Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

Magga Camarra!Bije się w pierś!Wiem zlem uczynił:)Może i macie rację,ewidentnie żadnego patcha niemogę ściągnąć.mimo wszystko chciałem się tylko podzielić refleksją na temat gry o której od przeszło roku tak głośno się trąbi wszędzie naokoło.Pozdrawiam wszystkich gramowiczów(he he rzeczywiście czasem jestem trochę roztrzepany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z CDP!!! Prosze sie odezwac!!! Na forum jest kilku niezadowolonych graczy (wraz ze mna :P) i wypadało by ktos z ekipy rozwial nasze watpliwosci (badz nadzieje) dotyczace EK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by bylo zeby polaczyli elementy ze starego skladu EK z nowym :) wtedy "powiedzmy" mieliby szanse zadowolic wiekszosc z nas :)

byc moze CDP specjalnie robi takie napiecie wokol EK nie pokazujac sie na forum aby w najmniej spodziewanym momencie pozytywnie nas zaskoczyc (oby tak bylo!!) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w 50% pewien, ze CDP sie nie wypowie jeszcze przez dlugi czas.
Mysleli, ze sa fajni dajac inna EK, ale niestety nie spodziewali sie, ze ich EK spowoduje takie niezadowolenie.
Doskonalym wyjsciem dla nas byloby pokazanie CDP, ze to oni zyja dzieki nam, a nie my dzieki nim i wycofanie wszystkich zamowien EK.

Nie sa do konca pewni co robic w tej sytuacji i dlatego sie nie wypowiadaja, ale czuje, ze wcale wesolo u nich w firmie - od godziny po ukazaniu sie tego news''a - nie jest. :D

A w kolejnych 50% wydaje mi sie, ze moga sie wypowiedziec za niedlugo nie przejmujac sie naszymi komentarzami.

Mnie i tak juz nie interesuje polska EK, ale chcialbym wiedziec co z innymi graczami z tego kraju, ktorzy nie moga sobie pozwolic na EK w wydaniu angielskim (z powodow np. finansowych/nieznajomosci j. obcych itd. itp.).
Czy beda skazani na *mape swiata na instrukcji*? =] *koszulke dwa rozmiary za mala?* *Amulet za 2zl z bazaru, ktorego potem sie beda wstydzili zalozyc*? Heh... jak mozna bylo tak zniszczyc EK jednej z bardziej oczekiwanych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh...I kolejny dzień czekania za wizerunek EK za mną. Żaden news, znów brak reakcji CD Projektu, po prostu nic. Kolejny zastój. Przez parę dni przynajmniej dawali jakieś info, a teraz to co było wcześniej. CD Projekt otrząśnijcie się z tego jesiennego snu :D!! No cóż pozostaje czekać, i mieć nadzieję, że natępnego dnia pokażą wizerunek EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:44, Olek007 napisał:

fajnie by bylo zeby polaczyli elementy ze starego skladu EK z nowym :) wtedy "powiedzmy" mieliby
szanse zadowolic wiekszosc z nas :)


[joke mode ON]
Mowisz i masz:

Dobra instrukcja z normalnej EK + mapa = mapa na instrukcji (nowa wersja - tzw. "polaczona")

Czyz na matematyce nie nauczyli Cie, ze Figurka + Pierscien = Mala koszulka + Metal na sznurku?

A zapomniales juz z lekcji chemii, ze po zmieszaniu NWN 1 + expansion pack ---> NWN 1 [a expansion pack ulatnia sie]?

[joke mode OFF]

A.... albo dobra... zbyt sie zdenerwowalem ta polska EK....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha... wybaczcie za moj 3ci post pod rzad, ale sobie o czyms przypomnialem....

A mianowicie - mala informacja dla niektorych osob:

CDP i ekipa gram.pl juz od soboty doskonale zdaje sobie sprawe o niezadowoleniu graczy. Prawdopodobnie tez od dawna spece od marketingu mysla co zrobic, aby zalagodzic nasze zaniedowolenie. Dlatego nie przejmujcie sie - CDP Was slyszy.... (i nic nie robi, bo nie wiedza co... prawdopodobnie koszulki zostaly juz zrobione przy okazji zamowienia do Gothic''a 3 (tej edycji z empik''u), a amulety przy okazji robienia amuletu do EK G3)

Ale tak to juz bywa w naszym kraju :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wizerunek będziemy musieli chyba jeszcze poczekać... Zobaczcie sobie jak to było z Gothic''iem 3. Premiera była 3 listopada, a obrazek EK pokazali 18 października... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy podali kiedyś jak będzie wyglądała EK (dodatkowe bonusy w grze, podzial na dobrą i złą) to poważnie się zastanawiałem nad kupnem. Teraz po głoszeniu tego co ma być na pewno się nie skuszę . No chyba że CDP zaskoczy czymś nowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do premiery niecałe 4 tygodnie, niedługo zacznie się szał związany z premiera NWN2 i na pewno przedstawione na zostaną bliższe informacje o składzie, wizualizacja itp. Dajcie tylko im troche czasu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:44, Olek007 napisał:

fajnie by bylo zeby polaczyli elementy ze starego skladu EK z nowym :) wtedy "powiedzmy" mieliby
szanse zadowolic wiekszosc z nas :)


Oj, to chyba zbyt piękne by było... Albo mój optymizm, bo braku jakiegokolwiek odzewu ze strony CDP, ulotnił się całkowicie...

A jeżeli nawet mają już przygotowane koszulki i amulety (w sumie to zdecydowanie wolę to od pierścienia i figurki), to może chociaż pudełek i instrukcji nie zdążyli jeszcze wydrukować? :P Wiem, wiem, nadzieja matką głupich, ale ciągle nie potrafię się pogodzić z utratą mapy na osobnym arkuszu i tym ślicznym pudełkiem Chaotic Evil... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niewielką prośbę do CDP.

Czy nie można po prostu sprowadzić kilkudziesięciu (kilkuset) egzemplarzy angielskiej edycji kolekcjonerskiej NWN 2, bez grzebania w niej, i wpuścić na polski rynek. Wydaje mi się , że popyt na tego typu ofertę byłby zadowalający, dodatkowo zaoszczędziłoby to ludziom nerwów oraz czasu w poszukiwaniu tej gry w zagranicznych sklepach.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest głównie po to, aby w nią grać. Ładne wydanie - a i owszem, uwielbiam ładne wydania, co nie znaczy, że ma w nich być full dodatków. Posiadam angielskie wydania np. Morrowinda czy NWN2 i muszę powiedzieć, że mimo iż to wersje standardowe a nie kolekcjonerskie, to (szczególnie ta pierwsza) biją na głowę polskie odpowiedniki.
Jednak do zachodu nam trochę brakuje.

Co do sprowadzenia kilkuset egzemplarzy EK z zachodu - :) Przecież to edycja trudno dostępna.

Polecam angielskie wydanie NWN2 - brzydkie nie jest, a dodatkowo można podszlifować angielski, co wszystkim wyjdzie na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 08:27, Cymciak napisał:

Przecież to edycja trudno dostępna.


Eeee tam... Trudno dostepna?
www.game.co.uk - jeszcze ponad 10 sztuk maja wydania kolekcjonerskiego Chaotic Evil.
I wysylaja za pomoca Royal Mail, dlatego jak ktos chce zamowic - polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli wyjdzie po swietach to ja chyba podziekuje za EK, zamowilem te gre by miec grac w co na swieta, a nie w nowym roku...

ale niech moze CDP cos powie w koncu, a nie bedzie milczalo, a zapewne samo nic nie wie co i jak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze zaczekam do początku grudnia. I jeśli nic się nie zmieni w zawartości EK to zmienię moje zamówienie na zwykłe. Niestety ta EK zawiera najbardziej niepotrzebne rzeczy, za które nie zamierzam płacić:
1. Badziewna koszulka.
2. Mapa ??? (raczej dobra okładka do instrukcji/poradnika).
3. NWN1 (mam z dodatkami) - chyba, że następną NWN1 mam użyć jako zapchaj-dziurę na półce.
4. Art-y. Nie potrzebuję tego.

Jedynie płyta z muzyką wydaje się być interesująca, ale z drugiej strony nie znalazłem jeszcze recenzji, która by ją (muzykę) wychwalała, a na pewno muzy z G3 nie pobije.

Mimo wszystko ufam, że przynajmniej polonizacja będzie stała na wysokoim poziomie.
Pozdrawiam załogę CDP i resztę forum.

p.s.
Puk, puk... CDP
Czy wypowiecie się odnośnie EK, czy też wolicie schować głowę w piasek wzorem strusia i przeczekać burzę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 09:54, GuzikTheGreat napisał:

a mi sie wydaje, ze tu jest odpowiedz na nasze pytania :::
http://www.merlin.com.pl/frontend/towar/488717

Masz rację, wydaje ci się ;-) bo to nie jest odpowiedź na nasze pytania, dzięki jednak za szczere chęci.
W tym wątku chodzi o EK, nie o zwykłą która będzie biała i czarna.
CDPROJEKT poprzez gram.pl kilka miesięcy zbiera zamówienia na konkretny wizerunek i nagle go zmienia, ba znikły dodatki w samej grze.
NWN2 2 EK Chaotic Evil można jeszcze dostać w zachodnich sklepach ale o Lawful Good można zapomnieć.
Jakby gracze znali wcześniej polski wizerunek EK, "kilkoro" graczy zamówiło by w zachodnich sklepach EK i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok to rozwine poprzedni post skoro nie zrozumiales ::

nastapilo przesuniecie wydawania nie EK tylko i EK i zwyklej edycji i to wlasnie wynika z mojego postu edycje te nie mialy sie roznic DATA WYDANIA czy DATA WYDANIA I ZAWARTOSCIA a jedynie ZAWARTOSCIA wiec skoro widze ze w merlinie z 9 grudnia (u nas napisali 7 bo u nas jest 2 dni wczesniej) przesuneli na 29 tzn. ze u nas wysylka bedzie OBU edycji 27 (jako pre-order 2 dni wczesniej)
Takze nie probuj robic ze mnie idioty ze nie wiem o co chodzi w watku...bo doskonale wiem o co chodzi a powyzej jasno Tobie wykazalem ze zawsze wydaje sie obie edycje a nie najpierw jedna a 2 czy 3 tyg pozniej druga...

a czy to odpowiada na pytania dot. zawartosci ? hmm mozliwe ze tak bo skoro przesuwaja wydanie to moze podmienia zawartosc a moze produkcja jednego z el. zawartosci sie opoznila i np. wola zaniechac na rzecz czegos innego a moze to tylko kwestia polonizacji.. do tego nie dojdziemy poty sie CDP nie wypowie

takze ja mimo wszystko twierdze ze to moze i konkretow nie ma, ale takie przesuniecie premiery AZ o 20 dni duzo potrafi powiedziec jezeli sie tylko zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Hej,

Staramy się wykonać inne pudełko niż to zachodnie z bardzo prostego powodu. Dysponujemy EK zachodnim.

Pudełko otwiera się dziwnie, krawędzie bardzo szybko się nadrywają, a nadruk odkleja się od tektury, zaś w środku wygląda to słabo, zaraz postaram się wam wrzucić gdzieś fotki.
Chcemy zrobić pudełko solidniejsze i estetyczne, wprowadzamy sporo zmian względem EK z zachodu - wszystko niebawem zobaczycie w wizualizacji.

Nie wiem czemu część z Was dopatruje się u nas złośliwości - zależy nam na tym byście dostali EK Ciekawą i niepowtarzalną, staramy się prześcignąć wersję zachodnią.
Oczywiście kwestia gustu od zawsze budziła spory to co podoba się jednym, nie zawsze podoba się innym – staramy się by NWN2 EK podobała się tym, którzy po nią sięgną.

Przepraszam, że odpowiedzi pojawiają się czasem tak późno. Dzięki, ze tak mocno się interesujecie tym tematem, bo bez was i waszych opinii nie miałoby to sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować