Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell 4 - pierwsze screeny

30 postów w tym temacie

A ja tam i tak czekam na kolejną odsłone rewolucyjnego i rewelacyjnego trybu multiplayer :D Oby było jeszcze lepiej niż w Chaos Theory, gdzie wyeliminowano już sporo bugów i oszustw, teraz tylko pozostaje im zbalansować, rozbudować i lepiej rozreklamować multiplayer :) Ehh, aż wróciły wspomnienia naszego polskiego klanu AG w tej grze, nieźle wymiataliśmy, jako jeden z czołowych w drugiej części gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi tego brakowalo w SC zeby Fisher w koncu zostal zlapany przez wroga [nie ma agentow doskonalych] i musial wiac z wiezienia :D (namiastka schwytania i przesluchania w Chaos Theory nie zaspokoila mojego apetytu na tego typu watek szczegolnie, ze mozna bylo tego schwytania bardzo latwo uniknac) Mam nadzieje, ze 4 czesc spelni moje oczekiwania w tym wzgledzie (o ile dobrze interpretuje screeny, bo byc moze to swoi wrzucili Fishera do pierdla za jakas zdrade, albo Sam dziala undercover zeby wydobyc jakies informacje z waznego wieznia), a ponadto bedzie rownie dobra jak wszystkie poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2005 o 14:50, Yasioo napisał:

Zawsze mi tego brakowalo w SC zeby Fisher w koncu zostal zlapany przez wroga [nie ma agentow doskonalych] i musial wiac
z wiezienia :D


No i tutaj się zgadzamy. Mnie osobiście (chociarz to fajne) jednak wkurzają postacie takie jak Bond czy filmy gdzie role główne grają takie osoby jak Steval Segal czy Sylvester Stalone - oni są poprostu nieśmiertelni.
Zaczynamy oglądać film, a i tak wiemy, że osiągną cel :/
Co do SC to ciekawie się zapowiada, że tajny agent został złapany (no i wiadomo organizacja się go wypiera) i nie mamy tutaj jednoznacznej odpowiedzi czy oczyści swoje imię i co się stanie dalej...

Czekam z niecierpliwością :)
Ale pewnie wymagania będą wysokie... chociarz po screenach to to chyba ten sam silnik graficzny. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybym byl producentem to w tej czesci lub nastepnej bym usmiercił sama ;). A w której to bym musiał pogadac z ekipą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie, ciekawie... podobno niezły będzie nowy tryb na mutli - coopo-versus jak to mój kolega ujął :D Filmik z tego trybu jest ciekawy ( nie gameplay ) - merc łamie rękę spy`owi :) Co do single to boję się jak w wypadku NFSMW, że nie będzie nocy itp, ale mam nadzieję, że wyjdzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jupi! fisher znowu w cieniu(raczej w akcji). Ciekawego, nie powiem wreszcie jakas zmiana co do ogolnego pomyslu SC. Premiera napewno marzec-kwiecien 2006( tak jak kazda czesc miala premiere na przelomie marca i kwietnia) a demo w grudniu albo poczatkiem stycznia( tak jak przy kazdej czesci). Czy na pierwszym obrazku Fisher nie wyglada jak Bruce Willis? Dark_kai gdzie widziales ten filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, to będzie część w której Fisher staje się ciemnym charakterem... przynajmniej z pozoru. Z tego co narazie wiadomo, to mamy w arsenale najgroźniejsze ręce świata ;D i pistolet. A gdzie te wszystkie bajery??? SC-20K z milionem modów i inne wymyśle zabawki? Może w więzieniu za paczkę papierosów dostaniemy jakiś bajer :D . Mam nadzieję, że cała gra nie będzie w pierdlu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować