Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.11.2008 o 17:14, Don Zorro napisał:

Na prawo i lewo? A umiesz chomiczku mały czytać?


Przypominam Ci, miłośniku małych, czytających chomiczków, że jesteś tutaj warunkowo. Jeszcze raz trafię na podobny przejaw braku kultury w rozmowie i się pożegnasz z forum, tym razem na stałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy dostając dożywotniego bana pożegnał bym się z forum to nie był bym taki pewien - istnieje tzw. "multikontowość", a w...ehm, czerwcu dostaje nowe kompa. A drugie konto mógłbym nawet założyć w szkolnej bibliotece... ale tego nie zrobię - jestem raczej uczciwy :)

Ale ok - będę już "grzeczny". Choć nie wiem czy "mały chomiczek" to takie chamstwo?!
Sorry za offtop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skieruj się na północ od Ishtar, trzymaj się szlaku górskiego. Idź w tym kierunku aż napotkasz przełęcz prowadzącą na zachód - idź nią aż dojdziesz na polanę z tymi lwami. Oprócz tej lokacji parę bestii znajdziesz w pobliskiej jaskini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moj prolem wyglada tak ze jak wcze gothica 3to po paru chwila zacina sie dzwiek i ogolnie grafiika ojawiają sie roznokoo kropki i nic nie mozna zrobic za kazdym razem musze resetowac kompa , nawet na najmniejszej rozdzielczosci scina ..

prosze o pomoc czyżbym mial za słabego kompa ?
Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.080917-1612)

Processor: AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor (3 CPUs), ~2.1GHz
Memory: 4094MB RAM
Page File: 1260MB used, 7105MB available

Card name: NVIDIA GeForce 9500 GS
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 9500 GS
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0644&SUBSYS_13301462&REV_A1
Display Memory: 2284 MB
Dedicated Memory: 493 MB
Shared Memory: 1791 MB
Current Mode: 1680 x 1050 (32 bit) (60Hz)
Monitor: HP w2228h Wide LCD Monitor

Description: Speakers (Realtek High Definition Audio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 06:27, tomekkuman napisał:

moj prolem wyglada tak ze jak wcze gothica 3to po paru chwila zacina sie dzwiek i ogolnie
grafiika ojawiają sie roznokoo kropki i nic nie mozna zrobic za kazdym razem musze
resetowac kompa , nawet na najmniejszej rozdzielczosci scina ..

prosze o pomoc czyżbym mial za słabego kompa ?
Operating System: Windows Vista™ Home Premium (6.0, Build 6001) Service Pack 1
(6001.vistasp1_gdr.080917-1612)

Processor: AMD Phenom(tm) 8450 Triple-Core Processor (3 CPUs), ~2.1GHz
Memory: 4094MB RAM
Page File: 1260MB used, 7105MB available

Card name: NVIDIA GeForce 9500 GS
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce 9500 GS
DAC type: Integrated RAMDAC
Device Key: Enum\PCI\VEN_10DE&DEV_0644&SUBSYS_13301462&REV_A1
Display Memory: 2284 MB
Dedicated Memory: 493 MB
Shared Memory: 1791 MB
Current Mode: 1680 x 1050 (32 bit) (60Hz)
Monitor: HP w2228h Wide LCD Monitor

Description: Speakers (Realtek High Definition Audio)


Kompa na pewno nie masz za słabego. Ja mam jak w podpisie i na prawie najwyższych chodzi płynnie. Zatem to musi być coś technicznego. W tej kategorii Ci niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby mi podać link do strony na której mógłbym ściągnąć cracka lub coś takiego dzięki czemu mógłbym grać w gothic 3 bez płyty? Mam oryginalną grę (jeśli ktoś chce dowodów niech prosi) i płytka jest już trochę porysowana. Nie chce jej jeszcze bardziej rysować i stąd bierze się moja prośba. Nie potrafię przegrywać więc nie zrobię kopii, a wymienić w sklepie też za bardzo nie chce. (mam złe doświadczenia z pocztą) Wiem że to trochę nielegalne, ale może jednak? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:05, revolt505 napisał:

Witam. Ja mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby mi podać link do strony na której mógłbym
ściągnąć cracka lub coś takiego dzięki czemu mógłbym grać w gothic 3 bez płyty? Mam oryginalną
grę (jeśli ktoś chce dowodów niech prosi) i płytka jest już trochę porysowana. Nie chce
jej jeszcze bardziej rysować i stąd bierze się moja prośba. Nie potrafię przegrywać więc
nie zrobię kopii, a wymienić w sklepie też za bardzo nie chce. (mam złe doświadczenia
z pocztą) Wiem że to trochę nielegalne, ale może jednak? Z góry dziękuję za odpowiedzi.



Zainstaluj patcha 1.6, dzięki niemu będziesz mógł grać bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:06, kamil E napisał:

> Witam. Ja mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby mi podać link do strony na której mógłbym

> ściągnąć cracka lub coś takiego dzięki czemu mógłbym grać w gothic 3 bez płyty?
Mam oryginalną
> grę (jeśli ktoś chce dowodów niech prosi) i płytka jest już trochę porysowana. Nie
chce
> jej jeszcze bardziej rysować i stąd bierze się moja prośba. Nie potrafię przegrywać
więc
> nie zrobię kopii, a wymienić w sklepie też za bardzo nie chce. (mam złe doświadczenia

> z pocztą) Wiem że to trochę nielegalne, ale może jednak? Z góry dziękuję za odpowiedzi.



Zainstaluj patcha 1.6, dzięki niemu będziesz mógł grać bez płyty.



Jesteś pewien tego, że jeśli zainstaluje patch 1.6 to będę mógł grać bez płyty? Jeśli tak to z jakiej strony ściągnąć ten patch? Prosiłbym o oryginalną lub wypróbowaną (bez wirusów itd) stronę. Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.idg.pl/ftp/gry_6491/Gothic.3.Patch.1.6.html

Proszsz ... i nie baw się w cracki bo to illegal i na forum nie jest mile widziane. Naprawdę, po zainstalowaniu patcha nie jest wymaga płytka w napędzie. Poza tym każdy ma prawo zrobić kopię zapasową oryginalnego nośnika - jak nie wiesz jak to się robi to kogoś poproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 16:22, revolt505 napisał:

> > Witam. Ja mam taką prośbę. Czy ktoś mógłby mi podać link do strony na której
mógłbym
>
> > ściągnąć cracka lub coś takiego dzięki czemu mógłbym grać w gothic 3 bez płyty?

> Mam oryginalną
> > grę (jeśli ktoś chce dowodów niech prosi) i płytka jest już trochę porysowana.
Nie
> chce
> > jej jeszcze bardziej rysować i stąd bierze się moja prośba. Nie potrafię przegrywać

> więc
> > nie zrobię kopii, a wymienić w sklepie też za bardzo nie chce. (mam złe doświadczenia

>
> > z pocztą) Wiem że to trochę nielegalne, ale może jednak? Z góry dziękuję za
odpowiedzi.
>
>
>
> Zainstaluj patcha 1.6, dzięki niemu będziesz mógł grać bez płyty.


Jesteś pewien tego, że jeśli zainstaluje patch 1.6 to będę mógł grać bez płyty? Jeśli
tak to z jakiej strony ściągnąć ten patch? Prosiłbym o oryginalną lub wypróbowaną (bez
wirusów itd) stronę. Z góry dziękuję.


Nie martw się, "wszystko będzie w porządku" xP Trochę wyżej jest przypięty post Wdowiakm-a, gdzie masz wszystkie linki do patch''y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to:
1. obóz orków jest przy grobie Angira (ten co trzeba z Osmundem szamana zabić)
2. We wschodniej części Nordmaru (to ta kropka na mapie na lewo od tej najbardziej wysuniętej na wschód)
3 i 4. na południowy wschód od Klanu Ognia (dwie kropki obok czarnego numeru 2.)
5. ostatni to chyba ten przy grobowcu Akaschy (czarny numer 1.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 17:59, garrick napisał:

Witam mam małe pytanko. Co zrobić by fotki robione w grze gdzieś się zapisywały ;)?


Zainstalować i uruchomić sobie xFire. Szybkie i skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 19:48, Don Zorro napisał:

Gdzie ZNAJDĘ lub kupie za grosze zbroję lepsza niż skórzana


W G3 znaleźć można tylko jedną zbroję (Szatę Adanosa) ale to przedmiot związany z głównym questem i jego zdobycie nie jest takie proste, oprócz tego możesz też dostać Lekki Pancerz Asasyna w zamian za wykonanie questa w Bradze. Za całą resztę będziesz musiał zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:42, Piotrek''mysza napisał:

Polecam mapę interaktywną jest na niej nie mal wszystko !!! Polecam jeszcze raz !


Nawet w przypiętym poście jest link do WSZYSTKICH map do G3, jest tam też ta interaktywna (właśnie sprawdzałem).

Nie wiem co się dzieje z ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się