Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Gdzie mogę znaleźć Białego Rozpruwacza (Podobno duzy wilk, potrzebny aby dostac kamien wilka od druida)? Naprawdę sam sobie nie poradzę, przez caly dzien próbowalem znaleźć wioske klanu wilka a "po drodze" trafilem na klan mlota, klasztor i klan ognia, w którym dzieki Adanosowi dali mi mape z polozeniem grobowcow na ktorej byla takze droga do innych klanow...

P.S. chcailbym tez wiedziec gdzie moge znaleźć jakieś wioski Gońców Leśnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę nauczyć sie wyrabiania strzał wybuchowych ??? Odnalazłem kolesia o imieniu Vibald koło klanu młota, ale u niego nie mam takiej opcji dialogowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:29, Czarkinson napisał:

Gdzie mogę nauczyć sie wyrabiania strzał wybuchowych ??? /.../

U nauczycieli alchemii możesz kupić odpowiednie receptury, u nich możesz także nauczyć się tej umiejętności. O ile dobrze pamiętam, to np. mag w Nemorze może podzielić się z Tobą tą wiedzą. A na pewno nauczyciela znajdziesz w Klasztorze Ognia na północy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ;/ (nie wiem czy juz byl taki post czy temat ale sprobuje :P) otóż grajac w gothica 3 doszlem juz prawie do konca (mam 11 ognistych pucharow i 4 artefakty) . Wiem ze ostatni ognisty puchar mial mag ognia kolo montery (nie pamietam imienia) , no wiec wybralem sie do niego ale !! (nie wiem czy cos mi sie z kompem poje**** [moj komp 2 gb ram , gforce 7950 2x 512 mb , intel core duo {g3 na najlepszej grafice bez zcinania chodzi :>}]) mi sie nie chce wczytac !!! A wiem ze jest w takiej jaskini bo widzialem u kolegi ;/ tak samo przeszukalem cala pustynie w poszukiwaniu yussufa (ten co ma klucz do swiatyni) i przypuszczam ze tez zniknal ;(
CO JEST NIE TAK ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:39, Bumber napisał:

> Gdzie mogę nauczyć sie wyrabiania strzał wybuchowych ??? /.../
U nauczycieli alchemii możesz kupić odpowiednie receptury, u nich możesz także nauczyć się
tej umiejętności. O ile dobrze pamiętam, to np. mag w Nemorze może podzielić się z Tobą tą
wiedzą. A na pewno nauczyciela znajdziesz w Klasztorze Ognia na północy.


Mag w nemorze uczy tworzenia ognistych strzał :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 05.01.2007 o 21:42, Max099 napisał:

(nie wiem czy cos mi sie z kompem poje**** [moj komp 2 gb ram , gforce 7950 2x 512 mb
, intel core duo {g3 na najlepszej grafice bez zcinania chodzi :>}]) mi sie nie chce wczytac
!!! A wiem ze jest w takiej jaskini bo widzialem u kolegi ;/ tak samo przeszukalem cala pustynie
w poszukiwaniu yussufa (ten co ma klucz do swiatyni) i przypuszczam ze tez zniknal ;(
CO JEST NIE TAK ???

Po prostu twój sejv został uszkodzony musisz wczytac wczesniejszy sejv niz ten co sie nie chce wczytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:19, Rencwind napisał:

Gdzie mogę znaleźć Białego Rozpruwacza (Podobno duzy wilk, potrzebny aby dostac kamien wilka
od druida)? Naprawdę sam sobie nie poradzę, przez caly dzien próbowalem znaleźć wioske klanu
wilka a "po drodze" trafilem na klan mlota, klasztor i klan ognia, w którym dzieki Adanosowi
dali mi mape z polozeniem grobowcow na ktorej byla takze droga do innych klanow...

P.S. chcailbym tez wiedziec gdzie moge znaleźć jakieś wioski Gońców Leśnych.


Jesli sie nie myle to te zadanie zlecił ci Bogir w klanie wilka,jesli chcesz zdobyc ten kamien nie musisz szukac bialego rozpruwacza po prostu pobij bogira i go sobie wez <zamieszczam ci mape na ktorej sa zaznaczone obozy goncow lesnych, one sa wszedzie tam gdzie sa druidzi oprucz bogira>

20070105215720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:52, Kermit5738 napisał:

Po prostu twój sejv został uszkodzony musisz wczytac wczesniejszy sejv niz ten co sie nie chce
wczytac


Jemu chodzi o to, że mag (Rakus) nie chce się wczytać...
A co do rozwiązania, to albo wpisz sobie kod na spawnięcie typa, albo pokombinuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 21:52, Kermit5738 napisał:



> (nie wiem czy cos mi sie z kompem poje**** [moj komp 2 gb ram , gforce 7950 2x 512 mb

> , intel core duo {g3 na najlepszej grafice bez zcinania chodzi :>}]) mi sie nie chce
wczytac
> !!! A wiem ze jest w takiej jaskini bo widzialem u kolegi ;/ tak samo przeszukalem cala
pustynie
> w poszukiwaniu yussufa (ten co ma klucz do swiatyni) i przypuszczam ze tez zniknal ;(

> CO JEST NIE TAK ???
Po prostu twój sejv został uszkodzony musisz wczytac wczesniejszy sejv niz ten co sie nie chce
wczytac


jeny xD to ja zapisywalem na tym samym save caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ,jestem w Varancie i chcem zdobyc 75% reputacji u Assasynów czy musze zabijac magow wody ?? jakos ich polubiłem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:02, Max099 napisał:

>
>
> > (nie wiem czy cos mi sie z kompem poje**** [moj komp 2 gb ram , gforce 7950 2x 512
mb
>
> > , intel core duo {g3 na najlepszej grafice bez zcinania chodzi :>}]) mi sie nie
chce
> wczytac
> > !!! A wiem ze jest w takiej jaskini bo widzialem u kolegi ;/ tak samo przeszukalem
cala
> pustynie
> > w poszukiwaniu yussufa (ten co ma klucz do swiatyni) i przypuszczam ze tez zniknal
;(
>
> > CO JEST NIE TAK ???
> Po prostu twój sejv został uszkodzony musisz wczytac wczesniejszy sejv niz ten co sie
nie chce
> wczytac

jeny xD to ja zapisywalem na tym samym save caly czas

Nigdy tak nie rób lepiej miec dwa sejvy w zapasie , gdyby jeden sie uszkodził to moja dobra rada:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 20:58, MADFRESH napisał:

zeby kupić zbroje palladyna trzeba mieć 50%
reputacij u buntowników czy czegoś innego u innej nacji ??
PROSZE POMOCY !! THX


Tak musisz miec 50% reputacji u buntowników zeby ja zdobyc >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:02, Kermit5738 napisał:

Mam pytanie ,jestem w Varancie i chcem zdobyc 75% reputacji u Assasynów czy musze zabijac magow
wody ?? jakos ich polubiłem ...


Jeśli chcesz zdobyć 75%, a nie chcesz zabić ani jednego maga wody, to musisz wykonać wszyściutkie inne questy dla Asasynów. Najwięcej dają (te poza Varrantem), 5 % za zabicie króla Rhobara i ileśtam za szamana Grompela w Silden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:14, Ufo2 napisał:

> Mam pytanie ,jestem w Varancie i chcem zdobyc 75% reputacji u Assasynów czy musze zabijac
magow
> wody ?? jakos ich polubiłem ...

Jeśli chcesz zdobyć 75%, a nie chcesz zabić ani jednego maga wody, to musisz wykonać wszyściutkie
inne questy dla Asasynów. Najwięcej dają (te poza Varrantem), 5 % za zabicie króla Rhobara
i ileśtam za szamana Grompela w Silden.

Jesli bede zabijal koczownikow to magowie wody beda sie na mnie zucac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w okolicy Geldern znalazłem jakis Kamienny Portal. Czy spasuje tam może kamień ogniskujący, czy może coś innego. Czy to jest zawarte w fabule głównej czy na własną rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 22:16, Guciothic napisał:

w okolicy Geldern znalazłem jakis Kamienny Portal. Czy spasuje tam może kamień ogniskujący,
czy może coś innego. Czy to jest zawarte w fabule głównej czy na własną rękę?

To jest zwiazane z glowna fabula gry jesli wybierzesz sciezke Adanosa ,Xardas ten portal otworzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się