Zaloguj się, aby obserwować  
Revanchist

Wasze zespoły muzyczne

24 postów w tym temacie

Nie,to NIE jest temat o waszych ulubionych zespołach,ale o tych,które wy założyliście!Jeśli jesteście wokalistą,gitarzystą,czy choćby nawet członkiem/członkinią bocznego chóru robiącym ''uuuuu'':P,to podzielcie się tym!

Ten temat jest także dla tych,co chcieliby założyć własny zespół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swój zespół heavy-metalowy. Członków jest pięciu. Ja gram na gitarze basowej. Gramy kawałki takich zespołów jak: Metallica, Iron Maiden, GodSmack, System of a Down, Black Sabbath...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 09:23, Jaki Ganh1 napisał:

http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=13453&u=18 - jest już temat o tym.
Wyszukiwarka nie gryzie. Wystarczyło wpisać fraze "wasze muzyczne"



To jest temat o INSTRUMENTACH.Ktoś,kto gra na gitarze,niekoniecznie musi być w jakimś zespole.Niekoniecznie też musi być gitarzystą,może być też wokalistą:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest post autora tego tematu, do którego podałem linka:
Witam...
Interesuje mnie na czym gracie: gitara, pianino, skrzypce, perkusja...
Czy macie swoje zespoły muzyczne?...
Zamierzacie kupić jakiś instrument w najbliższym czasie?
Podzielcie się doświadczeniami...

Ja osobiście gram na basie Mayones ZAK (z 9 lat ma :)) i chciałbym zagrać kiedyś na perce...

Widzisz, warto sprawdzić czy jest taki temat, i co w tym temacie napisał autor, ponieważ wiele ludzi pisze np. "Macie gre Fallout?" a w tym temacie autor mówi też o Fallout i Fallout 2.

Pozdrawiam
Kamil Dylewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą,że ten temat jest OGÓLNIE o zespołach muzycznych forumowiczów i jest też po to,aby np. porozmawiać o PLANOWANYCH bądź ZAKŁADANYCH zespołach członków tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównym tematem tamtego tematu :) były instrumenty muzyczne... Temat się nie przyjął...

Ja z kumplem zakładamy zespół. Nawet dziś nagraliśmy piosenkę :D 25 sekund
Zastanawiamy się nad nazwą: Indyk, Magnetofon, Smalec... (C) 2006 Pustelnik88. All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę o zespole nu-metalowym,ale z prawdziwego zdarzenia...Zgłosił się chętny na perkusistę,ja będę wokalistą i gitarzystą,mój kuzyn drugim gitarzystą,basista też się zgłosił...Mam nawet nazwę,ale jej nie zdradzę:).Będziemy grać w stylu Korna,Limp Bizkit,System Of A Down,Deftones i ew. Drowning Pool.Coś w rodzaju polskiego Korna:) (co nie jest takie dziwne,zwłaszcza,że kawałki będą po angielsku,a ja mam głos bardzo podobny,a miejscami identyczny jak Davis,ale nie będę się chwalił...:P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(..)mam głos bardzo podobny,a miejscami identyczny jak Davis,ale

Dnia 09.11.2006 o 17:52, Skywalker560 napisał:

nie będę się chwalił...:P).


No weź coś zaśpiewaj :) "Bitink mi dałn, bitink mi, bitink mi dałn, dałn!..."

Ja jeszcze się zastanawiam nad solowym projektem (a la Burzum), mianowicie płytka: Pustelnik - Leśny Skowyt... (C) 2006 Pustelnik88. Miałby to być taki dark ambient i troche metalu... Mam teksty, tytuły utworów, ogólny zarys... Tylko nagrywać się nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:40, Basajew napisał:

Oto Mental Kilers w troche niekompletnym składzie:
http://pl.youtube.com/watch?v=WzBFekU1rE4
I jak?


Bez owijania w bawełnę:
Perkusja jest do dupy, nie wspominając o brzmieniu (jakość nagrania, wiadomo), perkusista powinien robić coś więcej niż napier..... w kocioł przez cały utwór. Noż trochę kreatywności, bez urazy, ale metronom więcej robi ... Wokalista drze ryja (nawet na punkowe standardy śpiew to nie jest) i zagłusza wszystko. Brak basu mimo wszystko odczuwalny. Przynajmniej gitarzysta robi co do niego należy, ale i tak go nie słychać.
Nie obrażaj się, tylko idź poćwiczyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz... Ani razu perkusista nie dotknął nawet kotła... 2. Perkusista jest naprawde gitarzystą... 3. Pisałem że w neikompletnym składzie...4. Wokal tak widzieliśmy i tak chcieliśmy żeby wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 20:30, kabak5 napisał:

Dla mnie nirvana i Green Day. Jest jeszcze kilka ale nie zdradzę:-D


Założyłeś Nirvanę??? Szacun koleś, ale na przyszłość staraj się czytać wątek wprowadzający do tematu. Zazwyczaj jest to pierwszy post...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę tutaj nikt nie zaglądał. W każdym razie, mój band właśnie dostał się do I rundy konkursu
Neuro Music będącego częścią wrocławskiego Asymmetry Festival. Aby przejść dalej musimy
mieć conajmniej 5-te miejsce w rankingu głosowania.

Strona mojego zespołu "mindsedge":
www.myspace.com/mindsedgepl

Strona festiwalu, tam na nas można głosować.
www.myspace.com/asymmetrypl

Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować