Zaloguj się, aby obserwować  
Delegat18

Wybierz i opisz swoją ulubioną grę.

44 postów w tym temacie

Dobra to ja dla przełamania lodów zacznę:
Call of Duty 2

Jest to wspaniała gra, z racji tego iż ma świetną oprawę graficzną/dźwiękową oraz idealny interface. kampanie są krótkie, ale to nei przeszkadza, najlepszym aspektem tej gry jest właśnie możliwość gry multiplayer. Ten trym daje niesamowitą satysfakcję, jest nieziemski. Jestem osobą, której szybko nudzą się różne gry a w tą gram od roku i cały czas wydaje mi się świerza. Jest wspaniała, ma klimat i jest super atmosfera. Grając przez net spotkałem bardzo wielu fajnych ludzi (kulturalnych, itp.) z którymi do dzisiaj utrzymuję kontakt. Jeżeli dodamy do tej gry voice chat i będziemy rozmawiać ze znajomymi - bezcenne. Naprawdę polecam ten tytuł wszystkim.

Ocena: 9+/10

P.S.
Uważam ten temat za bardzo dobry - wreszcie my gracze możemy w kilku zdaniach podzielić się tym które gry są fajne a które nie. Bo często jest tak, że recenzenci w czasopismach dostają koperty w zamian za wyższą notę gry.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Teraz Może Ja Się Dopisze :-)

......::::::Fifa 2007::::::......

Jest To Bardzo Dobra Sportowa Gra Która Rywalizuje z Pro Evolution Soccer 6 O Większą Ilość Graczy...:-)
posiada ona ( Fifa 07 ) nawet , nawet dobrą grafikę oraz bardzo dobrze rozbudowane "menu" W którym znajduje się wiele ciekawych i przemyślanych ocji.
Atutem Fify 07 jest tryb "Multiplayer" Który pozwala na granie z przyjaciółmi z całego świata.
Wspaniałe W Fifie 07 jest to że gdy gramy jakiś mecz kibice świetnie nam Dopingują i śpiewają danego klubu przyśpiewki ( sczególnie gdy gramy u siebie ).

Moja Ocena To: -9/10

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia

Bardzo dobra gra o mafi.Nazywasz się tomy na początku jesteś taksówkarzem ale potem dołączasz do maffi.Wykonujewssz misje w mieście w poza miastem,teren jest bardzo rozbudowany.Grafika równie ładna pięknie odzworowanie pojazdy i bronie.Gra toczy się w latach 30.Ta gra ma klimat czujesz że jestęś mafiozem a nie czarnówchem tak jak w GTA sa.
ocena 9\10
Znak Jakości
:)
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS: Underground 2

Jest to najlepsza czesc tej serii umozliwiajaca zaglebienie sie w swiat nielegalnych wyscigow
mozliwosci tuningu jest od groma i kazdy napewno kazdy zrobi cos wyjatkowego
niektorzy moga narzekac na brak policjii odrobine monotnna rozgrywke(ci ktorzy tak uwazaja odejma 1 punkt od oceny:P ) ale znam wiele osob ktorym to nie przeszkadza
a po skonczeniu cariery zawsze mona poscigac sie z ludzmi z calego swiata

Moja Ocena: 9/10

ps. przepraszama za bledy jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opiszę może nie ulubioną,ale fajną grę:
Star Wars:Jedi Academy


Znakomity FPS,w którym gracz staje się Jedi,własnoręcznie stworzonym,trzeba dodać.Potem otrzymuje kolejne zadania,za wykonanie których otrzymuje punkty do rozwoju umiejętności,niekiedy nowe pukawki,i posuwa fabułę do przodu.Z czasem stajemy się coraz potężniejsi,możemy też zbudować kij świetlny bądź walczyć dwoma mieczami.Oczywiście można wybrać stronę Mocy,od tego zależy też zakończenie gry.Muzyka jest świetna,podobnie grafika,ale gra ma jeden poważny feler - klimat.Nie wiem,czego,ale klimatu SW nie za dużo tutaj.Ale gra jest świetna,tak poza tym.Warto ukończyć,to naprawdę dobry FPS.
Ocena:8+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ Mafia została opisana kilka postów wyżej, a jest moją ulubioną grą, to ja napisze o:
Baldur''s Gate II :Cienie Amn
Wielka, epicka gra, w ktorej mamy do wykonania mase questow, duzo klas, moc watków pobocznych, włącznie ze słynnymi wątkami miłosnymi, świetne relacje pomiędzy członkami drużyny (Yoshimo, Minsc, Korgan!!!) i świetna fabuła o boskim pomiocie Bhaala. To tego prawie idealny system walk i znany "syndrom jeszcze jednego questa". Oczywiscie ma tez wady, przede wszystkim mnóstwo błędów, ale w produkcji o takiej skali nie dało się ich wyeliminowac. Jak dla mnie
9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Quake 3 Arena
Widze ze moj przedmowca mnie ubiegl (chodzi o BG2) wiec pozwole sobie opisac moja druga ulubiona gre ^_^
Zero fabuly (bo nie potrzeba), gra stworzona pod katem MP choc mozna sobie i pograc z bocikami (sa jednak slabiutkie). jak dla mnie to chyba najdynamiczniejsza strzelanka jaka powstala (a gralem w bardzo wiele). wymaga od gracza duzej szybkosci, celnosci, szybkiej oceny sytuacji i myslenia (niektorzy twierdz ze w tej grze sie nie mysli co jest kompletna bzdura)
moja ocena
10/10 - w koncu to moja druga ulubiona gra (w ktora gram caly czas)^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie


