Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Hej ludziska... ma pytanko i mam nadzieje, że ktos mi na nie odpowie :)

A mianowicie: Do kogo bardziej opłaca się przyłączyć?
- do górników mających sobie za nic złą pogode czy warunki...
- czy do assasins.......

Pozdrawiam i oczekuję na wypowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:40, ReWelot napisał:

Hej ludziska... ma pytanko i mam nadzieje, że ktos mi na nie odpowie :)

A mianowicie: Do kogo bardziej opłaca się przyłączyć?
- do górników mających sobie za nic złą pogode czy warunki...
- czy do assasins.......

Pozdrawiam i oczekuję na wypowiedź :)

Ale o których górników ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:40, ReWelot napisał:

Hej ludziska... ma pytanko i mam nadzieje, że ktos mi na nie odpowie :)

A mianowicie: Do kogo bardziej opłaca się przyłączyć?
- do górników mających sobie za nic złą pogode czy warunki...
- czy do assasins.......

Pozdrawiam i oczekuję na wypowiedź :)

proponuje obie:D:D w g3 nie ma czegoś takiego jak gildia, możesz mieć reputacje w danej organizacji, robiąc różne zadania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:47, Unreal11 napisał:

> Hej ludziska... ma pytanko i mam nadzieje, że ktos mi na nie odpowie :)
>
> A mianowicie: Do kogo bardziej opłaca się przyłączyć?
> - do górników mających sobie za nic złą pogode czy warunki...
> - czy do assasins.......
>
> Pozdrawiam i oczekuję na wypowiedź :)
Ale o których górników ci chodzi?

chodzi mu chyba o nordmarczyków:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 19:47, Krzysiekmaster napisał:

proponuje obie:D:D w g3 nie ma czegoś takiego jak gildia, możesz mieć reputacje w danej organizacji,
; robiąc różne zadania:P



Dziękuje za pomoc ale ja tak po cichu powiem że przyłącze się do górników... w końcu z dwojga złego lepiej tą stroną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WRRRRRRRRRRRR Ale ZWALIŁEM sprawe ! Myślałem ze mozna spokojnie rzeźbić orków w lewo i prawo i odbijać miasta, no niestety odbiłem o to jedno za dużo (chciałem najpierw wszystko co sie da zrobic w Myrtanie a potem sie przejść dopiero do następnej krainy) i teraz z miast niepodbitych ostało sie tylko Montera, Faring i Trelis, i teraz jestem dajmy na to w Trelis to moge wszytskie wykonywać zadania ale gdy tylko wejde do domu szefa miasta (Vak) mówi mi że zbyt duzo miast zostało pzrejetych i teraz każda mora musi zginąć ! p czym wszyscy jak w Residencie napierają zeby mnie zabić !
Tak samo w 2 pozostałych miastach, troche kapiasto chciałem sie pobawic w wykonanie kompletów zadań :| Nie pomaga także rzucenie z daleka Amnezji na "szefa" ziomek mnie goni spiore go zaś rzucam amnezje a ten i tak wstanie i mówi ze musze zginąć (a jego zdanie podziela cała wieś)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tak gram sobie w Gothica i gram, ale jakoś mnie prawie nie wciąga no może czasem ale to nie to co pierwsza część i jestem trochę załamany, bo gra nawet fajna ale jakos sie muszę bardziej wczuć, ostnaio wogle mi sie nie chce grać, ale np NWN2 mnie nawet wciąga tylko tak se mysle ze dalem za nwn2 160 zl, za gothic 3 tez 160 zl i mam ta ek i niewiem czy slusznie zrobilem jesli gra mnie niezabardzo wciaga tak pograc se pogram ale to za malo i choelra niewiem co robic musze chyba bardziej się wczuc ale to ciezko cos idzie mi w tej grze:D ALe gra jest spoxik i fajna wiec musze nadrobic:D A juz jestem na pustyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:04, t6h6c6 napisał:

Kurde, tak gram sobie w Gothica i gram, ale jakoś mnie prawie nie wciąga no może czasem ale
to nie to co pierwsza część i jestem trochę załamany, bo gra nawet fajna ale jakos sie muszę
bardziej wczuć, ostnaio wogle mi sie nie chce grać, ale np NWN2 mnie nawet wciąga tylko tak
se mysle ze dalem za nwn2 160 zl, za gothic 3 tez 160 zl i mam ta ek i niewiem czy slusznie
zrobilem jesli gra mnie niezabardzo wciaga tak pograc se pogram ale to za malo i choelra niewiem
co robic musze chyba bardziej się wczuc ale to ciezko cos idzie mi w tej grze:D ALe gra jest
spoxik i fajna wiec musze nadrobic:D A juz jestem na pustyni...


Możesz na przykład poczekać na jakis super dodatek ale przynajmniej ukończ gre ! Ewentualnie jeżeli przejdziesz i juz nie bedziesz zainteresowany to wystawisz gre na aukcje netową i luz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż każdy ma swój gust. Ja na pewno czasu i pieniędzy poświęconych na Gothica III nie będę uważał za stracone i zmarnowane. A edycja kolekcjonerska dumnie będzie stała na mojej półce z najlepszymi grami. Co do NWN 2 to rzeczywiście trochę bardziej wciąga ale uważam że nie jest dużo gorszy od Gothica III. Ogólnie Gothic rulez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:16, t6h6c6 napisał:

Ale to prezent od braci


Heh no cóż ja mam w domu parę "dużych" oryginałów, 1 z nich wygrany w konkursie internetowym (ale nie metodą losowania tylko za "prace pisemną") i rzeczywiście niechętnie bym to sprzedał, szkoda niech lepiej poleży na pułce w lśniącym opakowaniu :)

No to polecam pograć we Fratera dla rozładowania (tania gra i zawiera mix z wilu gier typu hack''n''slash czy jak to sie tam nazywa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 20:34, Mmaro12 napisał:

w sumie szkoda ze nie ma Gildii ae właśnmie to Urok Gothiców ;] kazdy kto nie lubi G3 niech
nie odwiedza tego tematu :D


Fakt, m.in. tym się Gothic wyróżniał. No i po prostu czułeś się zżyty ze swoim ugrupowaniem. Niestety, Gothic 3 utracił tę magię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:27, squeglee napisał:

Fakt, m.in. tym się Gothic wyróżniał. No i po prostu czułeś się zżyty ze swoim ugrupowaniem.
Niestety, Gothic 3 utracił tę magię...


Czy utracił magię to bym się kłócił. Dla mnie takie detale nie grają roli w tak rozległej grze. Czy wykonuje misję dla zwykłego człowieka czy jakiegoś buntownika to raczej nie ma dla mnie znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2007 o 21:31, YahooPL napisał:

Czy utracił magię to bym się kłócił. Dla mnie takie detale nie grają roli w tak rozległej grze.
Czy wykonuje misję dla zwykłego człowieka czy jakiegoś buntownika to raczej nie ma dla mnie
znaczenia...

dla mnie ma znaczenie czy pracuję dla orków czy nie ale brak gildii przyczynił się do tego że możemy wykonać więcej zadań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2007 o 21:33, Mik Nik napisał:

dla mnie ma znaczenie czy pracuję dla orków czy nie ale brak gildii przyczynił się do tego
że możemy wykonać więcej zadań


Cóż gra starczy na dłużej ale też jest trochę bez sensu ... Najlepiej obrać jedną drogę i przez nią kroczyć a nie kilka pobocznych. tak jak w życiu. Buntownicy rulez ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, na początku też myślałem, że stary dobry Gothic powrócił. Teraz wiem, że się myliłem. Gra oczywiście nadal świetna, ale trochę się zawiodłem. Albo drobne rzeczy-brak rozmów z bezimiennymi NPC. Małe, ale wkurza. "Na pewno masz coś innego do roboty"... "Zajmij się lepiej swoimi sprawami!".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się