Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

dzieki za pomoc problem rozwiązany :).

mam teraz takie pyrtanie czemu mam szary pasek wytrzymałości a na początku był taki złoto-żółty - o co w tym chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:08, Zefurion napisał:

dzieki za pomoc problem rozwiązany :).

mam teraz takie pyrtanie czemu mam szary pasek wytrzymałości a na początku był taki złoto-żółty
- o co w tym chodzi?

Zostałeś osłaniony- musisz kupić miksture leczącą osłabienie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram drugi raz i teraz po stronie orkow i asasynow. ma ktos liste wszystkich szczegolow zwiazanych wlasnie z magami wody? Tzn. jakie misje zlecaja i sa z nimi zwiazane itp. Chce wiedziec co zrobic zanim ich zabije:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 12:35, tomciok49 napisał:

gram drugi raz i teraz po stronie orkow i asasynow. ma ktos liste wszystkich szczegolow zwiazanych
wlasnie z magami wody? Tzn. jakie misje zlecaja i sa z nimi zwiazane itp. Chce wiedziec co
zrobic zanim ich zabije:P

YahooPl ma np. na swoim gramsajcie pełną listę dotyczącą własnie magów wody itp.
oto adres tego wisu: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=14&k=6#km
ostrzegam,iż jest to dość długi wpis, lae zawiera wszystko ci niezbędne pożądnemu fanowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 13:33, Guciothic napisał:

> gram drugi raz i teraz po stronie orkow i asasynow. ma ktos liste wszystkich szczegolow
zwiazanych
> wlasnie z magami wody? Tzn. jakie misje zlecaja i sa z nimi zwiazane itp. Chce wiedziec
co
> zrobic zanim ich zabije:P
YahooPl ma np. na swoim gramsajcie pełną listę dotyczącą własnie magów wody itp.
oto adres tego wisu: http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=172927&n=14&k=6#km
ostrzegam,iż jest to dość długi wpis, lae zawiera wszystko ci niezbędne pożądnemu fanowi ;)

dzieki. przejrzalem cale. jest tam na serio duzo informacji ale tego akurat nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:22, tomciok49 napisał:

dzieki. przejrzalem cale. jest tam na serio duzo informacji ale tego akurat nie ma...

Przykro mi. byłem pewny, że to tam jest, no ale cóż...
Pozostaje ci tylko pogrzebać wstecz w tym temacie...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże... Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w menu ''Dodawanie lub usuwanie programów'' (Win XP - Panel sterowania) Gothic III jest rozpoznawany jako... Crack do Gothic 3!? Kilka pozycji niżej jest oczywiście sam ''Gothic3'', ale przyznacie chyba, że w oryginalniej produkcji nie ma miejsca na cracki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 14:34, Kryhuu napisał:

O Boże... Może mi ktoś wyjaśnić dlaczego w menu ''Dodawanie lub usuwanie programów'' (Win XP
- Panel sterowania) Gothic III jest rozpoznawany jako... Crack do Gothic 3!? Kilka pozycji
niżej jest oczywiście sam ''Gothic3'', ale przyznacie chyba, że w oryginalniej produkcji nie
ma miejsca na cracki?

Niestety, nie mogę Ci tego wyjaśnić, ale mogę Ci podsunąć subtelną myśl, że jeżeli ta gra jest naprawdę oryginalna, to i tak Ci to w niczym nie przeszkadza... :P
Ostatecznie możesz przeinstalować, nie? ;0 I wtedy zobaczysz co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś wszystkie podarunki dla Gonzalesa??
Dałem mu już: Ostrze, złoto, kobietę i paczkę ziela. Są jakieś jeszcze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
ja miałem misje od jednego z kupców z Mora Sul aby od paru osób jakieś rozliczania czy rachunki (badź co bądź były to jakieś papery) i zamiast mu je oddać mogłem dać je Gonzlaesowi imienia kupca nie pamiętam ale jak wchodzisz główny wejściem to kierujesz się na lewo i idziesz prosto niedaleko tego kupca są niewolnicy i grubas i nordmanczyk tyle pamiętam.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 16:44, bakubartek napisał:

(...)
ja miałem misje od jednego z kupców z Mora Sul aby od paru osób jakieś rozliczania czy rachunki
(badź co bądź były to jakieś papery) i zamiast mu je oddać mogłem dać je Gonzlaesowi imienia
kupca nie pamiętam ale jak wchodzisz główny wejściem to kierujesz się na lewo i idziesz prosto
niedaleko tego kupca są niewolnicy i grubas i nordmanczyk tyle pamiętam.

pozdrawiam


No właśnie zrobiłem ją 2 minuty po moim pytaniu, ale i tak dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można znależć 2 bryłki siarki p.s znalazłem już 33 bryłki,byłem w Nordmarze i Myrtanie no oprócz okolic Trelis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 18:30, tomeksmy01 napisał:

Wiecie gdzie można znależć 2 bryłki siarki p.s znalazłem już 33 bryłki,byłem w Nordmarze i
Myrtanie no oprócz okolic Trelis.

Siarkę kupisz u każdego alchemika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:05, Gracz 23 napisał:

Siarkę tak ale tomeksmy01 chce Bryłki Siarki

Skoro tak to fakt w kopaniach trochę tego jest. I na przyszłość używaj funkcji "odpowiedz", żeby było wiadomo do kogo piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 19:23, bakubartek napisał:

(...)
Kopalnia sierki na północ od gelderny.

pozdrawiam


Ale tomeksmy01 mówił przecież że szukał w Myrtanie I Nordmarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się