Call of Duty 2 - bardzo dobra gra , świetny klimat , ale brakuje jej wile rzeczy z Cod 1( walczenie granatami ,większa realistyka )

ocena 9/10


Medal of Honor - Moja ulubiona gra , ma wielki klimat , wspaniłe misjie ( Omaha;) , ładna grafikę ale już troche starą i mnóstwo broni jak na grę Mówie tu o całej serii Medal of Honor

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saga Gothic
Jest to gra ulubiona gra, ponieważ ma wspaniały klimat, dobrą fabułę, rozbudowany świat, wiele rodzaji ekwipunku, wykonuje się bardzo dużo zadań dla mieszkańców, którzy po zaufaniu pozwalają dołączyć do obozu. Jest dużo potworów do zabicia, dużo poziomów do zdobycia. Zaczyna się gre jako niewolnik górniczej doliny wydobywającej magiczną rude, poprzez pokonanie śniącego i smoka ożywieńca bezimienny dopływa do Myrtany, aby oswobodzić ja od orków, lub pogrąrzyć ludzi. Nie było jeszcze takiej gry, która by ją przebiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawialem sie ktora gre opisac, bo duzo jest takich. Napisze o takiej w ktora gram od kilku lat (oczywiscie uwzgledniam poprzednie wersje):

Football Manager 2007

W grze wcielasz sie w managera pilkarskiego. Masz do wyboru druzyny z prawie wszystkich lig świata. Graficznie nie jest rozbudowana: rozgrywany mecz widzimy z góry, a zamiast pilkarzy poruszaja sie koleczka z numerami zawodnikow, komentarz mozemy sobie poczytac. Interfejs gry jest bardzo przyjazny i latwy w obsludze, choc nie obedzie sie bez kilku dni nauki dla swiezego gracza serii. Kazdy zawodnik ma cala mase roznych wspolczynnikow ktore wplywaja na gre (od umiejetnosci technicznych przez silowe az do psychiki) i ciagle sie zmieniaja. Gra glownie dla fanow pilki noznej, choc ja dopiero dzieki niej zaczalem sie bardziej nia interesowac. Polecam wszystkim.

9+/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fahrenheit

Przygodówka / zręcznościówka firmy Quantic Dream , z genailnym klimatem , fabułą i zakończeniem(czyli też fabułą) troszkę grafika lezy i niedomaga , ale nic to. świetny wątek głowny , fajnie wplecione inspiracje do różnych filmów (Matrix , Archiwum X i inne). Polcam

10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram w całej rozciągłości. Trzeba sobie na prezent wykombinować... :) A ta muzykaaaaaa...

P.S. A grafika nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ... nie wspomniałęm o muzyce Angelo Badalamentiego ( TWin Peaks , Zagubiona Autostrada). Agrafika mi sie nie podoba , może dlatego , że mój komp jest tak marny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metal Gear Solid 3: Snake Eater by Hideo Kojima :P

Genialna gra, genialnego twórcy. Gra toczy się w dżungli na terenach dawnej Ukrainy, Kazachstanu - dokładnie nie jestem pewien, ale tak było na jednej z tapet [fani to switują] na początku lat 60. Kierujesz Naked Snakiem [Big Bossem] i twoim zadaniem jest uratowanie dotora Sokolova, a pozniej samotna infiltracja bazy w samym sercu dżungli. W grze występuje wiele charyzmatycznych postaci, każda z nich ma inną osobowość, całość komponuje się w genialną fabułę (nie jest, aż tak zawiła jak w MGS2 - Sons of Liberty) i na bank dostarczy Ci wielu godzin świetnej zabawy. Gra konkurowała ze Splinter Cell''em o miano najlepszej skradanki, ale ja osobiście sądzę, że są to dwie całkowicie inne gry! Obie dobre lecz MGS jest najlepszy w swojej klasie! Walki z bossami zawsze podnoszą poziom adrenaliny i dla niewprawionego w boju gracza potrafią ciągnąć się nawet godzinę (na wysokich poziomach trudności oczywiście)! Gra ma świetny system regenerowania energii i życia, a także świetny system walk CQC (Close Quarters Combat), czyli walki w bezpośrednim zwarciu. Choć gra jest ciut liniowa, mało kto to zauważy. Całość jest arcydziełem, najlepszą grą na PS2 i tylko na PS2 [ no na PS3 też odpali ;) ]!

Gra dostaje ode mnie 9+/10 dlatego, że jest tylko na PS2 (choć dla niektórych może to być zaleta)!!!

Serdecznie polecam i uważam ze 100 złociszy wydanych na tą grę nie pójdzie w błoto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Calll of duty 2

Wedlug mie jest do doskonala gra z II wojny śwaitowej. Realistyka jest tu doskonałą, grafika tak samo. Fizyka, AL twoich kompanów i wrogów na maksymalnym poziomie. Można tu poczuć prawdziwy klimat gry wojennej

10/10 - z racji za doskonałą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam:
Star Wars: Knights of the Old Republic
Świetna gra RPG z Lucas Artsu. Ma dobrą grafikę, świetną muzykę (Jeremy''ego Soula) i fabułę, która daje nam "swobodę moralną", gra ma dwa zakończenia - "dobre" i "złe". Muszę jeszcze wspomnieć o świetnie przedstawionych planetach.

Ocena: 10/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować