Zaloguj się, aby obserwować  
Pitexsso

Lord of the Rings: Shadow of Angmar

82 postów w tym temacie

Jest jeszcze lepiej...o ile dobrze pamiętam ze strony lotro-europe.com , żeby móc wykupić abonament 6-miesieczny tudzież lifetime abonament, trzeba być Founder''em.......a żeby być Founderem trzeba uaktywnić klucz preorderowy pack''owy............do 23:59 23go IV czyli do premiery gry. Jeśli paczka przyjdzie np. nie w pn 23go, tylko już w dniu premiery, to zapomnij o founder''s club membership.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 02:24, Wasiu7 napisał:

Jest jeszcze lepiej...o ile dobrze pamiętam ze strony lotro-europe.com , żeby móc wykupić abonament
6-miesieczny tudzież lifetime abonament, trzeba być Founder''em.......a żeby być Founderem
trzeba uaktywnić klucz preorderowy pack''owy............do 23:59 23go IV czyli do premiery
gry. Jeśli paczka przyjdzie np. nie w pn 23go, tylko już w dniu premiery, to zapomnij o founder''s
club membership.


/edit Oczywiście chodzi mi o paczkę "Preorder pack+LOTRO razem taniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To całe żenujące zachowanie CDP dot. LOTRO przypomina mi równie "profesjonalne" informowanie klienta nt. zamówień podczas premiery Burning Crusade, która to premiera również pokazała CDPowskie podejście do klienta jako do naiwnego małolata, którego można zbyć byle bajką albo naklejkami.
Sami widzą, że się zbłaźnili i stosują totalny olew w postaci braku nawet najmniejszego kometarza do zaistniałej sytuacji... Ż E N A D A.
Cóż, w d***ch i się przewraca, bo jeżeli w Polsce wydawca gier jest prawie monopolistą dla konkretnego tytułu to może sobie na takie bezszczelne zachowanie pozwolić przy okazji premier, gdzie nie ma konkurencji poza alternatywą ściagnięcia tytułu z sieci lub z zza granicy.
Generalnie rozrosła się chłopakom firma i sobie z nią nie radzą. Narazie się cieszą, bo klient właściwie nie ma wyboru kupować gdzie indziej, ale miejmy nadzieje, że do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 10:56, T34 napisał:

To całe żenujące zachowanie CDP dot. LOTRO przypomina mi równie "profesjonalne" informowanie
klienta nt. zamówień podczas premiery Burning Crusade, która to premiera również pokazała CDPowskie
podejście do klienta jako do naiwnego małolata, którego można zbyć byle bajką albo naklejkami.
Sami widzą, że się zbłaźnili i stosują totalny olew w postaci braku nawet najmniejszego kometarza
do zaistniałej sytuacji... Ż E N A D A.
Cóż, w d***ch i się przewraca, bo jeżeli w Polsce wydawca gier jest prawie monopolistą dla
konkretnego tytułu to może sobie na takie bezszczelne zachowanie pozwolić przy okazji premier,
gdzie nie ma konkurencji poza alternatywą ściagnięcia tytułu z sieci lub z zza granicy.
Generalnie rozrosła się chłopakom firma i sobie z nią nie radzą. Narazie się cieszą, bo klient
właściwie nie ma wyboru kupować gdzie indziej, ale miejmy nadzieje, że do czasu.


witam serdecznie,
dziekujemy za przekazanie cennych uwag. jak zwykle mozna na Ciebie liczyc.
prosze jednak zanim napiszesz ze cos jest bez sensu, lub zenujace - przeczytac uwaznie informacje ktore umieszczamy. dzieki!
a w razie pytan - zawsze chetnie sluzymy pomoca - wystarczy napisac: zamowienia@gram.pl lub zadzwonic 022 519 69 69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm....zamknięto mi temat [ http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21308&u=14].... Podobno w złym dziale i odpowiedzi też nie dostałem. "Trochę" mnie to zniechęciło do dalszych zakupów w gram.pl, chociaż historię zakupów mam dosyć bogatą. W sumie na ebayu oferty z brytyjskich sklepów bywają na poziomie 25 funtów (~125zł), więc raczej się skuszę.
Pozdrawiam i chyba żegnam,
Wasiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem Ci już o tym. Po pierwsze skoro zamawiasz 2 produkty o różnym terminie wydania, to chyba normalne że przysyłają w tym późniejszym. Po drugie pre-order wcale nie oznacza że dostaniesz grę przed premierą, było o tym pisane już mnóstow razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:13, Wasiu7 napisał:

Hmm....zamknięto mi temat [ http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21308&u=14].... Podobno
w złym dziale i odpowiedzi też nie dostałem. "Trochę" mnie to zniechęciło do dalszych zakupów
w gram.pl, chociaż historię zakupów mam dosyć bogatą. W sumie na ebayu oferty z brytyjskich
sklepów bywają na poziomie 25 funtów (~125zł), więc raczej się skuszę.
Pozdrawiam i chyba żegnam,
Wasiu


masz pytanie, najlepiej jak skontaktujesz sie z nami bezposrednio...
forum nie jest jednak podstawowym kanalem komunikacji ze sklepem, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:21, Tuddrussel napisał:

> Hmm....zamknięto mi temat [ http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=21308&u=14].... Podobno

> w złym dziale i odpowiedzi też nie dostałem. "Trochę" mnie to zniechęciło do dalszych
zakupów
> w gram.pl, chociaż historię zakupów mam dosyć bogatą. W sumie na ebayu oferty z brytyjskich

> sklepów bywają na poziomie 25 funtów (~125zł), więc raczej się skuszę.
> Pozdrawiam i chyba żegnam,
> Wasiu

masz pytanie, najlepiej jak skontaktujesz sie z nami bezposrednio...
forum nie jest jednak podstawowym kanalem komunikacji ze sklepem, dzieki.

Nie, już nie mam pytań. Może pare do Codemasters, dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wyboru kupować gdzie indziej, ale miejmy nadzieje, że do czasu.

Dnia 11.04.2007 o 12:13, Tuddrussel napisał:


witam serdecznie,
dziekujemy za przekazanie cennych uwag. jak zwykle mozna na Ciebie liczyc.
prosze jednak zanim napiszesz ze cos jest bez sensu, lub zenujace - przeczytac uwaznie informacje
ktore umieszczamy. dzieki!
a w razie pytan - zawsze chetnie sluzymy pomoca - wystarczy napisac: zamowienia@gram.pl lub
zadzwonic 022 519 69 69.


Pisałem trzy razy - nie otrzymałem odpowiedzi.
Dzwoniłem, nie wiem czym rozradowana Pani poinformowała mnie o naklejkach, o czym psiałem na forum i nie sensu tego powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:18, hehe napisał:

Pisałem Ci już o tym. Po pierwsze skoro zamawiasz 2 produkty o różnym terminie wydania, to
chyba normalne że przysyłają w tym późniejszym. Po drugie pre-order wcale nie oznacza że dostaniesz
grę przed premierą, było o tym pisane już mnóstow razy.


Pczytaj kilka postów powyżej aby zoerintować się o co chodzi z preorder-packiem LOTRO i potem wspieraj CDP, jeżeli nadal będziesz uważał że racja jest po ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 13:01, T34 napisał:

Pczytaj kilka postów powyżej aby zoerintować się o co chodzi z preorder-packiem LOTRO i potem
wspieraj CDP, jeżeli nadal będziesz uważał że racja jest po ich stronie.


Czytałem i wcale ich nie wspieram. Mówie tylko że pre-order wcale oznacza że dostaję się grę przed premierą, chociaż wiele osób tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2007 o 14:54, hehe napisał:

Czytałem i wcale ich nie wspieram. Mówie tylko że pre-order wcale oznacza że dostaję się grę
przed premierą, chociaż wiele osób tak myśli.


W jednym ze swoich newsów zapewniali, że preorder-packi bedą na czas i oby dotrzymali słowa. Zresztą poraz kolejny przeliczyli się z siłami na zamiary planując wysłkę na 10.04, a dostawca CDP potraktował ich tak niepoważnie jak oni traktują swoich klientów. Taki juz los mało znaczących klientów.
Z kolejnej rozmowy telefonicznej wynika, że nawet nie mają packów jeszcze u siebie, a jedynie dostawca obiecał im, że byc może jutro towar dotrze do CDP. Jeżeli ich jutro nie wyślą to nie dotrzymają terminu, ponieważ jak wiemy LOTRO startuje 14.04. Poniekąd tłumaczy to brak odpowiedzi na maile, czy tez małego newsa wyjaśniającego. Jaka firma, które chce byc postrzegana jako brylant w branży przyzna się publicznie, że jest traktowana przez swoich dostawców jako klient trzeciej kategorii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 16:06, T34 napisał:


> Czytałem i wcale ich nie wspieram. Mówie tylko że pre-order wcale oznacza że dostaję się
grę
> przed premierą, chociaż wiele osób tak myśli.

W jednym ze swoich newsów zapewniali, że preorder-packi bedą na czas i oby dotrzymali słowa.
Zresztą poraz kolejny przeliczyli się z siłami na zamiary planując wysłkę na 10.04, a dostawca
CDP potraktował ich tak niepoważnie jak oni traktują swoich klientów. Taki juz los mało znaczących
klientów.
Z kolejnej rozmowy telefonicznej wynika, że nawet nie mają packów jeszcze u siebie, a jedynie
dostawca obiecał im, że byc może jutro towar dotrze do CDP. Jeżeli ich jutro nie wyślą to nie
dotrzymają terminu, ponieważ jak wiemy LOTRO startuje 14.04. Poniekąd tłumaczy to brak odpowiedzi
na maile, czy tez małego newsa wyjaśniającego. Jaka firma, które chce byc postrzegana jako
brylant w branży przyzna się publicznie, że jest traktowana przez swoich dostawców jako klient
trzeciej kategorii.


naprawde az niesamowitym wydaje sie na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski powolujac sie na rozmowe tel,
a czasami wystarczy spojrzec na status swojego zamowienia...

rozumiem, ze bardzo zalezy ci na tym pre-orderze, jak zreszta wielu innym osobom
i moge zapewnic cie, ze nam rowniez zalezy na jak najszybszym jego wyslaniu.
z gory dziekuje za wyrozumialosc.

na maile odpowiadamy, telefonicznie rowniez uzyskasz wiazaca informacje. co do niektorych dostawcow,
to temat wielokrotnie byl juz poruszany w wielu watkach na tym forum, powtarzanie sie nie ma wiekszego sensu,
bo jestes przeciez stalym jego uzytkownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy piesałem co pisałem, status zamówienia był taki jak i teraz (czyli bez zmian), odpowiedzi na maile nie było i rozmowa telefoniczna dostarczała takich, a nie innych informacji. No chyba, że pracownicy odbierający telefony są niedoinformowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować