Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dowódcy poszukiwani – rozwiązanie konkursu

28 postów w tym temacie

Świetna robota :D ! Tak jak się spodziewałem, tutaj chodziło o bardziej poważne podejście do tematu. Jedyne moje zastrzeżenia:

a) "Ojczyzny" być powinno, Panie Patrioto ;) !
b) pisząc do Dowództwa podałbym więcej szczegółów ("mokradła" mało mówią) i nie pisałbym o "gadaniu". No, ale to w końcu Partyzant, więc na podawanie dokładnych danych nie mógł sobie pozwolić, bo by go zezłomowali a skoro kica po lasach i tapla się w błocie, to i "etykiety" odeń wymagać nie sposób ;) ! Więc tu się czepiłem bez sensu :P .

Gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje i dajcie newsa o tym, ze Blizzard podal dokladne ceny BC i edycji kolekcjonerskiej ^^
PS. Czy bedzie mozna kupic BC kolekcjonerskie w Polsce, a najlepiej na gram.pl ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z przewidywaniami nie wygrałem. :) Szacunek dla nagrodzonych prac za włożony w nie wysiłek. :) Ja od siebie dodam, że muszę chyba odstawić na następny konkurs szkołę trochę na bok żeby móc napisać coś naprawdę mocnego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo. Świetna praca! Nie dziwię się, że dorzucają do tego jeszcze skrzynkę na amunicję. Oczywiście, pozostałym dwóm zwycięzcom też gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sQbanieTZ = lhanik = Łukasz Hanik

Dziękuję wszystkim za gratulacje - człowiek chociaż tu może się dowartościować i podłechtać swoje ego ;)

-> MonkOfWar - Nie czepiaj się, bo Cię oskarżę o dezercję :D Albo powiem, że miałeś dziadka w Wehrmachcie :P
-> Darkstar181, Bajuj - lhanik, nie Ihanik :) Pierwsza literka imienia :)

Dobra - to teraz czas wdrożyć mój plan pd kryptonimem "Powrót króla" :D Chwila - to nie ta bajka ;)
No nic - jeszcze raz dzięki CD Projekt, jeszcze raz dzięki użytkownicy gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować