Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

"czysty dziennik"? Z tym samym założeniem gram, niestety jak widzisz ciężko z tym będzie ;( Jak o bugach i dzienniku gadamy, to wiesz, że po otrzymaniu zadań od przywódców orków (zniszcz Reddock/Okarę) i ich zabiciu zadania nadal są aktualne ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem :) One są aktualne zanim jeszcze je dostaniesz :D W ten sposób można zapracować na reputację u jednych i drugich. Bez zabijania orków miałem u buntowników reputację 47, więc pozwoliłem sobie wyzwolić jedno miasto i mam zbroję paladyna, choć pracuję dla orków :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:34, Maq2 napisał:

Nie mogę znaleść Hansona. Czy ktoś napisze dokładniej niż w mini poradniku?Jak ktoś wie, to
może napisać też gdzie są strażnicy Kaffu (Mora Sul).

Na górze masz taki przycisk "szukaj", jego wartość jest nieoceniona :p
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_05/20070131172251.jpg
http://forum.gram.pl/upl/forum/2007_04/20070128184419.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:40, gaax napisał:

choć pracuję dla orków :]

Zdrajca rasy. Niech cię Innos pokarze ;) Swoją drogą najwięcej expa można zdobyc idąc drogą neutralności: wycinasz zarówno obozy buntowników jak i miasta z orkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:44, kamiln napisał:

> choć pracuję dla orków :]
Zdrajca rasy. Niech cię Innos pokarze ;) Swoją drogą najwięcej expa można zdobyc idąc drogą
neutralności: wycinasz zarówno obozy buntowników jak i miasta z orkami :D

Dlatego właśnie Adanos rulezz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.
jestem w mora sul. jak wykonac zadanie zloto hectora. oddalem mu zloto i co? zadanie dalej niewykonane. prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanko.Gdzi można znaleźć najbliższą kaplicę adanosa??Mówiąc najbliższą mam na myśli przy najmniejszym postępie gry.I jeszcze drugie pytanko.Jak można wybrać czyjąś drogę?(Innos,Adanos,Beliar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:21, Master J napisał:

Takie małe pytanko.Gdzi można znaleźć najbliższą kaplicę adanosa??Mówiąc najbliższą mam na
myśli przy najmniejszym postępie gry.I jeszcze drugie pytanko.Jak można wybrać czyjąś drogę?(Innos,Adanos,Beliar)


odpowiem ci na drugie pytanie. jak wybierasz droge innosa to zabijasz orków i współpracujesz z buntownikami. a jak beliara to na odwrót. adanos stoi posrodku wiec zabijasz i tych i tych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kapliczek Adanosa nie ma, a ze ścieżką to jest tak że to od ciebie zależy czy będziesz pracował dla Assasynów, Buntowników lub orków. Drogę Adanosa wybierzesz jak zniszczysz artefakty w piecu. drogew Innosa wybierzesz jak oddasz artefakty Rhobarowi, a Beliara niewiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 19:26, lysyy napisał:

jak beliara to oddajesz xardkowi.

Dokładnie, wybierając Xardasa wybieramy Adanosa. Nie jestem na 100% pewien, ale beliar ma coś wspólnego z Asasynami..i, tak... Zubenem :>
Przeszedłem grę tylko raz i moja znajomość niej jest raczej znikoma, ale tak mi się właśnie wydaje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Droga Inosa: Oddajesz Artefakty Rhobarowi, wyzwalasz myrthanę
Beliara: Oddajesz artefakty szefowi asasynów, niszczysz buntowników
Adanosa: Topisz artefakty, załatwiasz wszystkich i wszystko ;)
Przy okazji, któś znalazł sposób na ten problem z gornem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałem zapytać czy jeżeli chcę sobie ściągnąć patch do gothica, to muszę ściągać wszystkie jakie powstały czy tylko najnowszy? Z góry thx, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:02, krzysiekxl29 napisał:

Czy Vak ork w Trelis ma przy sobie ten pierwszy artefakt?Jesli tak to czy to jest ten amulet
warty 250000 bo nie jestem pewny?

Wszystkie artefakty są warte 1 szt. złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 20:04, Unreal11 napisał:

> Czy Vak ork w Trelis ma przy sobie ten pierwszy artefakt?Jesli tak to czy to jest ten
amulet
> warty 250000 bo nie jestem pewny?
Wszystkie artefakty są warte 1 szt. złota.

Acha, dzieki bo zabilem Vaka ale nie wiem ,ktory to artefakt i czy ma go przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...gdy spłaciłem tego orka i dostałem artefakt[amulet adanosa] to kosztował 75000 [ lub zero więcej;]...oraz jak "wyrżnę" orków/buntowników i as... i pójdę do xardaso to wszystkie zakończenia zobaczę w "godzinę"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się