Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

HEhe ja już jestem po , teraz tylko patch albo nowy sprzęt i od nowa dokładniej :)
Jednakże mam takie wrażenie że programiści grubo fabułę okroili , przyznaję że trochę jestem rozczarowany....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam takie pytanie po co wogóle jest magiczna ruda skoro nie da się z niej kuć broni tylko trzeba kupić sztabke rudy ?? chyba że sie da a ja nie wiem może to sie jakoś przetapia wie ktoś ?? a pozatym nauczyłem sie kuć broń
z CZYSTEJ rudy gdzie można taką znaleźć ?? i czy jest jakiś przpis na broń z CZYSTEJ rudy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie czy ktoś wie do czego mozna wykorzystać magiczną rude (bryły nie sztabki) poza sprzedażą bo nie zauważyłem żeby dało sie to przetopić ?? i skąd wziąść CZYSTĄ magiczną rude bo mam takową umiejętnośc ale nie mam takiej rudy ani przpisu na miecz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:24, Valentino S.A. napisał:

a ja mam takie pytanie po co wogóle jest magiczna ruda skoro nie da się z niej kuć broni tylko /.../

Ależ się da z czystej rudy! Tylko trzeba się tego nauczyć i mieć odpowiedni przepis. A czystą rudę można znaleźć głównie w Nordmarze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz ja poprosze o pomoc:
spotkałem sie z Vakiem lecz on mi niedał tej mapy ani możliwości wykupienia artefaktu, no to poszedlem sobie do nemory i zrobiłem szybciutko reputacje i gdy gadam z szefem Russelem on zamiast zaproponowac mi rewolucje trelis kazał mi zaciągnąć typka do pilnowania bramy Nemory. I teraz co proponujecie?:

1. Zaciągnąć tego kogoś do pilnowania wejścia (tylko skąd go wytrzasnąć),
2. Samemu rozpocząć Rewolucje Trelis i odebrać Vakowi artefakt,
3. CZY jest inne wyjście aby rozwiązać ten problem?




! ! ! P O M O C Y ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:32, KrzysztofMarek napisał:

Ależ się da z czystej rudy! Tylko trzeba się tego nauczyć i mieć odpowiedni przepis. A czystą rudę można znaleźć głównie w Nordmarze...


czystą rudę można znaleźć wszędzie ;) są losowane w skrzyniach chyba niezależnie od miejsca, ja osobiście to najwiecej tych sztab czystej rudy ze skrzyń to znalazłem w Varrancie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

michal to ty nie pierdziel.........bo dobrze wiem jak mi chodzi.jeszcze dodam ze procek był kręcony i jet czytany w cpu-z jako 4200+ a grafika ma wydajonść zblizoną do 7900 gs bo takze kręciłem................ale kolega ma dobry pomysł z tą pamięcią zaraz sprubuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:32, KrzysztofMarek napisał:

> a ja mam takie pytanie po co wogóle jest magiczna ruda skoro nie da się z niej kuć broni
tylko /.../
Ależ się da z czystej rudy! Tylko trzeba się tego nauczyć i mieć odpowiedni przepis. A czystą
rudę można znaleźć głównie w Nordmarze...



stąd moje pyatnie gdzie można taki przpis otrzymać i skąd wziąść CZYSTĄ rude bo zwykłą mam i czy da cie w jakiś sposób przetopić bryki rudy w sztabki albo przetopić zwykłą rude w CZYSTĄ rude w tym ich wielkim piecu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:24, Valentino S.A. napisał:

a ja mam takie pytanie po co wogóle jest magiczna ruda skoro nie da się z niej kuć broni tylko
trzeba kupić sztabke rudy ?? chyba że sie da a ja nie wiem może to sie jakoś przetapia wie
ktoś ?? a pozatym nauczyłem sie kuć broń


Do wykuwania niektórych broni potrzebujesz magicznej rudy, do wykuwania innych sztab magicznej rudy.

Dnia 12.11.2006 o 21:24, Valentino S.A. napisał:

z CZYSTEJ rudy gdzie można taką znaleźć ?? i czy jest jakiś przpis na broń z CZYSTEJ rudy ??


