Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prawdziwy Killzone na PS3 lepszy od trailera?

79 postów w tym temacie

Oddaj... No oddaj no... AAA!! Oddaaaaaj!!! Sooooool!!! Zrob z nim cos ;). Wez go jakos tak... recznikiem ;). Tylko z uczuciem Sol... Z uczu... eee... to ja spadam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie wczuj za bardzo, bo przy następnym newsie z filmem zamiast trailera będzie akcja z najlepszymi jugglami Lawa. ;)

Tretetete - odnośnie newsa - zobaczę w realu to powiem. Jeszcze nie widziałem gry, która wyglądałaby lepiej niż na trailerze. Zazwyczaj jest na odwrót. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:57, Buniek2 napisał:

Pewnie robione na UE3 :p

I jak wy chcecie w to grać na padzie O_o?


widać że na padzie jeszcze nie grałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, po glebszym obejrzeniu trailera, stwierdzam ze ruchy postaci sa jakies takie zbyt ociezałe, a i ogien nie wyglada zbyt ciekawie. Tlo ogolnie uwazam za troszeczke komiksowe co bardzo mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mówi - "Raz nadszarpnięte zaufanie ciężko jest odzyskać". Killzone 2 miał być hitem na hitami, a okazał się duchem. Teraz z nieba wyskakuje jakiś facio i twierdzi ze sama gra pobije trailer. Niech oni chociaż dorównają trailerowi, niech on potwierdzi w jakiś sposób że ta gra będzie naprawdę wspaniała a nie tylko słowa - na dodatek puste ........ zapewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:43, michnikeoe16 napisał:

Nie wierze w zadne słowo jakie jest zawarte w tym tekscie. Skoro mieli czelnosc oszukac graczy
z tym trailer-em (nie jest on z gry) to i ten news jest jak dla mnie nie prawdziwy.


News czy wypowiedź Harrisona? Jeżeli to pierwsze, to radzę go uważniej przeczytać... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 17:57, Buniek2 napisał:

Pewnie robione na UE3 :p

I jak wy chcecie w to grać na padzie O_o?


a wiesz o tym, że tak naprawdę lepiej się gra na padzie niż na PC w FPS - jak się wczujesz i nauczysz to zobaczysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 18:41, ArtoXx napisał:

Gra obiecująca ciekawe czy będzie na PC ;]


Tak, wyjdzie tydzień po premierze filmowej adaptacji HALO, które podjęło się zrealizować Sony Pictures...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, mam ps2, mam np: killzone i gdyby nie lekke auto celowanie to było by cienko ;)
90% moich znajomych ktorzy maja konsole i pc wola mycha+klawa, pozostale 10% nie gra w ogole w fpsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić tym razem z Selvem. Wiesz dlaczego Tobie Gol Galad wydaje się, że gra się lepiej? Pnieważ FPSy na konsole tak są robione aby padem grało sie lepiej. To przeciez oczywiste. Czyli wchodza tu w gre wszelkie ultawienia. Ale gdybys mial do PC-ta podlaczyc sobie pad i pograc w tego samego FPS-a co na konsoli to dostaniesz srogie baty i tyle bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 19:15, Jester napisał:

Muszę się zgodzić tym razem z Selvem. Wiesz dlaczego Tobie Gol Galad wydaje się, że gra się
lepiej? Pnieważ FPSy na konsole tak są robione aby padem grało sie lepiej. To przeciez oczywiste.
Czyli wchodza tu w gre wszelkie ultawienia. Ale gdybys mial do PC-ta podlaczyc sobie pad i
pograc w tego samego FPS-a co na konsoli to dostaniesz srogie baty i tyle bedzie.


czasami z nudów w multi w Quake''a III gram na padzie ^_^
a batów nie dostaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem tyle...mialem zamiar uzbierac 2000 na rozbudowe kompa ale po obejrzeniu tego filmiku i poznaniu mozliwosci PS 3 naprawde zaczynam sie zastanawiac nad kupnem PS3...To jest genialne... Najlepszy filmikz gry komputerowej jaki w zyciu widzialem... Respect dla Tworcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2006 o 21:13, Makus89 napisał:

To ja powiem tyle...mialem zamiar uzbierac 2000 na rozbudowe kompa ale po obejrzeniu tego filmiku
i poznaniu mozliwosci PS 3 naprawde zaczynam sie zastanawiac nad kupnem PS3...To jest genialne...
Najlepszy filmikz gry komputerowej jaki w zyciu widzialem... Respect dla Tworcow.


i najwyżej wydasz bodajże 10k na nówkę telewizor a którym będziesz mógł grać. Coś słyszałem, że PS3 będzie wymagać nie lada telewizora,żeby obraz był płynny i poprawny :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować