Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalna strona gry Warhammer 40,000: Dawn of War w domenie gram.pl!

36 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 17:41, Withnessik napisał:

Artykuły - można dorobić. Ale forum porządnego brak, to skandal :P W końcu to oficjalna polska
strona o WH40k ;)


Przypominam ostatni raz - to nie nasza wina. Może niedługo ruszy, lecz niestety nie jest to od nas zależne.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiecie o co chyodzi w warhammerze 40000??/jak nie to powiem w tej grze chodzie o to zeby chodzic z 40000 hammerami gosciem ktory ma na imie WARhammer w krainie o nazwie WArhammer 40000 i rozwalac innych gosci z 40000 hamer o imieniu warhammer.no i to wszystko tlumaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(Kiedyś) napisałem do "hosting@cdprojekt.com" i nie wiem czy doszło. mianowicie:

Uważam waszą firme ("cdproject") za najlepszą firme wydającą gry w Polsce. Mam do Was prośbę, jako że jestem fanem gry Dawn of War proszę Was byście stworzyli oficjalną polską stronę gry np. pod adresem: www.dawnofwar.gram.pl. Jeśli nie wiecie co tam ma się znaleźć to poniżej jest napisane co by chciał fan danej gry od jej strony (tej gry). Napewno by chciał żeby na tej stronie znalazły się : nowinki, filmy, screenshoty, tapety, forum, cotygodniowo zmieniane sondy , opisy. Najważniejsze to: zpolonizowane mody np. mój ulubiony Mike''s mod-Necrons(dodaje rase nokronów, lecz źle działa bo jest w wersji ang.), poradniki do misji, mapy. Fajnie by było gdyby firma, która stworzyła tę grę pozwoliła wam na umieszczecie: rankingów ras, pojedyńczych osób. Najbardziej mi załeży na czymś czego jeszcze nie widziałem na żadnej stronie lecz jest to możliwe mianowicie: Filmy ze strategiami (dla każdej rasy) z opowiadającym wydażenia lektorem. Proszę żebyście się nad tym zastanowili.



P.S. Bardzo was proszę o odpowiedź, kiedy coś uzgodnicie lub stworzycie już stronę.

Z podziękowaniem za przeczytanie listu

Michał Leśniewski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nie dawno zauważyłem w sumie- jak to możliwe że nie ma jeszcze strony o DoW? No i proszę jak na życzenie ;)
A stronka zapowiada się ciekawie i mam nadzieję, że jest w dobrych rękach i będzie się rozwijać (tak jak i reaktywowana stronka HeroesV ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 22:48, Lesniewski napisał:

(Kiedyś) napisałem do "hosting@cdprojekt.com" i nie wiem czy doszło. mianowicie:

Uważam waszą firme ("cdproject") za najlepszą firme wydającą gry w Polsce. Mam do Was prośbę,
jako że jestem fanem gry Dawn of War proszę Was byście stworzyli oficjalną polską stronę gry
np. pod adresem: www.dawnofwar.gram.pl. Jeśli nie wiecie co tam ma się znaleźć to poniżej jest
napisane co by chciał fan danej gry od jej strony (tej gry). Napewno by chciał żeby na tej
stronie znalazły się : nowinki, filmy, screenshoty, tapety, forum, cotygodniowo zmieniane sondy
, opisy. Najważniejsze to: zpolonizowane mody np. mój ulubiony Mike''s mod-Necrons(dodaje rase
nokronów, lecz źle działa bo jest w wersji ang.), poradniki do misji, mapy. Fajnie by było
gdyby firma, która stworzyła tę grę pozwoliła wam na umieszczecie: rankingów ras, pojedyńczych
osób. Najbardziej mi załeży na czymś czego jeszcze nie widziałem na żadnej stronie lecz jest
to możliwe mianowicie: Filmy ze strategiami (dla każdej rasy) z opowiadającym wydażenia lektorem.
Proszę żebyście się nad tym zastanowili.



P.S. Bardzo was proszę o odpowiedź, kiedy coś uzgodnicie lub stworzycie już stronę.

Z podziękowaniem za przeczytanie listu

Michał Leśniewski


Takie założenia przyjęliśmy jeszcze przed powstaniem strony ;) Potrzeba tylko czasu i chęci do pracy, a będzie na dobrej drodze strona.

Póki co, prosimy o cierpliwość.

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współczucie wszystkim osobom ze Szczecina. Mianowicie też pochodze z tego miasta. Oto część z tekstu z pamiętnika pomieszane z moimi wstawkami
"Jest 10.11.06 moje święto wychodzi Dark Crusasde. Biorę kasę z skarbonki i idę do Geant''a. Po 1/2h
już tam jestem patrze a tu nagle gierki nie ma potem do Empiku w gean''cie..."(rzebyście wiedzieli jak się wkurzyłem)"...cóż świat się na tym nie kończy poczekam do jutra".

"Jest 11.11.06 to musi być mój dzień idę na gitarę zajęcia się dłużyły jak nigdy ale jest koniec jako że byłem w centrum zajrzyłem do Carrefour''a i zgadnijcie, oczywiście nie ma mojej ulubionej gry. Wracam do domu, oczywiście po drodze zajrzałem do Empiku i Geant''a no cóż tak samo, ale zawsze jest jutro"

"Jest 12.11.06 wiadomo niedziela było niemożliwe żeby gra była ale lubie się karmić nadzieją.
Wiadomo że nie było ale w ten dzień nie byłem zdenerwowany, dla mnie to była już rutyna"

"Jest 13.11.06 poniedziałek marzyłem żeby gra już była, wyobrażam sobie jak gram w Dark Crusade przez internet ale cóż nie było"

P.S. Mało brakowało abym sobie wszystkie włosy z gniewu powyrywał a właśnie zacząłem zapuszczać :)
Nie przeprowadzajcie się do Szczecina!
Szczecin niby jedno z największych miast a okazuje się (z góry przepraszam) zadupiem.
To nie jest jedyna gra kiedy się spotkałem z taką historyjką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emm jest tylko jeden mały myk. Pierwszy tekst o Gwardii Imperialnej byłby w porządku gdyby nie jego zakończenie.

"Gwardii Imperialnej jest karabin laserowy "M-galaxy", przez graczy nazywany często z powodu siły "latarką". Podsumowując - Imperium stawia na ilość, nie na jakość."

Że niby wszystko w porządku i fajnie. Otóż nie, końcówka "Imperium stawia na ilość, nie jakość" w domyśle było że Gwardia Imperialna, ale w takiej formie wychodzi na to ze zarówno Space Marines (Emperor''s Finest) oraz Sister of the Battle idą w ilość nie w jakość. Normalnie jakby to Imperator usłyszał to by się w Złotym Tronie przewrócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 23:41, Hubi Koshi napisał:

Że niby wszystko w porządku i fajnie. Otóż nie, końcówka "Imperium stawia na ilość, nie jakość"
w domyśle było że Gwardia Imperialna, ale w takiej formie wychodzi na to ze zarówno Space Marines
(Emperor''s Finest) oraz Sister of the Battle idą w ilość nie w jakość. Normalnie jakby to
Imperator usłyszał to by się w Złotym Tronie przewrócił


Poza tym nawet do Gwardii nijak się to odnosi. Fakt, ze ich szeregowcy są jak chłopcy do bicia (im ich więcej tym lepiej ;D) ale jakby nie było nawet Gwardia posiada jednostki, które samodzielnie mogą zmienić oblicze bitwy.
Zresztą ja czekam na inną rasę, która dopiero stanie się synonimem stawiania na ilość : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 11:31, Dann napisał:

Zresztą ja czekam na inną rasę, która dopiero stanie się synonimem stawiania na ilość : )

No niestety Zergo... tfu tfu Tyranidzi to już nie w tej części. Powtarza się ciągle że będą najwcześniej w następnej części bo obecny engine nie byłby ich w stanie animować, no szkoda szkoda :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2006 o 15:11, Hubi Koshi napisał:

No niestety Zergo... tfu tfu Tyranidzi to już nie w tej części. Powtarza się ciągle że będą
najwcześniej w następnej części bo obecny engine nie byłby ich w stanie animować, no szkoda
szkoda :-(


Szkoda tym bardziej, ze nowy silnik oznacza większe wymagania sprzętowe, a mi juz obecny DoW z trudem chodzi na minimalnych ustawieniach : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 15:11, Hubi Koshi napisał:

> Zresztą ja czekam na inną rasę, która dopiero stanie się synonimem stawiania na ilość
: )
No niestety Zergo... tfu tfu Tyranidzi to już nie w tej części. Powtarza się ciągle że będą
najwcześniej w następnej części bo obecny engine nie byłby ich w stanie animować, no szkoda
szkoda :-(

dokładnie to lead designer powiedział że poprostu sa zbyt fajni na dodatek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować