Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rayman Raving Rabbids – nowe obrazki

28 postów w tym temacie

Jerryzzz

Przedstawiamy jeszcze ciepłe obrazki z nowej gry przygodowej, ze znanego cyklu Rayman. Rayman Raving Rabbids pojawi się na konsoli Wii (a także innych platformach) ósmego grudnia bieżącego roku i to właśnie z tej wersji prezentujemy obrazki.

Przeczytaj cały tekst "Rayman Raving Rabbids – nowe obrazki" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:05, DARO GOTHIC napisał:

super ... tyko szkoda że Lem wydaje ... CDP powinien wydawać wszystkie gry jakie są ;)


Wtedy mielibyśmy monopol, a nie wolny rynek, ucierpieli by na tym wszyscy gracze, a jedynie CDP by zyskał, gdyż byłby jedynym wydawcą, więc byłbyś zmuszony do kupowania gier takich, jakie by wydawał i po cenach jakie by sugerował, a tak mamy konkurencję, walkę cenową, podnoszenie jakości, jednym słowem wszyscy gracze na tym zyskują. Takie prawa wolnego rynku, jeśli oferta Ci nie odpowiada idziesz do konkurencji:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:10, tosz napisał:

fajna gierka , ale wyłacznie dla najmłodszych

pogięło cię - Rayman jest dla każdego, daje dużo zabawy nawet dla dorosłej, poważnej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:16, Gol Galad napisał:

> fajna gierka , ale wyłacznie dla najmłodszych
pogięło cię - Rayman jest dla każdego, daje dużo zabawy nawet dla dorosłej, poważnej osoby
;)

mam nadzieję że ciebie nie pognie w trakcie grania w tą kolorową bajeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:20, tosz napisał:

> > fajna gierka , ale wyłacznie dla najmłodszych
> pogięło cię - Rayman jest dla każdego, daje dużo zabawy nawet dla dorosłej, poważnej osoby

> ;)
mam nadzieję że ciebie nie pognie w trakcie grania w tą kolorową bajeczkę

Widzę, że Raymna znasz tylko ze screenów (takich jak te tutaj) i ogólnej opinii... Gol Galad ma rację! Nie nazwałbym Raymana 3 grą dla dzieci (według mnie jest tam za dużo tak zwanej "bezsensownej przemocy" - oczywiście porównując do porzedników)...
Z drugiej strony, w każdym z nas jest coś z dziecka i Rayman jest na to najlepszym dowodem (popularność).

Mam nadzieję, że "Szalone Kórliki" będzie dostępny w sklepie Gram.pl... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 14:31, Noxbi napisał:

Widzę, że Raymna znasz tylko ze screenów (takich jak te tutaj) i ogólnej opinii...

błąd w 1 i 2 grałem na PSX , i zdania nie zmienię to gra dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie najgorszy rayman, to rayman 2. Potem rayman m i rayman 3 (nie grałem w pierwszą część). I myśle, że rayman to pozycja dla dziecka i dorosłego. Małe dziecko nie rozumie kawałów zawartych w raymanie, bo nie wie z czego (nie rozumie kawałów). Za to człowiek dorosła nie gra w raymana "żeby pograć". Gra w raymana, żeby sie śmiać. Tak jak w shreku. Dziecko odbiera shreka jako bajke, a dorosły jako komedie. Rayman raving rabbids będzie także dla dzieci i dorosłych. Tylko, że dziecko w nowym raymanie, będzie sie śmiać razem z rodzicem (ze zbuntowanych królików nie da sie nie śmiać). tosz: grałeś akurat w wersje przeznaczone dla dzieci. Zagraj w trójke, a zmienisz zdanie :-D. A tak poza tym: jeszcze jest szanasa, żeby szalone króliki dystrubuował gram.pl. Tylko, że już nie na pc (może na Xbox 360, lub wii). A na gamecuba raymana chyba nie wydadzą. Pomyliliście sie chyba z wii. A obrazki świetne. Mam królika i nie zawacham sie go użyć :-P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widziałem trailery tego smiszne rabbits cant do waccum cleaning... but rabbits can dance!! jedna z gier na Wii w która chciałbym zagrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Np żarcik :)
"Co jest, jeszcze nie trafiłeś?? Z panienkami też sobie nie radzisz??"
"Po Raymanie miałem grać w jakimś filmie kolesia, który zakochuje się w lalce z wielkimi cy..... A gram przydupasa jakiegoś bez charyzmy w niskobudżetowej lokalizacji!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować