Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

albo zmienienie nocy w dzien to jest extra bo nie trzeba wlazic komus do chaty i uwalac sie na nie swoim lozku ;p
albo przywolanie demona tez jest niezle (wiekszosc orkow zazwyczaj sie na niego zucaja podczas odbijania miast)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 11:23, mefiperes napisał:

Może to logo firmy robiącej deski? ;-D


Tak zaczołem sie zastanawiać co może znaczyć to MINH i znalazłem że niejaki Ho Chi Minh był komunistycznym politykiem Wietnamskim ,a Viet Minh to organizacja której celem jest uzależnienie Wietnamu od Francji.
Wydaje mi się że samo Minh ma coś wspólnego z wyzwoleniem ale nie znam dobrze Wietnamskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalnego gothica zainstalowanego patcha 1.12 i komp

GF 7300 GT 256 mb
Intel Core 2 Duo: 2.2 GhZ
1 GB ram

Nadal mi się gothic zacina zmienialem cos w pliku g3.ini ALE nadal nic czy ma ktos swój kod g3.ini dla 1 GB kompa z takim prockiem i z taką kartą? uzywalem TWEAKA ale nic nie dawalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 12:54, Jolek663 napisał:

Mam oryginalnego gothica zainstalowanego patcha 1.12 i komp

GF 7300 GT 256 mb
Intel Core 2 Duo: 2.2 GhZ
1 GB ram

Nadal mi się gothic zacina zmienialem cos w pliku g3.ini ALE nadal nic czy ma ktos swój kod
g3.ini dla 1 GB kompa z takim prockiem i z taką kartą? uzywalem TWEAKA ale nic nie dawalo

Gothic to tak zabugowana gra że na każdej konfiguracji się tnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 12:54, Jolek663 napisał:

GF 7300 GT 256 mb
Intel Core 2 Duo: 2.2 GhZ
1 GB ram

Nadal mi się gothic zacina zmienialem cos w pliku g3.ini ALE nadal nic czy ma ktos swój kod
g3.ini dla 1 GB kompa z takim prockiem i z taką kartą? uzywalem TWEAKA ale nic nie dawalo

Mam podobny konfig. kompa tylko ze 1,5 gb pamieci ram i gothic3 tnie sie strasznie tzn. ide lasem i sa przecinki co pare minut i to mnie wkurza :/ Probowalem bawic sie w Ini ale to tez malo pomaga , trudno trzeba czekac na patcha :( Jakos sie pomecze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem z palladynem kerynem jak powiedziałem mu po rozwaleniu jego przyjaciela (bandyte) że w nemorze potrzebują pomocy to szedł po ścianie i zniknął a teraz go nie moge znaleść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie wpadł pod ziemię.
W takim wypadku jedyne co możesz zrobić to użyć konsoli i wpisać:
goto (imię postaci do której chcesz być przeniesiony)
oczywiście imię wpisujesz bez nawiasów za to ważne jest żebyś wpisał je z dużej litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kermit5738 po zaciętej walce z trzema ogrami otwieram 36 skrzynie a tam łuk wojenny 11 płonących strzał i pare innych rzeczy więc gdzie jest miecz mistrzowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:38, Sir Myxir napisał:

Kermit5738 po zaciętej walce z trzema ogrami otwieram 36 skrzynie a tam łuk wojenny 11 płonących
strzał i pare innych rzeczy więc gdzie jest miecz mistrzowski

Napewno niemoze to byc 36 skrzynia u ciebie , te skrzynie sa sprawdzone ja gram juz 3 raz w G3 i mam zawsze to samo , masz tu linka mozesz sobie sprawdzic http://gothic.org.pl/gothic-3/skrzynie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz korzystam z nieoficjalnej mapy jakbys mógł to postaw kropke na mapie i wklej na image przy kupnie gry nie dostałem żadnej mapy i sie teraz troszke z grą morduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 21:57, Sir Myxir napisał:

wiesz korzystam z nieoficjalnej mapy jakbys mógł to postaw kropke na mapie i wklej na image
przy kupnie gry nie dostałem żadnej mapy i sie teraz troszke z grą morduje

Sir Myxir jezeli chcesz komus odpowiedziec po prawej stronie masz ''znaczek'' odpowiedz bo niewiemy komu odpowiadasz ;)I mam pytanie w sprawie tego posta , o jaka kropke ci chodzi ?? bo chcem ci pomoc ale niewiem poco ci ta kropka ?? Jezeli chodzi o zubena to jest w Ishtar na mapce masz wyraznie zaznaczone miasto Ishtar .
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:03, Kermit5738 napisał:

> wiesz korzystam z nieoficjalnej mapy jakbys mógł to postaw kropke na mapie i wklej na
image
> przy kupnie gry nie dostałem żadnej mapy i sie teraz troszke z grą morduje
Sir Myxir jezeli chcesz komus odpowiedziec po prawej stronie masz ''znaczek'' odpowiedz bo
niewiemy komu odpowiadasz ;)I mam pytanie w sprawie tego posta , o jaka kropke ci chodzi ??
bo chcem ci pomoc ale niewiem poco ci ta kropka ?? Jezeli chodzi o zubena to jest w Ishtar
na mapce masz wyraznie zaznaczone miasto Ishtar .
Pozdro!

wiem o tym ze jest odp ale myslałem ze wiesz ze do ciebie pisze chodzi mi o to zebys mi zaznaczył miejsce 36 skrzyni bo na mapce http://www.aeonsx.de/extern/forum/aho/g3imap.rar z tąd mam ze jest w tym miejscu gdzie stoje i jest tyle że miecza ta mnie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2007 o 22:05, Sir Myxir napisał:

wiem o tym ze jest odp ale myslałem ze wiesz ze do ciebie pisze chodzi mi o to zebys mi zaznaczył
miejsce 36 skrzyni bo na mapce http://www.aeonsx.de/extern/forum/aho/g3imap.rar z tąd mam ze
jest w tym miejscu gdzie stoje i jest tyle że miecza ta mnie ma

Ok ! ale to niechodzi o to ze to w tej skrzyni jest miecz ,tylko jak otworzysz 36 skrzyn to masz ten miecz w niej ,dlatego musisz otworzyc 36 skrzyn pokoleji zeby miec ten miecz, rozumiesz teraz ?? o co chodzi z tymi skrzyniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2007 o 22:11, Sir Myxir napisał:

o kurcze ile to otwierania jest szkoda że sobei nie zaznaczałem ile skrzyń otworzyłem

Poprostu sprawdz co teraz zdobyles w tej skrzyni ,co otworzyles i bedziesz wiedzial ktora skrzynie otworzyles ,w ktorej kolejnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ''dobić'' przeciwnika który leży na ziemi, gdzie można kupić dobrą tarczę i gdzie jest jaskinia z agresywnymi wilkami ( zad. w Monterze "Zabij agresywne wilki")?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.żeby dobić musisz przytrzymać prawy przycisk myszy i razem z prawy klawisze nacisnąć lewy.
2.Dobra jest tarcza paladyna ale nie sprzedają jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się