Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

(...)
na forum jest mapka i druidzi są elegancko pokazani
a ja osobiście polecam druidów przed galdern
po prostu wychodzisz z galdern idziesz do mostu i przed mostem skrecasz w prawo na góre i są
walczsyz po kolei z każym gońcem (ale nie zabijasz) wtedy teleportujesz się np. do Bragi i spowrotem do galdern i gońce mają znowu swoje łuki
możesz to powtarzać ile żywnie ci się podoba a kasa leci ;)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy jest gdzieś w G3 druga katana? pewnie losowo sie pojawia, jeśli tak to u kogo najprawdopodobniej można ją dostać? w Myrtanie, Varancie czy Nordmarze? a może jedynie u kowali szukać? (nie chce tracić zbędnego czasu na load przed każdym kupcem/skrzynią)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość dawno temu przeczytałem w tym wątku o jakimś filmiku związanym z Angarem na zakończenie gry.O co dokładnie chodzi ?Właśnie wyzwoliłem Mora Sul oszczędzając Angara , ale po zakończeniu walk ucieka on razem z innymi Assasynami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur... tam rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema sesu jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:50, Bez imjenny napisał:

N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur... tam
rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz
drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema sesu
jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY


Za chwile coś może zamieszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:50, Bez imjenny napisał:

N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur... tam
rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz
drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema sesu
jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY

Do każdego prowadzi droga ,ale niestety na różnych poziomach i mapa faktycznie momentami na niewiele się zdaje.Trzeba kombinować.Ja zawsze starałem się , idąc po raz pierwszy do grobowca , wybierać drogę położoną jak najwyżej.Jeżeli się okazywało , że jestem za wysoko , to po prostu zeskakiwałem ze skał i byłem na miejscu.Nie masz co się martwić , bo też miałem z tym sporo kłopotów.Cały Nordmar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY
Sorki za drugi post.
Do grobowca Akashy można dostać się całkiem łatwo.Jest położony przy drodze idącej przez całą północno-wschodnią część Nordmaru.Przy okazji natkniemy się na kilka obozowisk orków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:58, KrzychW napisał:

> N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur...
tam
> rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz

> drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema
sesu
> jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY
Do każdego prowadzi droga ,ale niestety na różnych poziomach i mapa faktycznie momentami na
niewiele się zdaje.Trzeba kombinować.Ja zawsze starałem się , idąc po raz pierwszy do grobowca
, wybierać drogę położoną jak najwyżej.Jeżeli się okazywało , że jestem za wysoko , to po prostu
zeskakiwałem ze skał i byłem na miejscu.Nie masz co się martwić , bo też miałem z tym sporo
kłopotów.Cały Nordmar.

No ta ale wez chociazby AKASHE niby koło ksardasa a nawed zakrentu zebrac niemoge pamientasz jakies szczeguły dotyczace trasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:04, Bez imjenny napisał:

> > N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do
kur...
> tam
> > rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac
przeciesz
>
> > drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to
niema
> sesu
> > jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY
> Do każdego prowadzi droga ,ale niestety na różnych poziomach i mapa faktycznie momentami
na
> niewiele się zdaje.Trzeba kombinować.Ja zawsze starałem się , idąc po raz pierwszy do
grobowca
> , wybierać drogę położoną jak najwyżej.Jeżeli się okazywało , że jestem za wysoko , to
po prostu
> zeskakiwałem ze skał i byłem na miejscu.Nie masz co się martwić , bo też miałem z tym
sporo
> kłopotów.Cały Nordmar.
No ta ale wez chociazby AKASHE niby koło ksardasa a nawed zakrentu zebrac niemoge pamientasz
jakies szczeguły dotyczace trasy

Do AKASHY nie idziemy dokładnie droga bo sie nieda nie tylko naprzełaj przez gury i obozowisko orkuw tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:04, Bez imjenny napisał:

No ta ale wez chociazby AKASHE niby koło ksardasa a nawed zakrentu zebrac niemoge pamientasz
jakies szczeguły dotyczace trasy

Nordmar jest na tyle pokręcony , że drogi dokładnie nie jestem w stanie opisać , ale od Xardasa do Akashy można trafić zeskakując ze skał przy wejściu do wieży.Trafiamy na samym dole na drogę , którą opisałem wcześniej , a dalej już prosto przed siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 16:50, Bez imjenny napisał:

N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur... tam
rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz
drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema sesu
jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY


Znalazłeś już wszystkie artefakty? Jeśli nie to proszę żebyś wysłał mi swojego save''a bo chciałem przejść grę jako zły ,a nie chcę zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)
z tego co wiem pare osób może ci dać mape orkowe wykopaliska
a więc ja wybijałem wsyztkich orków więc nic od nich nie miałem
więc czy ktoś może tu dać tą mape albo pwoeidzieć skąd ją wytrzasne

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu walczę dwoma mieczami i nie widzę ich "mocy";/ na przykład, gdy przed chwilą walczyłem z zombiakami, dwa miecze sprawowały się beznadziejnie zaś jeden siekał na prawo i lewo;]
Mam problem:/ dostałem zadanie od "lwa" [ ma kamień zamieniający w lwa:] i karze mi skontaktować się z pewnymi osobami, niestety jedną juz zabiłem więc zadanie się nie uda. Warto chodzić do tych innych [ jeśli jest doświadczenie to tak] ale czy jest:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 18:47, Word up napisał:

Od pewnego czasu walczę dwoma mieczami i nie widzę ich "mocy";/ na przykład, gdy przed chwilą
walczyłem z zombiakami, dwa miecze sprawowały się beznadziejnie



No nie opłaca Ci sie już do nich iść. Ot jak chcesz kamień to zabij sakayora. Może niezbyt humanitarne
ale będziesz miał kamień. Bo Ci chyba na nim zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:20, Tal441 napisał:

> N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur...
tam
> rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz

> drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema
sesu
> jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY

Znalazłeś już wszystkie artefakty? Jeśli nie to proszę żebyś wysłał mi swojego save''a bo chciałem
przejść grę jako zły ,a nie chcę zaczynać od początku.

Jeśli proszisz kogoś o save to psujesz sobie zabawę z g3.I czas który przy tym byś spędził bo ludzie narzekają że nie mają w co grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 17:20, Tal441 napisał:

> N iech ktos mi powie jak znalezc droge do grobowca AKASHA albo BERKA przeciesz do kur...
tam
> rzadna droga nie prowadzi po chu..... mi mapa jak ja przez gury nie umiem przenikac przeciesz

> drogi do tych grobowcuw sa zupełnie bez celu cały czas mi gury przecinaja droge to niema
sesu
> jak ktos mi powie kturendy tam dojsc to bede muwił na niego WUJO . POMOCY

Znalazłeś już wszystkie artefakty? Jeśli nie to proszę żebyś wysłał mi swojego save''a bo chciałem
przejść grę jako zły ,a nie chcę zaczynać od początku.

Dobra podaj mi imeil to przesle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się