy ma ktos PREMIEROWA EDYCJE GOTHICA 1 i chciaby ją sprzedac???

Tak, oczywiście.

Na gramie - dział używki

-Allegro

- sklepy internetowe

Z takimi pytaniami kieruj się tam. W tym temacie ani na forum nie zamieszczamy ogłoszeń kupna sprzedaży no może poza tym tematem.

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=37543&u=87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 18:16, Lukasz924 napisał:

mam pytanie czy ma ktos PREMIEROWA EDYCJE GOTHICA 1 i chciaby ją sprzedac???

Powiedz mi dlaczego pytasz się o gothic I w temacie o gothic III ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Jakbyś szukał innych map do G3 to polecam zajrzeć do linka z przypiętego posta - znajdziesz tam wszystkie możliwe mapy obszarów i miast.

20081116143317

20081116143350

20081116143444

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2008 o 14:30, Varo napisał:

> mam pytanie czy ma ktos PREMIEROWA EDYCJE GOTHICA 1 i chciaby ją sprzedac???
Powiedz mi dlaczego pytasz się o gothic I w temacie o gothic III ?


bo w gothic I nikt nie odpowiedzial a gothic III jest ostatnia wydana czescia wiec zainteresowanie wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2008 o 14:47, Lukasz924 napisał:

bo w gothic I nikt nie odpowiedzial a gothic III jest ostatnia wydana czescia wiec zainteresowanie
wieksze


powiem ci że premierówka jedynki jest biedniejsza od wydania w ekstra klasyce poza wielkim kartonem nic tam nie ma zwykły box na płyty, żadnego pudełka typu dvd nie uświadczysz. Swego czasu na wirtusie były za 9,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos powiedziec jak mam "zabic" orkowe patrole na samym poczatku dla buntownikow ;> ?? I czemu po rozwaleniu wszelkich potworkow we wschodniej jaskini nie zaliczylem questa ? (pelzacza nie bylo - bo w poradniku pisze ze jest). Gram na community patch 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pewne pytanie. Otóż gdy gram w Gothica 3, to po jakimś czasie gra po prostu się zacina i nic więcej się nie dzieje, trzeba robić restart. Dzieje się tak także w 1 i 2, ale nie tak często jak w 3. Może to jakieś ograniczenie, żebyśmy za długo nie grali, ale ja mam taką prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy można temu jakoś zaradzić? Z tego co słyszałem to wiele osób tak ma.Czy jest jakiś sposób aby na to zaradzić? Może jakiś patch czy inny plik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2008 o 15:57, revolt505 napisał:

Ja mam pewne pytanie. Otóż gdy gram w Gothica 3, to po jakimś czasie gra po prostu się
zacina i nic więcej się nie dzieje, trzeba robić restart. Dzieje się tak także w 1 i
2, ale nie tak często jak w 3. Może to jakieś ograniczenie, żebyśmy za długo nie grali,
ale ja mam taką prośbę czy ktoś mógłby mi powiedzieć czy można temu jakoś zaradzić?
Z tego co słyszałem to wiele osób tak ma.Czy jest jakiś sposób aby na to zaradzić? Może
jakiś patch czy inny plik?


Rzadne ograniczenie,tylko zła optymalizacja gry...:\ Nie ma się co martwić,mi pod koniec gry Gothic nie chcał się ładowac,a do tego dochodzi masa innych bugów.Każdy kto grał w GIII miał okazje zaznac kilku bądx więcej niedoróbek tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno mam pytanie, gra mi zacina (na max detal) a w sumie nie powinna. rozumiem ze to byc moze bledy optymalizycjne, ale czy mozna poprawic jakos wydajnosc gry ale nie kosztem grafiki ?

Moj sprzet to:
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz BOX
Pamięć: DDR2 2x1GB 800 Geil Dual Ultra CL4
Grafika: Asus GeForce 8800GT 512MB

gram na CP 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się