Czystą rudę BARDZO ŻADKO można wylosować w skrzyniach.
Przepis jest. Jak udało ci się 3x z rzędu wygrać główną wygraną w totka to być może jesteś tym szczęściażem który trafi na taki schemat w jakiejś skrzyni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:35, cinus` napisał:

> /.../
ja osobiście to najwiecej tych sztab czystej rudy ze skrzyń to znalazłem w Varrancie :)

Czysta ruda jest wyłącznie w bryłkach. W sztabach jest ruda. Bez przymiotnika "czysta", tylko "magiczna". To nie jest to samo. Wykuwania mieczy z czystej rudy uczy tylko jeden kowal i to pod warunkiem, że zgodzi się pozostałych trzech, wykuwania mieczy z magicznej rudy (nie z bryłek czystej rudy) nauczyłem się od orka-kowala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:33, Kedly napisał:

spotkałem sie z Vakiem lecz on mi niedał tej mapy


Mapę ma szaman władający Geldern a nie Vak

Dnia 12.11.2006 o 21:33, Kedly napisał:

1. Zaciągnąć tego kogoś do pilnowania wejścia (tylko skąd go wytrzasnąć),


Do pilnowania tej bramy musisz znaleźć Paladyna który nazywa się bodajże Karlen - jest gdzieś w lasach na wschód od Nemory.

Dnia 12.11.2006 o 21:33, Kedly napisał:

2. Samemu rozpocząć Rewolucje Trelis i odebrać Vakowi artefakt,


To jest jakieś rozwiązanie.

Dnia 12.11.2006 o 21:33, Kedly napisał:

3. CZY jest inne wyjście aby rozwiązać ten problem?


Pogadaj z Asasynem który siedzi w jednym z domów Trelis - on ci opowie odługu który ma do spłacenia Vak, potem ponownie pogadaj z samym Vakiem, to powinno pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:42, KrzysztofMarek napisał:

Czysta ruda jest wyłącznie w bryłkach. W sztabach jest ruda. Bez przymiotnika "czysta", tylko "magiczna". To nie jest to samo.


to mi się już troche chyba pochrzaniło z tym ^^
ale fakt jest taki ze w skrzyniach znajdywałem zarówno sztaby rudy jak i bryły rudy...

Dnia 12.11.2006 o 21:42, KrzysztofMarek napisał:

Wykuwania mieczy z czystej rudy uczy tylko jeden kowal i to pod warunkiem, że zgodzi się pozostałych trzech


to wiem, bo się sam tego nauczyłem ;) ale nie mogłem (jak chyba większosć ludzi) skorzystać z tej umiejętności co mnie trochę zdenerwowało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:42, KrzysztofMarek napisał:

> > /.../
> ja osobiście to najwiecej tych sztab czystej rudy ze skrzyń to znalazłem w Varrancie
:)
Czysta ruda jest wyłącznie w bryłkach. W sztabach jest ruda. Bez przymiotnika "czysta", tylko
"magiczna". To nie jest to samo. Wykuwania mieczy z czystej rudy uczy tylko jeden kowal
i to pod warunkiem, że zgodzi się pozostałych trzech, wykuwania mieczy z magicznej rudy (nie
z bryłek czystej rudy) nauczyłem się od orka-kowala...


ej chwila bo sie pogubiłem :)

czyli jest :
1.czysta magiczna ruda
2.zwykła magiczna ruda
3.sztabki magicznej rudy

a teraz pytania :) :
czy istnieje możliwość przetapiania jakieś rudy w inną rude czy nie ??
i w jakim miejscu ktoś kupił lub dostał przpisa na broń z czystej magicznej rudy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:48, cinus` napisał:

> /.../
ale fakt jest taki ze w skrzyniach znajdywałem zarówno sztaby rudy jak i bryły rudy... /.../

Fakt, ja też znajdowałem, ale rzadko, częściej sztaby rudy. Mają bryłki także niektóre osoby, ale najwięcej sam wyrąbałem kilofem z żył rudy w Nordmarze ;)
Tam zresztą jest taki ukryty zakątek, jak się tam wejdzie, to jest i ruda i dodatkowe doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:42, KrzysztofMarek napisał:

Czysta ruda jest wyłącznie w bryłkach. W sztabach jest ruda. Bez przymiotnika "czysta", tylko
"magiczna". To nie jest to samo. Wykuwania mieczy z czystej rudy uczy tylko jeden kowal
i to pod warunkiem, że zgodzi się pozostałych trzech, wykuwania mieczy z magicznej rudy (nie
z bryłek czystej rudy) nauczyłem się od orka-kowala...


Miecze z "czystej rudy" są wykuwane z przedmiotu który zazywa się "sztaba cztstej mag. rudy":), jest chyba równie żadki i trudny do znalezienia jak schematy na tą broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:56, Furion III napisał:

Kto jako pierwszy może mnie nauczyć walki dwoma mieczami?


Np. Silvio z Bakaresh.
To chyba najczęściej zadawane pytanie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:56, Furion III napisał:

Kto jako pierwszy może mnie nauczyć walki dwoma mieczami?

daro w ben sala chyba, albo w ben erai, ale raczej to pierwsze i na pewno daro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się