Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Joint Task Force - okiem Bambuska

11 postów w tym temacie

Hakken

Jeżeli znudziła wam się już II Wojna Światowa i chcielibyście spróbować czegoś innego Joint Task Force jest grą właśnie dla was. Czas przenieść się na piaski pustyni i walczyć z terroryzmem. Niestety tytuł ten nie jest pozbawiony wad, lecz mimo tego dostarcza sporo rozrywki. Zresztą przeczytajcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Joint Task Force - okiem Bambuska" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:10, Podpułkownik napisał:

Przyznam ,że tekst stoi na ta samo wysokim poziomie jak gra :)


No wiesz, prawie sie obraziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:20, Olek007 napisał:

NIgdy do tej pory nie gralem w RTS-a ale moze od tej gry zaczne swoja przygode z nimi. :):)



Lepiej nie bo zniechecisz sie do calego gatunku, ta gra to dno i metr mulu. Zacznij od Company of Heroes albo od Dawn of War

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:19, akuku napisał:

> NIgdy do tej pory nie gralem w RTS-a ale moze od tej gry zaczne swoja przygode z nimi.
:):)


Lepiej nie bo zniechecisz sie do calego gatunku, ta gra to dno i metr mulu. Zacznij od Company
of Heroes albo od Dawn of War

I na obronie Carentan skończy przygodę z RTS? :P

Polecałbym raczej takie coś co się nazywa Command and Conquer jest chyba jeszcze dostępny zestaw zawierający wszystkie C&C od pierwszej części, przez Red Alerty do Generals. Gry są łatwiejsze niż CoH, czy DoW, a równie przyjemne :)

Do tego oczywiście Starcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:19, akuku napisał:


Lepiej nie bo zniechecisz sie do calego gatunku, ta gra to dno i metr mulu.

Zdecydowanie się nie zgodzę - całkiem przyjemnie mi się grało, choc na czas (do recki) - mimo sporej ilości niedociągnięć nie nazwałbym tego dnem - co więcej, z mojego punktu widzenia niewiele brakowało, by wyszedł z tego tytuł godny szerszej uwagi. Niedopracowali (przeklęty bug skryptowania w przedostatniej misji woła o pomstę do nieba). Pozostał więc niszowy. Trudno.

Mozemy się w razie czego powymieniać uwagami merytorycznymi, ale póki co odpuściłem sobie - ponieważ nic konkretnego oprócz agresywnego zarzutu, nie popratego dowodami, nie przedstawiłeś... cóż na poziomie polsiego Sejmu nie dyskutuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to cała prawda o tej grze - gra sie przyjemnie, zwłaszcza w potyczkach, kiedy pieniędzy ma się dużo i można spooro sprzetu sprowadzić. Tylko nachalne skrypty strasznie miejscami denerwują. Gdyby wyszło nieco wcześniej pewnie przyjeto by to lepiej. No ale teraz mamy CoH, chociaż JTF złe nie jest. Naprawdę. Na pocieszenie powiem, że JTF ma przynajmniej mniejsze wymagania niż hicior od Relica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demo i popieram tę wypowiedź: dno i metr mułu. Grywalność ujemna.
Absolutnie żadnego porównania do Company of Heroes (POLECAM WSZYSTKIM).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować