Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

No i jeszcze wpisze kod na ten miecz przodkow bo tez go w zadnej skrzyni nie widzialem:/ wiec prosze kogos o te kody a szczegolnie na ten kamien ktory sie zabiera cieniostworowi a ja go komus dalem! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy jest tu ktos ko gra na service packu 1 ???????????? bo gdzies czytałem że gra bez tego nie pojdzie i chce sie przekonać???? bo nie długo robie formata i nie wiem czy znwu instalować???? bo mi przez niego przeglądarka internetowa nie działała, a jak miałem service pack 1 to gra wogóle nie chciała się zainstalować:/???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:19, Krzysiekmaster napisał:

mam pytanie czy jest tu ktos ko gra na service packu 1 ???????????? bo gdzies czytałem że gra
bez tego nie pojdzie i chce sie przekonać???? bo nie długo robie formata i nie wiem czy znwu
instalować???? bo mi przez niego przeglądarka internetowa nie działała, a jak miałem service
pack 1 to gra wogóle nie chciała się zainstalować:/???

Ściągnij SP2, no chyba, że ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:21, Yary5 napisał:

> mam pytanie czy jest tu ktos ko gra na service packu 1 ???????????? bo gdzies czytałem
że gra
> bez tego nie pojdzie i chce sie przekonać???? bo nie długo robie formata i nie wiem czy
znwu
> instalować???? bo mi przez niego przeglądarka internetowa nie działała, a jak miałem service

> pack 1 to gra wogóle nie chciała się zainstalować:/???
Ściągnij SP2, no chyba, że ....

że co??? ale nie o t mi chodzi bo tera gram tylko nie wiem czy po formacie ściągać service packa? bo nie wem czy gra pójdzie bez tego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:22, Krzysiekmaster napisał:

> Ściągnij SP2, no chyba, że ....
że co??? ale nie o t mi chodzi bo tera gram tylko nie wiem czy po formacie ściągać service
packa? bo nie wem czy gra pójdzie bez tego???

Dobra zakładam, że chodzi o windowsa XP. Od dwóch lat jest dostępny service pack 2 (SP2). Ja go mam i żadnych problemów z instalowaniem oraz uruchamianiem, jak i graniem. Ściągnij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:40, Xyz Zyz napisał:


Ja mam tylko SP1 i wszystko działa, ale nie gwarantuję, że też będzie tak u ciebie.

bo jak ja miałem sp 1 to gra nie chciała się uruchomić pisało że coś tam ddl jakas tam biblioteka:? niewiem o co chodziło ale jak ty masz sp1 to sie juz nie martwie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:40, Xyz Zyz napisał:

Ja mam tylko SP1 i wszystko działa, ale nie gwarantuję, że też będzie tak u ciebie.


Tak naprawdę to według mnie to jakiego się ma Windowsa nie ma najmniejszego znaczenia w działaniu gry. Błędy zależą od pewnych specyfikacji waszych komputerów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:43, YahooPL napisał:

> Ja mam tylko SP1 i wszystko działa, ale nie gwarantuję, że też będzie tak u ciebie.

Tak naprawdę to według mnie to jakiego się ma Windowsa nie ma najmniejszego znaczenia w działaniu
gry. Błędy zależą od pewnych specyfikacji waszych komputerów ...

ja mam athlon 3000+ radeon 9600 i 512 ram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:46, Krzysiekmaster napisał:

ja mam athlon 3000+ radeon 9600 i 512 ram


I ty się dziwisz że ci coś nie chodzi ??? To jest poniżej wymagań minimalnych i to bardzo. Bez kombinowania z plikiem ini. nie masz najmniejszych szans na grę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:55, YahooPL napisał:

> ja mam athlon 3000+ radeon 9600 i 512 ram

I ty się dziwisz że ci coś nie chodzi ??? To jest poniżej wymagań minimalnych i to bardzo.
Bez kombinowania z plikiem ini. nie masz najmniejszych szans na grę ...

ale wez zrozum to że po zainstalowaniu sp2 gra mi chodziła i chodzi dalej:/!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:56, Krzysiekmaster napisał:

> > ja mam athlon 3000+ radeon 9600 i 512 ram
>
> I ty się dziwisz że ci coś nie chodzi ??? To jest poniżej wymagań minimalnych i to bardzo.

> Bez kombinowania z plikiem ini. nie masz najmniejszych szans na grę ...
ale wez zrozum to że po zainstalowaniu sp2 gra mi chodziła i chodzi dalej:/!!

a jak miałem sp1 to nie chciała ruszyć, zaistalowałmem sp2 i chodziła ale musiałem wyrzucic sp2 bo mi cos przeglądarka ie działała a potem zaistalowałem i normalni gram:/ nie wiem własnie o oc w tym chodzi:/ a tera mam sp1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 17:58, Krzysiekmaster napisał:

> ale wez zrozum to że po zainstalowaniu sp2 gra mi chodziła i chodzi dalej:/!!
a jak miałem sp1 to nie chciała ruszyć, zaistalowałmem sp2 i chodziła ale musiałem wyrzucic
sp2 bo mi cos przeglądarka ie działała a potem zaistalowałem i normalni gram:/ nie wiem własnie
o oc w tym chodzi:/ a tera mam sp1

Ale ja czegoś nie rozumiem. Po co Ci SP1 jak masz SP2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odbiłem Faring tak na" pałe" bo nie moglem uzyskac 75% reputacji i chciałem wejsc do zamku juz tam na góre to buntownicy powiedzieli zebym sobie poszedł i cos tam dalej... a po krótkiej chwili zaczeli mnie atakowac , czy dobrze zrobiłem ,czy pozostawic ich tam i nie wchodzic do zamku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:01, Yary5 napisał:


> a jak miałem sp1 to nie chciała ruszyć, zaistalowałmem sp2 i chodziła ale musiałem wyrzucic

> sp2 bo mi cos przeglądarka ie działała a potem zaistalowałem i normalni gram:/ nie wiem
własnie
> o oc w tym chodzi:/ a tera mam sp1
Ale ja czegoś nie rozumiem. Po co Ci SP1 jak masz SP2?

bo jak miałem sp2 to mi coś net szwankował nie mogłem wchodzić na żadną strone a jak go wyrzuciłem to było już dobrze:/ ale jakos tak mnie wzieło że sprubować zaistalować g3 i działa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:07, Michal2504 napisał:

mam takie pytanie
co trzeba zrobic aby miec reputacje 100 w klanie wilka, wykonalem zadania u larsona, w wiosce,
u hansona i tyle
mam 92 reputacji, co zrobic jeszcze

a misja druida bogira????a jest jeszcze misja oczyść most z orków, i misja doprowadz myśliwego do domku myśliwskiego, i daj mięso drwalom:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2006 o 18:03, Krzysiekmaster napisał:

bo jak miałem sp2 to mi coś net szwankował nie mogłem wchodzić na żadną strone a jak go wyrzuciłem
to było już dobrze:/ ale jakos tak mnie wzieło że sprubować zaistalować g3 i działa:D

Bardzo dziwne. Może pojawiły się jakieś błędy w czasie ściągania SP2. Wiesz co ściągnij sobie program antywirusowy, który wykrywa rookity. Zwyczajny antywirus ich nie znajdzie (no chyba, że podczas instalacji tego g****), a te same bezpośrednio nic nie robią, ale ukrywają działanie i istnienie innych wirusów, spywerów, dialerów itp. Może o to chodzi. Nazwy w tej chwili Ci nie podam, bo nie mam przy sobie gazetki, w której o nich napisano. Poszukaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się