Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 19.02.2007 o 20:02, bartas1107 napisał:

dzieki za odpowiedz
mam jeszcze jedno pytanie gdzie sa grozne wilki kolo Montery ?

Stojac koło małego obozu butownikuw przy zniszczonej wiezy idz w prawo w strone duzego obozu bandytuw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanie.jak zostać buntownikiem w g3?i jeszcze dlaczego nie moge zabić tych orków niedaleko cape dun?nie moge w żadnego wbić miecza jak leży na ziemi bo znika mi jego imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak zwykle jakiś problem :(

CO SIĘ STAŁO !!! Gram sobie w najlepsze a tu bach zginełem no co wczytuje grę pacze ! A tu w lewym górnym rogó ekranu jakieś żółte literki wyskakują o.O POMOCY !!!
(zamieszcze screena)

i

Mam zadanie odszukać Xardasa i jestem w Klanie Wilka rozmawiałem z Grimem i sie dowiedziałem że musze odnaleść Hansona nom :P ale gdzie on jest o.O ?

Pomocy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:27, czarek.k napisał:

mam takie pytanie.jak zostać buntownikiem w g3?

zostac nie zostaniesz, możesz jedynie zdobywac u nich reputację wykonując zadania.

Dnia 19.02.2007 o 20:27, czarek.k napisał:

i jeszcze dlaczego nie moge zabić tych orków niedaleko cape dun?nie moge w żadnego wbić miecza jak leży na > ziemi bo znika mi jego imie.

Stań 1m przed kolesiem i kiedy bedzie leżał przytrzymaj PPM (blok), wyświetli ci się jego pasek życia, teraz przytrzymaj LPM - dobijesz gostka (nie przejmuj się jeżeli pasek życia nie będzie całkowicie pusty, bo to bug a koleś i tak nie żyje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby oswobodzić Cape Dun musisz zdobyć odpowiednio dużo reputacji w tym mieście (75 %).Potem musisz porozmawiać z paladynem Venzelem który jest uwięziony w latarni.Poprosi cię on abyś porozmawiał z buntownikami z Cape Dun.Pogadaj z kolesiem przerzucającym gnój - to jest buntownik.Potem wróć do Venzela.Po krótkiej wymianie tekstów zaatakujecie orków.Będą oni gineli automatycznie tzn. nie będziesz musiał ich dobijać.Zabij orków co do jednego i zadanie zostanie wykonane.Po wykonaniu zadania zteleportuj się do Reddock i porozmawiaj z wodzem buntowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:35, kamiln napisał:

> mam takie pytanie.jak zostać buntownikiem w g3?
zostac nie zostaniesz, możesz jedynie zdobywac u nich reputację wykonując zadania.
> i jeszcze dlaczego nie moge zabić tych orków niedaleko cape dun?nie moge w żadnego wbić
miecza jak leży na > ziemi bo znika mi jego imie.
Stań 1m przed kolesiem i kiedy bedzie leżał przytrzymaj PPM (blok), wyświetli ci się jego pasek
życia, teraz przytrzymaj LPM - dobijesz gostka (nie przejmuj się jeżeli pasek życia nie będzie
całkowicie pusty, bo to bug a koleś i tak nie żyje)

a paladynem albo magiem ognia to zostać można?jeśli tak to jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 20:36, Master J napisał:

Aby oswobodzić Cape Dun musisz zdobyć odpowiednio dużo reputacji w tym mieście (75 %).Potem
musisz porozmawiać z paladynem Venzelem który jest uwięziony w latarni.Poprosi cię on abyś
porozmawiał z buntownikami z Cape Dun.Pogadaj z kolesiem przerzucającym gnój - to jest buntownik.Potem
wróć do Venzela.Po krótkiej wymianie tekstów zaatakujecie orków.Będą oni gineli automatycznie
tzn. nie będziesz musiał ich dobijać.Zabij orków co do jednego i zadanie zostanie wykonane.Po
wykonaniu zadania zteleportuj się do Reddock i porozmawiaj z wodzem buntowników.

a pozwól że spytam.gdzie jest teleport do redock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie można, w g3 w przeciwieństwie do g1 i 2 nie ma w ogóle gildii. By kupic zbroję paladyna/ maga trzeba miec wystarczająco dużo reputacji u buntowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.02.2007 o 20:39, czarek.k napisał:

a pozwól że spytam.gdzie jest teleport do redock?


Teleport do Reddock jest w jaskiniach na południe w kufsze pilnują go gobliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kaszana... Brakuje mi jednego artefaktu chociaż byłem we wszystkich miejscach gdzie są rozmieszczone. I to chyba tego z Gothy, bo tam jest jeden pierścień, a ja mam ten co daje 50 do many. A pamiętam że obrobiłem zwłoki demona. Jeśli bym miał wszystkie + berło to co się dostaje od Innosa u magów ognia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki, dzięki WYBAWCO !! Teraz nasuwa się drugie pytanie... gdzie można znaleźć kostur śmierci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

mogę ci tylko w mieczach pomóc są w skrzyniach
a kostury słyszałem ze z nimi jest problem ciężko je znaleźć

nie wiem czy to prawda ale ktoś mówił mi o jakimś kosturze który leży na stole obok jakiegoś szamana orkowskiego więcej nie wiem

sprawdź te forum może ktoś już pisał coś o kosturach albo przeszukaj jakieś inne forum

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam kolejne pytanie:)
jestem w Gotha i szukam kamienia teleportacyjnego do stolicy , przesukalem caly ten zameczek oprocz jednej skrzyni do ktorej potrzebna jest arcy trudna umiejetnosc otwierania zamkow , czy wlasnie w tej skrzyni jest kamien teleport. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja jednak polecę Ci spellforce 1 lub 2 - ta gra jest mocno fabularna i nie ma takich problemów jak piszesz - można spkojnie grać i planować - a jest także wiele mijsi gdzie gramy tylko bohaterami - a questy jak na rts są niezłe - zagadki - układanki itd. polecam
co by nie mówili że nie piszę o gothicu to tylko jedna uwga - jednak jakaś sympatia do tej III cz. gothica jest ;)p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grą GOTHIC 3, otóż gdy otwieram skrzynie lub kufer, to ekran zaczyna migać na biało.
Mój komputer spełnia minimalne wymagania gry.
Core2Duo E6300
GeForce 7300 GT
Dual Chanel 512 DDR2 533

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się