Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 21:26, KrzysztofMarek napisał:

To jest z grubsza tak, jak byś zeskoczył z mostu prowadzącego do klanu Ognia albo wyszedł z
kopalni dolnym wyjściem.

Trochę mi się nie zgadzało dolne wyjście z kopalni i most prowadzący do Klanu Ognia , ale Nordmar ma to do siebie , że dokładne opisanie lokalizacji czegoś lub kogoś , jest naprawdę trudne.Na szczęście w końcu znalazłem kowala.Piszesz coś o młocie Kalana.Czy wiąże się on z jakimś nowym questem? Znalazłem niedaleko miejsca , w którym blokowali go orkowie "młot kowalski" , ale narzędzia z imiennym opisem nie było.Trzeba szukać dalej , czy też mam już to co powinienem?Niestety , jak na razie nie widzę żadnych nowych możliwości dialogu związanych z młotem Kalana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:36, vansatan napisał:

Hej nie wie ktoś co kryje się za pytajnikiem w zdolnościach?
Bo jak ktoś wie to niech sie z nami podzieli.

Podobno nawet po użyciu kodu na wszystkie zdolności nie ujawnia się co to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje mape ze zaznaczonymi miejscami z kluczami do światyniAL Shadim. nie chodzi mi o to jak ja dostac bo saturas mi jej nie dał i nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:40, destro177 napisał:

Podobno nawet po użyciu kodu na wszystkie zdolności nie ujawnia się co to jest.


pewnie dowiemy się tego w dodatku. Z tego co się orienuje to już jest przygotowywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:40, destro177 napisał:

> Hej nie wie ktoś co kryje się za pytajnikiem w zdolnościach?
> Bo jak ktoś wie to niech sie z nami podzieli.
Podobno nawet po użyciu kodu na wszystkie zdolności nie ujawnia się co to jest.

Atak z wyskoku, ale nie można go użyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 15:34, KrzychW napisał:

> /.../.Piszesz coś o młocie Kalana.Czy wiąże się on z
jakimś nowym questem? /.../

Kalan mówi, że stracił młot, ale potem, jak młot znajdziesz i chcesz mu go oddać, nie ma linii dialogowej. W inwentarzu masz "Młot Kalana" i tyle, dwa razy nie wiedziałem co z nim zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:19, KrzysztofMarek napisał:

Kalan mówi, że stracił młot, ale potem, jak młot znajdziesz i chcesz mu go oddać, nie ma linii
dialogowej. W inwentarzu masz "Młot Kalana" i tyle, dwa razy nie wiedziałem co z nim zrobić...

Poważnie? Przysiągłbym, że mu go dałem :) No cóż, dawno to było więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:24, gaax napisał:

> /...> Poważnie? Przysiągłbym, że mu go dałem :) No cóż, dawno to było więc mogę się mylić.

Drugiego przejścia jeszcze nie skończyłem, więc teleportuję się z Varantu do Klanu Ognia i jeszcze raz sprawdzę. Bo Młot mam dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Żeby odnaleźć Xardasa najpierw trzeba odnaleźć Hansona który widział się z Xardasem i dlatego trzeba z nim porozmawiać. Ja nie mogę znaleźć tego Hansona. Czy ktoś z was wie gdzie on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:47, Marenio1992 napisał:

Mam pytanko. Żeby odnaleźć Xardasa najpierw trzeba odnaleźć Hansona który widział się z Xardasem
i dlatego trzeba z nim porozmawiać. Ja nie mogę znaleźć tego Hansona. Czy ktoś z was wie gdzie
on jest?

Dostać się do niego jest bardzo trudno!!! Miałem z tym wielki problem, ale po długich godzinach poszukiwań cudem na niego natrafiłem. Hanson znajduje się na wyżynie na północ od Klanu Młota. Lepszym rozwiązaniem jest dostanie się do niego na własną rękę. Poniżej zamieszczam mapkę, która może Ci pomóc dostać się do Xardasa jak i Hansona. ;)

20070306185750

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 18:47, Marenio1992 napisał:

Mam pytanko. Żeby odnaleźć Xardasa najpierw trzeba odnaleźć Hansona który widział się z Xardasem
i dlatego trzeba z nim porozmawiać. Ja nie mogę znaleźć tego Hansona. Czy ktoś z was wie gdzie
on jest?

Pewnym szczegółem ułatwiającym orientację może być to , że Hanson znajduje się niedaleko po prawej stronie od jednego z grobowców oznaczonych na mapie.Konkretnie chodzi o grobowiec Snorre.Stojąc przodem do wejścia grobowca należy skręcić w prawo i przedłużenie ścieżki prowadzącej od wejścia , to droga do Xardasa.Idąc od grobowca , jeżeli zamiast iść prosto do nekromanty , wybierzemy następną ścieżkę idącą równolegle do drogi do Xardasa , ale pod górkę(po drodze mamy śnieżne wilki) , to wejdziemy na płaskowyż i zaraz po lewej znajduje się chata Hansona.Strasznie to pogmatwane , ale przy wielopoziomowym Nordmarze , niełatwo w prosty sposób opisać drogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 20:27, czarek.k napisał:

gdzie jest mag w vengardzie który przweniesie mnie poza wengard.znaczy da mi rune.prosze o
pomoc.

Chodzi Ci o głównego maga ognia Karypto??? Jest w Vengardzie na zamku w wyższych komnatach, wchodzi się tam po schodach, które znajdują się za salą tronową. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest nad komnatą, w której jest Rhobar:) jak stoisz na przeciw tronu to idziesz w lewo i tam będzie otwór po drzwiach, idziesz po schodach na górę i tam powinien być mag:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2007 o 17:24, gaax napisał:

> /.../> Poważnie? Przysiągłbym, że mu go dałem :) No cóż, dawno to było więc mogę się mylić.

Byłem u Kalana. Nie mam opcji dialogowej na zwrot młota, nie mogę go też sprzedać Kalanowi, bo po wybraniu "pohandlujmy" młota nie ma w inwentarzu, chociaż go mam. Pewnie mam indywidualnego buga ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cholera nie pamiętam... Być może Twój przypadek nie jest odosobniony (choć ja miałem kilka takich w G3), ale żeby to stwierdzić musiałbym przejść grę po raz trzeci, a na to się nie zanosi ;) Medieval II ciągle mnie prosi żebym go kupił i chyba dam się w końcu przekonać, a wtedy - żegnaj zabugowany Gothicu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się