Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 22:47, Karharot napisał:

> Mam pytanko czy G3 zaczynamy tak jak poprzednie? tzn. jako bezbronny wieśniak który nawet
przed
> kretoszczurem musi uciekać ;)

G 3 zaczynamy od zabicia 10 orków. Mamy 100 siły 100 umiejętności łowieckich (odpowiednik zręczności)
i 100 many oraz podstawy walki bronią jednoręczną i umiejętność otwierania podstawowych zamków.


NO to mi się podoba:DDD mam jeszcze nadzieję, że towarzystwo z poprzednich części też spotkam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:53, wojtekchowski napisał:

Ja mam pytanie dotyczace spraw technicznych : gdy konczy mi sie instalacja wyskakuje mi błąd


Installation: Error 1723. Error with Microsoft Visual C++.

Rozwiązanie:
Dla WinXP:

1. Zainstaluj .NET-Framework. (Download: Microsoft .NET Framework Version 1.1 Redistributable Package)
2. Zainstaluj instalator 3.1. (Download (i.e.): Microsoft Windows Installer 3.1.4000.2435 Redistributable)
3. Zainstaluj C++ Runtimes. (Download: Microsoft Visual C++ 2005 Redistributable Package (x86))
4. Przeinstaluj Gothic 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:59, sodolis napisał:

mam jeszcze nadzieję, że towarzystwo z poprzednich części też spotkam :D


no pewnie ;) i to w całkiem licznym gronie spotkasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 22:59, sodolis napisał:

NO to mi się podoba:DDD mam jeszcze nadzieję, że towarzystwo z poprzednich części też spotkam



******SPOILER******
Spotkasz Diega, Miltena, Gorna, Lestera, Laresa, Thorusa, Lee, (Cor) Angara, Vatrasa i wszystkich magów wody z Nowego Obozu z G 1
******KONIEC SPOILERA******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 23:41, nitz napisał:

a ja sie spytam - trza miec 50pkt repku by moc sie nauczyc lepszej walki 2 ostrzami u assasynow ??


trzeba mieć 75% a nauczyć mogą Cię tego tylko i wyłącznie w Ishtar, więc jak szukałeś w innych miastach to i tak byś nie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 00:01, Mistic napisał:

Mam pytanie, jakie będą konsekwencje tego, że jestem po stronie buntowników, a wraz z Lee zaciukam Rhobara? ^^


ja go zabiłem będąc buntownikiem gdzieś pod sam koniec gry kiedy Myrtana była wolna od orków i nie miałem w związku z tym żadnych nieprzyjemnych konsekwencji :) dostałem tylko troche reputacji u orków albo tam asasynów, już dokładnie nie pamiętam, nie wiem tylko jak to będzie jeśli zabijesz go na wcześniejszym etapie fabuły, bo wtedy istnieje możliwość, że coś namieszasz troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aaaa!!! idze sie cholera pociac z tymi dzikami :[ no przeciez to jest jakas parodia :D zabijasz orkow, zabijasz ludzi(czasem nawet 10 naraz) a tu wpadasz nagle na jednego dzika z mieczem, i co? i giniesz:/ naprawde niektore pomysly piranhabytes sa zalosne:/ gra wspaniala ale naprawde potrafi doprowadzic do bialej goraczki swoimi bugami :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem mój sprzęt:

Intelk Pentium IV 3,74Ghz
4096 MB ram
Grafika: Geforce 5500 256MB (zastępcza karta poprzednia mi padła :( )

Wczoraj grałem sobie w Gothic 3 i zapisałem swoją grę i dzisiaj chciałem wczytac zapisana grę lecz gdy pasek ładowania doszedł do końca czekałem czekałem a w trakcie tego słyszałem odgłosy walki. Niestety rozpoczęcie nowej rozgrywki kończy sie na tym samym. Ktoś moze wie jak to rozwiazać??? Prosze o pomoc moja wersja Gothic''a 3 to 1,09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziki to porażka tej gry. Już łatwiej kurcze zabić smoka :) Myślałem, że się pochlastam. Wybiłem złodziei zboża, rozwaliłem stado zębczy,bazę buntowników (zapomniałem nazwy), wracam do Montery koło farmy Elbera...a tu dwa dziki. No i co? Load :P

Nieważne, że mam płomienny miecz, potrafię wytłuc stado bandytów i buntowników...ale na dzika nie ma mocnych


Pewnie w G4 trzeba będzie powstrzymać złowrogą cywilizację dzików, kierowanych przez nieumarłego szablozębego, który planuje podbić świat i zmusić ludzi do zbierania żołędzi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:38, cinus` napisał:

nie potrzebujesz zwoju, Kirk ma się na Ciebie rzucić, z tego co wiem jest chyba najętym na
Ciebie zabójcą, albo jakimś oszustem, w każdym bądź razie musisz zabić Kirka i jemu zabrać
ten klucz, bo on właśnie jest w jego posiadaniu ;)

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Okarze mam misje "potrzebują więcej ludzi", sprowadziłem już Frasera, Candela, Owena, Randalla, Kenta. Ilu jeszcze musze ich znaleźć i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:41, Snejek napisał:

W Okarze mam misje "potrzebują więcej ludzi", sprowadziłem już Frasera, Candela, Owena, Randalla,
Kenta. Ilu jeszcze musze ich znaleźć i gdzie?


Wszyscy są oznaczeni złotym kolorem na mapie świata z tego linka:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem wczoraj w bólach Gothica 3 - trwało to z 90 minut - w jednym napędzie nie uruchamiał się instalator a w drugim mieliło płytę po 30 minut i wywalało pod sam koniec instalacji. Jako że była 1 w nocy nie wpadłem od razu na świetny pomysł by odpalić bezpośrednio plik setup.exe w 1 napędzie. No nic - przynajmniej poczytałem sobie instrukcję i album ;)
Po instalacji odpaliłem gierkę - chciałem pozmieniać ustawienia grafiki a tam tylko ogólny wybór jakości - dziwne...
Odpaliłem na średnich detalach - ładowało się z 30 sek. wybiłem orków oglądając czasami mocne ścinki...
Zmieniłem ustawienia na najlepsze - i ku mojemu zdziwieniu po kilku sekundach żabki zaczęło działać względnie płynnie. Zainstalowałem patcha 1.09 który chyba jeszcze poprawił płynność. Ktoś napisał że nie ma wielkiej różnicy w wyglądzie pomiędzy średnimi a full detalami - otóż JEST i to jaka :)
Pozbierałem ekwipunek z trupów i wypadłem za miasto - położyłem z łuku 3 ścierwojady, zszedłem na dół - trochę się cięło - może dodatkowe 512 MB ram rozwiązało by problem !?
Poszedłem do obozu buntowników – świetny las – pozbierałem trochę roślin. Z jednym gościem zacząłem handlować – dałem mu miecze orków a w zamian dostałem.... nic. Chyba coś zrąbałem i muszę wczytać save.
Ogólnie myślałem, że gra będzie bardziej kulała. Dla tych co nie pamiętają premiery Gothica przypominam, że on również wyznaczał nowe standardy pod względem wymagań RAM. Dopiero 1 GB Ram pozwalało na płynną grę w najwyższych rozdzielczościach z wszystkim na full. Świetna gra i klimat – po wczorajszych 30 minutach dziś wracam do gry na dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie Cape Dum, po rozmowie z szefem orków bodajże Urukiem w dzienniku pojawiło się zadanie dotyczące buntowników, nie pamiętam nazwy, Jednak wybrałem drogę buntowników, oswobodziłem Cape Dum, zadanie Porządki Wenzela zostało zaliczone, jednak quest zlecony przez Uruka, mimo że nie żyje dalej jest w zadaniach aktualnych, myślełem że zostanie anulowane lub przeniesione do nieudanych ? Też tak macie ?

Ehh, wczoraj znowu restart komputera przez Gothica 3 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do chłopaków bądź dziewcząt z CDP. Czy można bez żadnych przeszkód, zainstalować oficjalną łatkę 1.09 na polską wersję gry ?
Czy czekać bo będzie wersja polska ... ?
Pytam tak pro forma, pamiętając zamieszanie z łatką do Heroes 5, kiedy to pomoc techniczna olała problemy, mówiąc że to przez oficjalną łatkę producenta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach



Dokladnie...trochę zrypałeś.
W Opcjach grafiki masz opcję "custom"(mam tylko wersję demo po ANG, nie wiem jak to jest w wersji PL), tuż pod "low", czyli niskimi ustawieniami - dalej już reszta będzie jasna.
Natomiast podczas handlu po wystawieniu swoich przedmiotów, jeżeli chcesz otrzymac kasę, to musisz kliknąc "gold balance"(jak wyżej, nie wiem jak to jest przetłumaczone w rodzimej wersji), a jeżeli NPC ma złoto, to je dostaniesz.
Co do samej gry:
Gram na PS 2.0, detalach obiektów i jakości tekstur na medium, niska widocznośc i brak trawy(oraz wyłączone cienie, ale - o dziwo - gdy używam pochodni w nocy, to te się pojawiają), post processing na środku - gra wygląda nieźle, ale potrafi przyciąc - wcale mnie to nie dziwi, bo gram na:
AMD Sempron 2200+
1 GB RAM
Radeon 9550 128 MB
W sumie to i tak uważam za "wyczyn" granie w G3 na tym sprzecie(INI zmodyfikowane oczywiście) :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się