Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2007 o 17:22, Slaoo napisał:

Jak się nazywa kowal który uczy ulepszania pancerza i gzie go można znależć


Kalan, znajduje się w klanie Ognia, ale jest mały problem. Z tego co się dowiedziałem jest to koleiny bug i moze się zdarzyć tak, ze niebędzie cie chciał nauczyć, ale przed tym mozesz zrobić save i próbować dotąd, aż pojawi się u niego ta opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja wiem........... A jeśli chcesz wiedzieć ja to zrobić, to ci powiem. Wystarczy otworzyć 48 skrzyń. Jest tylko mały problemik. Nie chodzi tu o takie kufry jakich wiele, ale ale o te które nazywają się "SKRZYNIA", a takich jest równo 489 w całym świecie Gothic 3. Prawda, że łatwe? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:01, Matiz666 napisał:

Tak, ja wiem........... A jeśli chcesz wiedzieć ja to zrobić, to ci powiem. Wystarczy otworzyć
48 skrzyń. Jest tylko mały problemik. Nie chodzi tu o takie kufry jakich wiele, ale ale o te
które nazywają się "SKRZYNIA", a takich jest równo 489 w całym świecie Gothic 3. Prawda, że
łatwe? ;)

ło jak to obliczyłeś i to za bardzo nie jest łatwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja tego nie obliczałem, zrobili to inni bardziej zakręceni gracze. Informację o całym tym systemie skrzyń znalazłem na starym forum jednej ze stron poświęconej Gothic''owi. Jednak jeśli dobrze poszukasz w tym lub 2 temacie poświeconym Gothic''owi 3 *(na tym forum) to powinieneś znaleźć mapkę z zaznaczonymi na brązowo skrzyniami. Dodam jeszcze, że w każdej takiej otwartej skrzyni znajduje się jakiś fajny sprzęt (np. plan miecz z czystej magicznej rudy lub najlepsza kusza w grze) i zależy to jedynie od ilości otwartych skrzyń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:22, Matiz666 napisał:

Niestety ja tego nie obliczałem, zrobili to inni bardziej zakręceni gracze. Informację o całym
tym systemie skrzyń znalazłem na starym forum jednej ze stron poświęconej Gothic''owi. Jednak
jeśli dobrze poszukasz w tym lub 2 temacie poświeconym Gothic''owi 3 *(na tym forum) to powinieneś
znaleźć mapkę z zaznaczonymi na brązowo skrzyniami. Dodam jeszcze, że w każdej takiej otwartej
skrzyni znajduje się jakiś fajny sprzęt (np. plan miecz z czystej magicznej rudy lub najlepsza
kusza w grze) i zależy to jedynie od ilości otwartych skrzyń.

Dzięki chyba jutro wezne się za szukanie tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 19:52, czarek.k napisał:

w którym z klanów jest lee?

Lee jest w Klanie Ognia;p
Właśnie wykonałem quest <Okręt Doskonały> i jestem rozczarowany;/ Nie dość, że był on dość wymagający to na dodatek nagrodą jest jedynie trochę złota i chyba ponad dwa tysiące punktów doświadczenia, osobiście spodziewałem się rzadkiego przedmiotu "dziadka" albo tajemnego przepisu;]...widać sporo się przliczyłem:/
Shakyor - druid...aby oddał mi swój kamień muszę porozmawiać z pewnymi osobami ale jedną z nich już zabiłem, więc zadanie sie nie uda;/ nie wiem czy warto pytać się pozostałych [ jest za to doświadczenie?] jeśli nie to od razu go zabije bo mam chrapkę na kopalnie w Ben Erai;) [ brak punktów reputacji;/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wykreowałeś sobie już "przypakowaną" postać, zalecam tłuczenie Orków w Nordmarze. Po spieniężeniu ichniego oręża i ekwipunku wyjdzie później całkiem niezła sumka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednym z lepszych sposobów na zdobycie sporej ilości gotówki jest pobicie każdej grupki Gońców Leśnych jaką napotkasz. Mają łuki warte 24 tysiące i miecze, które też można sprzedać ze sporym zyskiem, a najpiękniejsze jest to, że Gońcy wcale się nie obrażą za walkę, a nawet jeden drugiemu nie pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2007 o 07:46, Tal441 napisał:

Gdzie są ci Gońcy Leśni?

W tym wątku wielokrotnie umieszczana była mapka z postaciami z Gothica.Wyszukiwarka znajdzie ją beż problemu.Na mapie zaznaczeni są wszyscy druidzi , a więc i obozy Gońców Leśnych.Poza tym Ogniste Puchary , Magowie Wody itp.Bardzo przydatna rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się