Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Jestem pewny że Pudzian ma Wieeelkie szanse w dalszej karierze w MMA. Po pierwsze nie wiedziałem że umie tak dobrze kopać . Po 2 , nie wiedziałem że wiedzie w Najmana na Pełnej *****. Za to Gratulacje Wielkie, że obił pysk temu Burakowi, który mocny jest Tylko w Gębie przed kamerami.

phoenix_fire- Ale Ty Pierdoły piszesz. Jak chcesz popatrzeć na sztuke, to pooglądaj zajęcia które sie odbywają w Szaolin. Tutaj chodzi tylko o to aby wygrac, a nie żeby pokazywać Tricki a''la Van Damme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2009 o 01:04, phoenix_fire napisał:

Łapię :) Dobre masz podejście bo się nie napinasz jak niektórzy :)

A co mi da napinanie ? ;)

>Sorry ale w telewizji kilkukrotnie nazwali to sztuką walki.
heh a jak mieli to nazwać? Użyje ocenzurowanej propozycji :Obijanie pysków? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 23:24, Starscream napisał:

Koniec wylaczam gale, Kociao juz mnie rozwalil a jak wparzy Pudzian to chyba nie wyrobie
ze smiechu. W ogole cala ta walka Nejmana zPudzianem to dla mnie jakis kiepski dowcip.
Gosc juz tanczyl (z gwiazdami), spiewal (w pudzian band hehe) podnosil ciezary, teraz
chce sie bic, co bedzie nastepne? Spacer po linie?


Nie masz racji stary. Pudzian to przede wszystkim wielki sportowiec z duchem walki. Pokazał, że sprawdza się w różnych dyscyplinach, jest niesamowicie silny i ma ogromną kondychę. Trenował sztuki walki przez lata i ma świetną bazę do rozwoju w mma. W walce z Najmanem pokazał, że idzie jak czołg i wg. mnie rozwiał wszelkie wątpliwości. Zamknął usta marudom. Pudzian imo ma przyszłość w sportach walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:04, LESZ3u napisał:

Nie oczekiwałem, że Pudzian będzie taki szybki na ringu. Najman nie miał najmniejszych
szans.

Swoją drogą - ciekawe ile Mariusz dostał za tą reklamę na plecach. IMO mógł ją już sobie
odpuścić, ale widać każdy orze jak może. Mimo to szczerze gratuluję :)


Jakby Ci dali 30 kawałków za hennę na plecach to też byś wziął ;]
Pudzian dał niesamowity popis, czysta energia i siła niedźwiedzia, Najman nie miał nic do gadania, a trzeba pamiętać, że to mimo wszystko stukilowy kawał chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:36, RazorBMW napisał:

Dla mnie to było żałosne, już przed walką było wiadomo, kto wygra.
Ja nie lubię takich szybkich walk, wolę ciut dłuższe w MMA, ale... stało się to, co się
stało.

Ale... zero techniki, tylko praktycznie jazda na przeciwnika i low-kicki...


Od czegoś trzeba zacząć, pamiętaj, że ta walka miała kilka funkcji do spełnienia.
Po pierwsze- promocja gali mma ksw dla szerszej publiczności.
Po drugie- debiut Pudziana w mma, nie mogli mu dać czołowego zawodnika na początek.
Po trzecie- osobista promocja Pudzianowskiego. Nie wiem czy wiesz, ale tą walką jarają się ludzie na całym świecie od USA po Japonię. Pudzian jest znany i poważany na wszystkich kontynentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:11, Budo napisał:

Pudzian dał niesamowity popis, czysta energia i siła niedźwiedzia, Najman nie miał nic
do gadania, a trzeba pamiętać, że to mimo wszystko stukilowy kawał chłopa.


Dlatego jestem zdziwiony jego szybkościa , w ogóle się tego nie spodziewałem . Podsumowując , Maszyna do zabijania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:08, Longer napisał:


> Łapię :) Dobre masz podejście bo się nie napinasz jak niektórzy :)
A co mi da napinanie ? ;)

>Sorry ale w telewizji kilkukrotnie nazwali to sztuką walki.
heh a jak mieli to nazwać? Użyje ocenzurowanej propozycji :Obijanie pysków? :D


Nie ale po prostu walką :P swoją drogą ... to jak sami o sobie mówili wzajemnie (choć wiadomo że to była taka gadka na pokaz) świadczy o ich poziomie... co do pudziana to fakt w pewnym sensie podziwiam kolesia za determinację... ale siła itp to nie wszystko, może i wygląda na spoko kolesia ... w sumie to go nie znam ale po wypowiedziach wnioskuję że ma płytką osobowość choć silną ...także zawsze są jakieś plusy i minusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:40, Citkowsky napisał:

To nie zawody szachowe gdzie się długo zastanawia zanim coś zrobi:)


Wykazujesz się ignorancją. Niejeden twardszy i lepszy technicznie zawodnik szybko sprowadziłby Pudziana na ziemię. Pamiętaj, że Najman to leszczyk, który swoje walki bokserskie głównie spędzał na ziemi, grał w big brotherze i kłapał jadaczką na konferencjach. Prawdziwy zawodnik mma nie padłby tak szybko. Jak ważna jest technika pokazała ostatnia walka, czyli Nobrega vs Saidov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:11, Budo napisał:

Pudzian dał niesamowity popis, czysta energia i siła niedźwiedzia, Najman nie miał nic
do gadania,


W ogóle jak wystartowała walka zadziwił mnie podejściem na ringu, spokojny, bez tremy, trochę prowokował rywala niby spokojnie i nagle berserker mode on;-) Jak dostał kopniaka Najman to było widać że poczuł bolesny cios.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:15, phoenix_fire napisał:

w sumie to go nie znam ale po wypowiedziach wnioskuję
że ma płytką osobowość choć silną ...także zawsze są jakieś plusy i minusy...


Jak dla mnie to się mylisz. Płytką osobowość to ma Najman, pieprząc Głupoty, kogo to nie położy i jak szybko na deski. To samo mówił odnoście walki z Wawrzykiem, który Go Zownił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudzian nie dał mu żadnych szans :]
Dosłownie zdominował rywala :]

POLSKA GÓRĄ ! :]

-----
Wracając do walki finałowej to brawa dla Vitora :]
Zachowywał spokój nawet podczas tej dogrywki ,która nie była potrzebna ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2009 o 01:15, StaryCapiur napisał:

Dlatego jestem zdziwiony jego szybkościa , w ogóle się tego nie spodziewałem . Podsumowując
, Maszyna do zabijania


Dokładnie, wyglądał jakby chciał go zabić. Mnie siła jego kopnięć zaszokowała, po każdym Najman "odlatywał" kila metrów dalej. Najlepsze jest to, że jego taktyka nie powinna się zmieniać, jedynie udoskonalać, Pudzian ma wszystko jak widać żeby rządzić w MMA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:17, Stfforex napisał:

W ogóle jak wystartowała walka zadziwił mnie podejściem na ringu, spokojny, bez tremy,
trochę prowokował rywala niby spokojnie i nagle berserker mode on;-) Jak dostał kopniaka
Najman to było widać że poczuł bolesny cios.


Myślę, że po drugim kopie Pudzian po prostu poczuł krew i wpadł w szał. Na początku jeszcze tak w miarę spokojnie, a potem po prostu poszedł jak rakieta. Nie ma co, prawie zmoczyłem gacie w klubie :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Przestań prowokować, bo polecą degrady. Jak masz oś merytorycznego do powiedzenia to zapraszam, ale jak nie to lepiej sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:19, StaryCapiur napisał:

> w sumie to go nie znam ale po wypowiedziach wnioskuję
> że ma płytką osobowość choć silną ...także zawsze są jakieś plusy i minusy...

Jak dla mnie to się mylisz. Płytką osobowość to ma Najman, pieprząc Głupoty, kogo to
nie położy i jak szybko na deski. To samo mówił odnoście walki z Wawrzykiem, który Go
Zownił


No dla mnie oboje osobowościowo są na równi co jak co pięciokrotny tytuł strongmana rekompensuje braki natury intelektualnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:21, Longer napisał:

Dokładnie, wyglądał jakby chciał go zabić. Mnie siła jego kopnięć zaszokowała, po każdym
Najman "odlatywał" kila metrów dalej. Najlepsze jest to, że jego taktyka nie powinna
się zmieniać, jedynie udoskonalać, Pudzian ma wszystko jak widać żeby rządzić w MMA ;)


Jestem tego samego zdania. Nie oczekujmy tutaj Poł obrotów czy innych pokazówek ze strony Pudziana. Pudzian ma wjechać w Rywala i Zmieść Go Pierwszym Pierdzielnięciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:22, Budo napisał:

/.../

Przestań prowokować, bo polecą degrady. Jak masz oś merytorycznego do powiedzenia to
zapraszam, ale jak nie to lepiej sobie daruj.


Nie no prowokacja to za dużo powiedziane... chodziło mi o coś innego ale myślę, że to nie istotne bo z samą walką faktycznie nie jest bezpośrednio związane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:23, StaryCapiur napisał:

> Dokładnie, wyglądał jakby chciał go zabić. Mnie siła jego kopnięć zaszokowała, po
każdym
> Najman "odlatywał" kila metrów dalej. Najlepsze jest to, że jego taktyka nie powinna

> się zmieniać, jedynie udoskonalać, Pudzian ma wszystko jak widać żeby rządzić w
MMA ;)

Jestem tego samego zdania. Nie oczekujmy tutaj Poł obrotów czy innych pokazówek ze strony
Pudziana. Pudzian ma wjechać w Rywala i Zmieść Go Pierwszym Pierdzielnięciem


Dodrze, że nie wejść w rywala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 01:21, Budo napisał:

Nie ma co, prawie zmoczyłem
gacie w klubie :DD


Promocji lepszej Pudzian nie mógł MMA zrobić, rozjechał rywala jak pluszaka ku uciesze publiczności;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować