Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

YouTube

2031 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2008 o 15:35, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale żaden filmik robiony frapsem i zapisany w formacie .avi nie chce
się załadować na YouTube''a. Filmiki mają np. 160 mb.

A YouTube, nie ma przypadkiem limitu przesyłanego filmiku 100 MB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 15:35, edsonpele napisał:

Nie wiem co jest, ale żaden filmik robiony frapsem i zapisany w formacie .avi nie chce
się załadować na YouTube''a. Filmiki mają np. 160 mb.


Ile trwa twój filmik? "Twój film wideo ma długość ograniczoną do 10 minut, a wielkość do 1024MB."


balduran2 Nie, jakiś czas temu to zmieniono.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2008 o 16:37, konrad16061990 napisał:

> Nie wiem co jest, ale żaden filmik robiony frapsem i zapisany w formacie .avi nie
chce
> się załadować na YouTube''a. Filmiki mają np. 160 mb.

Ile trwa twój filmik? "Twój film wideo ma długość ograniczoną do 10 minut, a wielkość
do 1024MB."


balduran2 Nie, jakiś czas temu to zmieniono.;]

Akurat ten ma 1:40 min. A są jakieś wymagania? Tzn. specjalny kodek czy coś takiego? Mam Internet Explorer 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej mam problemik.
Coś sięz youtube dzieje i mi wyskakuje:
"Sorry. Według podanych przez Ciebie informacji nie możesz zarejestrować się w serwisie YouTube.com. "
Ale ja podaję wszystko tak jak powinno być... Nazwa Te4mRiot chyba jest ok? I data z 1990... bo myślałem że może jakiś limit wiekowy jest (?). Nie wiem co się dzieje bo pierwszy raz coś takiego mi wyskakuje :\
Może to przez to że się przesiadłem na firefox-a 3.0?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam mały problem.
Zarejestrowałem się na Youtube.pl i teraz chciałbym włożyć jakiś filmik, tylko że nie wiem jak. Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak to się robi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 22:44, HiSin napisał:

mam takie pytanie jaki widzieliście filmik na youtube z największom oglądalnością?


największą* Dbajmy o język. Ten film : http://pl.youtube.com/watch?v=dMH0bHeiRNg ma 89 milionów wyświetleń, dlatego go zapamiętałem. Rzeczywiście świetny swoją drogą.;]

Edit: Wyprzedzono mnie, więc rzeczywiście hit nad hity.;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko że filmik się wczytuje 20 minut i mam już tego dość ( 90 mb ). A u ciebie ile się wczytują ? Bo chyba robię coś źle, albo nie idzie, bo to jest nagrane programem fraps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pliki długo się uploadują.U mnie plik 60MB uploadował się ponad 45 minut,więc 20 minut przy 90MB to nie jest zły wynik.Chyba,że masz Neo 6MB albo UPS 20MB,to wtedy powinno iść szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko się pytałem czy filmiki z frapsa wejdą, bo z tego co czytałem wyżej były problemy na podobieństwo moim problemom. Teraz nie wiem, czy stracić 1h na ładowanie, czy odpuścić sobie game-playa, który ma tylko 30 sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdą,ale musisz je skleić w Windows Movie Maker.Surowe 30sek. z frapsa waży ponad 1GB,a po sklejeniu 2 minuty tego filmu ważą 30MB,więc wiesz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 18:41, Ecko09 napisał:

No nie, denerwujące jest momentami youtube, filmik ma 129MB, a wgrywa sie na YT już od ponad 20 minut...

No sorry, ale to chyba nie jest wina YT tylko Twoje internetu - a konkretnie prędkości uploadu...
Przeważnie prędkość uploadu, jest o kilka razy mniejsza niż downloadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dostęp: Publiczny | Błąd (nieobsługiwany kodek) "
To oznacza, że film sie jeszcze konwertuje czy coś tam innego robi i będzie później dostępny do oglądania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za 2 posty, ale...kiedyś, gdy wgrywałem filmiki robione FRAPSem na YT to była dobra jakość, natomiast teraz nie wiem czemu jest zawsze słaba jakość :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować