Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Sztuki Walki

3613 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 11:28, Witcher1990 napisał:

> >>............


Mlody, jeszcze do ciebie nie dotarło, że to Najman wyzwał Pudziana na pojedynek? Czlowieku, zastanów się co piszesz. Sam chciał się bić to dostał o czym marzyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 11:28, Witcher1990 napisał:

A ty co się tak tej olimpiady przyczepiłeś? Dla mnie nie ma różnicy gdzie startuje- jeśli
jest nieczysty nie znajdzie w moich oczach uznania bo uważam, że to oszustwo i w dodatku
kosztem innych uczciwych, tych co nie biorą.


Sam o olimpiadzie zacząłeś pisząc, w kontekście, że to "prawdziwy sport".

Dnia 12.12.2009 o 11:28, Witcher1990 napisał:

A kto mówi, że mi się to nie podoba? Owszem podoba mi się ale jaki sens będzie miała
taka walka gdzie bije cię koleś o 25kg cięższy? Recepta byłaby prosta przymasować na
maxa i już. Swoją drogą ciekawe jak sumo by sobie poradził:)


Już tacy walczyli. Masa to nie wszystko. Pokazujesz z postu na post, że nie wiesz nic o mma, bo były walki, gdzie zawodnicy wygrywali z dużo większymi od siebie i różnica była większa niż te 25 kg. Były i walki odwrotne, gdzie chudsi przegrywali. Sporo walk mma jest robionych dla hecy, ale masa to nie wszystko.

Dnia 12.12.2009 o 11:28, Witcher1990 napisał:

I nikogo nie obrażam i nie zabraniaj mi się wypowiadać popierając to bezsensownym argumentem,
że nie ćwiczę tyle co oni.


Popieram to też sensownymi arguumentami- o ciężkim treningu, o latach przygotowań, o długoletnim doświadczeniu w sportach walki. Ty tylko pitolisz o koksie, a żadnych dowodów nie masz. W dodatku piszesz, że masa rozwiązuje wszystko, więc skoro tak, to zaczynaj- spróbuj dojść tam gdzie on.

Dnia 12.12.2009 o 11:28, Witcher1990 napisał:

W takim razie żaden komentator sportowy nie mógłby się wypowiadać,
a dziennikarz tym bardziej. Wybacz Budo ale takie argumenty miało się w podstawówce:
"Ten piłkarz słabo gra" "Tak to pokaż coś lepszego" Bezsens. Nawet muzyki bym nie mógł
oceniać bo sam nie potrafię grać na gitarze...


żaden komentator sportowy nie mówi "wystarczy zeżreć tonę koksu i każdy by tak umiał". Widzisz teraz różnicę między komentatorem, a sobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2009 o 11:34, Budo napisał:


Sam o olimpiadzie zacząłeś pisząc, w kontekście, że to "prawdziwy sport".

Nie miałem takiego zamiaru no ale skoro tak wyszło trudno.

Dnia 12.12.2009 o 11:34, Budo napisał:


Już tacy walczyli. Masa to nie wszystko. Pokazujesz z postu na post, że nie wiesz nic
o mma, bo były walki, gdzie zawodnicy wygrywali z dużo większymi od siebie i różnica
była większa niż te 25 kg. Były i walki odwrotne, gdzie chudsi przegrywali. Sporo walk
mma jest robionych dla hecy, ale masa to nie wszystko.

Nie będę mówił, że wiem bo nie interesuję się tym szczególnie ale mimo wszystko waga ma ogromne znaczenie- jak choćby widziałem w przypadku tego amerykanina z czarnymi długimi włosami on zdaje się też był cięższy. Kto wie może gdyby był trochę lżejszy a nasz zawodnik dłużej odpoczął walka potoczyła by się inaczej.

Dnia 12.12.2009 o 11:34, Budo napisał:


Popieram to też sensownymi arguumentami- o ciężkim treningu, o latach przygotowań, o
długoletnim doświadczeniu w sportach walki. Ty tylko pitolisz o koksie, a żadnych dowodów
nie masz. W dodatku piszesz, że masa rozwiązuje wszystko, więc skoro tak, to zaczynaj-
spróbuj dojść tam gdzie on.

A jakie mam mieć na to dowody skoro nie było badań? Jedynie to jak wygląda.

Dnia 12.12.2009 o 11:34, Budo napisał:


żaden komentator sportowy nie mówi "wystarczy zeżreć tonę koksu i każdy by tak umiał".
Widzisz teraz różnicę między komentatorem, a sobą?

O teraz widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 11:42, Witcher1990 napisał:

A jakie mam mieć na to dowody skoro nie było badań? Jedynie to jak wygląda.

A powiesz mi co bralem jesli wysle ci moje zdjecie? Albo lepiej - ocen na podstawie mojej cudownej facjaty a awka, bo ze zdjeciem sylwetki to zbyt latwe ;D

Dnia 12.12.2009 o 11:42, Witcher1990 napisał:

ale mimo wszystko waga ma ogromne znaczenie

Jak chocby w walce Cro Cop - Sapp. Jak ok. czterdziesci kilo ciezszy Sapp dostal lewego w jap(p)e, to dopiero po jakims czasie dopiero sie ogarnal i przewrocil ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 11:42, Witcher1990 napisał:

Nie będę mówił, że wiem bo nie interesuję się tym szczególnie ale mimo wszystko waga
ma ogromne znaczenie


Tak? No to Cię uświadomię. Jest wielu znanych gigantów w sportach walki, czasem są walki, gdzie różnica wagi to 50kg i więcej. Popatrz na linki poniżej. Oni walczą od lat, a mimo to jakoś nie słyszałem Twojego narzekania na tych gości. Puścili jedną galę na polsacie cobyś mógł sobie obejrzeć i myślisz, że wszystko wiesz. Zobacz jak Fedor wykańcza cięższego o 40kg Honga, zobacz jak CroCop bije Sappa, który też jest gigantem.

http://www.youtube.com/watch?v=2i0iZcLIrTQ
http://www.youtube.com/watch?v=fPrTDsBCM10
http://www.youtube.com/watch?v=5o7lrNQZ8K8
http://www.youtube.com/watch?v=xgtk91BWK9s


>- jak choćby widziałem w przypadku tego amerykanina z czarnymi długimi

Dnia 12.12.2009 o 11:42, Witcher1990 napisał:

włosami on zdaje się też był cięższy. Kto wie może gdyby był trochę lżejszy a nasz zawodnik
dłużej odpoczął walka potoczyła by się inaczej.


Olivia wcale nie był dużo cięższy. Do walk turniejowych wybiera się zawodników o podobnej wadze. Był bardziej krępy, ale też dużo niższy.

Dnia 12.12.2009 o 11:42, Witcher1990 napisał:

A jakie mam mieć na to dowody skoro nie było badań? Jedynie to jak wygląda.


Więc napisz, że tak wygląda, a nie taki jest. Wypowiadasz się w kategorycznym tonie, a sam przyznajesz, że nie wiesz. Tak się nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj sprawa była bardzo prosta. Ktoś Pudzianowi dobrze doradził żeby zacząć od nóg. Widać było od razu, że Najmana zgubiła bokserska rutyna. W MMA praktycznie każda walka to co innego, a on myślał, że to będzie boks. Bokserowi skosić nogi i już nic nie zrobi, bo w boksie nie ma takich sytuacji. Potem to już podwórkowe klepanie ;]. Koniec kropka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2009 o 11:54, Budo napisał:


Tak? No to Cię uświadomię. Jest wielu znanych gigantów w sportach walki, czasem są walki,
gdzie różnica wagi to 50kg i więcej. Popatrz na linki poniżej. Oni walczą od lat, a mimo
to jakoś nie słyszałem Twojego narzekania na tych gości. Puścili jedną galę na polsacie
cobyś mógł sobie obejrzeć i myślisz, że wszystko wiesz. Zobacz jak Fedor wykańcza cięższego
o 40kg Honga, zobacz jak CroCop bije Sappa, który też jest gigantem.

http://www.youtube.com/watch?v=2i0iZcLIrTQ
http://www.youtube.com/watch?v=fPrTDsBCM10
http://www.youtube.com/watch?v=5o7lrNQZ8K8
http://www.youtube.com/watch?v=xgtk91BWK9s

Dziwne te walki. W pierwszej powinien wygrać ten duży miał przewagę od początku. A ten duży murzyn to też jakoś dziwnie musiał dostać, mało widać. Wiesz na wyższym poziomie może to już nie jest tak odczuwalne liczy się bardziej technika. Ale porównam wczorajsza walkę do takich ze szkoły. Pamiętasz kto wygrywał w podstawówce bójki? U mnie zawsze większy cięższy i starszy. Mógł być nawet gruby ale wtedy był silniejszy i poradził sobie nawet z "doświadczonym" zawodnikiem. I przestań do mnie pisać takim "tonem" jakbym zabił ci matkę. Bo jak na razie to ja się czuję obrażany za wyrażenie opinii.

Dnia 12.12.2009 o 11:54, Budo napisał:


Więc napisz, że tak wygląda, a nie taki jest. Wypowiadasz się w kategorycznym tonie,
a sam przyznajesz, że nie wiesz. Tak się nie robi.

Aha zapomniałem o jednym chyba nawet ty wysłałeś mi tego linka o tym jak Pudzian udziela wywiadu i pytają go o sterydy. Każdy sport ma swoje tajemnice. Poproszę inny zestaw pytań. Gdyby był czysty udzieliłby odpowiedzi, że nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj włączyłem TV akurat na walke pudziana, widze ze wychodza na ring, to poszedlem zrobic herbatę. Wracam a tu już po wszystkim :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>...... Bo jak na razie to ja się czuję obrażany za wyrażenie opinii.


Jakbyś nie gadał takich głupot to sprawy by nie było. Nie wystarczyło ci raz wyrazić opinię i tu nie wracać a nie nawiazywać dyskusję o której nie masz zielonego pojęcia? Już ci pisałem pare postów wyżej o tym.
Może dotrze wreszcie do ciebie, że to Najman chciał tej walki i chyba doskonale wiedział, że Pudzian więcej waży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:12, Citkowsky napisał:

>>...... Bo jak na razie to ja się czuję obrażany za wyrażenie opinii.


Jakbyś nie gadał takich głupot to sprawy by nie było. Nie wystarczyło ci raz wyrazić
opinię i tu nie wracać a nie nawiazywać dyskusję o której nie masz zielonego pojęcia?
Już ci pisałem pare postów wyżej o tym.
Może dotrze wreszcie do ciebie, że to Najman chciał tej walki i chyba doskonale wiedział,
że Pudzian więcej waży.

Pewnie powiedzieć coś zostać za to zjebanym i nie wracać tym samym nie dostając możliwość obrony własnego zdania. Dobrze Najman chciał i dostał dosłownie i w przenośni. Widocznie był głupi, że startował do Pudziana ale czy to zmienia fakt, że Pudzian miał przewagę nawet wagi? Ten czarny z filmów wyżej chyba nie miał pomysłu na te walki i był zbyt wolny ale sądzę, że gdyby Najman ważył więcej o te 25kg to walka nie skończyłaby się po 40sek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie zdziwiło, że Pudzian kopał w butach. Gdzieś ktoś mówił , że to podobno dozwolone, ale to tym bardziej uważam, że te walki są kretyńskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:12, Citkowsky napisał:

>>...... Bo jak na razie to ja się czuję obrażany za wyrażenie opinii.


Jakbyś nie gadał takich głupot to sprawy by nie było. Nie wystarczyło ci raz wyrazić
opinię i tu nie wracać a nie nawiazywać dyskusję o której nie masz zielonego pojęcia?
Już ci pisałem pare postów wyżej o tym.
Może dotrze wreszcie do ciebie, że to Najman chciał tej walki i chyba doskonale wiedział,
że Pudzian więcej waży.


Jak zwykle narobiło się specjalistów od kolejnej dyscypliny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:09, Witcher1990 napisał:

Ale porównam wczorajsza walkę do takich ze szkoły.

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Niedawne Gran Derbi tez porownajmy do rozegranego na dlugiej przerwie meczu 3a - 4d, a co!

Dnia 12.12.2009 o 12:09, Witcher1990 napisał:

I przestań do mnie pisać takim "tonem" jakbym zabił ci matkę. Bo jak na razie to ja się czuję obrażany za wyrażenie opinii.

Jak piszesz glupoty, to bedzie to wypominane, proste.

Dnia 12.12.2009 o 12:09, Witcher1990 napisał:

Wydaje mi się, że bez wspomagaczy można wycisnąć coś koło 200kg może trochę więcej.

Kwestia genetyki, odzywiania i treningu. Co to znaczy bez wspomagaczy? Bez kreatyny czy nitro tez? Loius Cyr tez ten swoj hantel 99 kg podniosl na testosteronie propionacie, dekanianie nandrolonu (pamietajcie, ''od tego gowna nie staje!'')czy omnadrenie (jak mnie smiesza te nazwy to nie potrafie wyrazic ;D)?

Dnia 12.12.2009 o 12:09, Witcher1990 napisał:

Pudzian ponoć bierze ponad 300kg.

290.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:34, lydathegreat napisał:

> Ale porównam wczorajsza walkę do takich ze szkoły.
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha.

Niedawne Gran Derbi tez porownajmy do rozegranego na dlugiej przerwie meczu 3a - 4d,
a co!

Proste zobrazowanie nie widze w tym nic śmiesznego.

Dnia 12.12.2009 o 12:34, lydathegreat napisał:

Jak piszesz glupoty, to bedzie to wypominane, proste.

Pewnie głupoty bo ktoś podważył zajebistość Pudziana i wytknął mu branie koksu. Bohater narodowy nie można mówić, że jest zuy.

Dnia 12.12.2009 o 12:34, lydathegreat napisał:

> Wydaje mi się, że bez wspomagaczy można wycisnąć coś koło 200kg może trochę więcej.
Kwestia genetyki, odzywiania i treningu. Co to znaczy bez wspomagaczy? Bez kreatyny czy
nitro tez? Loius Cyr tez ten swoj hantel 99 kg podniosl na testosteronie propionacie,
dekanianie nandrolonu (pamietajcie, ''od tego gowna nie staje!'')czy omnadrenie (jak
mnie smiesza te nazwy to nie potrafie wyrazic ;D)?

Bez nielegalnych wspomagaczy, które jeśli wykryją to dyskwalifikują.

Dnia 12.12.2009 o 12:34, lydathegreat napisał:

> Pudzian ponoć bierze ponad 300kg.
290.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:09, Witcher1990 napisał:

Dziwne te walki.


Napisałem Ci odpowiedź, ale zeżarło mi posta. Tak więc walnę skrót- każdy kiedyś zaczynał i czołowi zawodnicy mma często też zaczynali jak Pudzian, albo jeszcze gorzej. Pudzianowski ma świetną bazę, a na technikę jeszcze przyjdzie czas. Te linki, które podrzuciłem chyba pokazały Ci, że jednak masa to nie wszystko.

Koks- tak naprawdę nie dojdziesz czy coś brał czy nie i jeśli tak to co. W każdym razie teraz testy to tylko kwestia czasu, myślę, że nawet jeśli sobie posypywał, to przestał- mma to jednak coś innego niż strongman.

Krytyczne opinie- każdy ma do nich prawo, ja sam mam ich trochę o Pudzianie. Ale starajmy się, żeby to krytykowanie było konstruktywne i coś wnosiło.

bartog123--> skoro ma, to można ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 12:56, Witcher1990 napisał:

Proste zobrazowanie nie widze w tym nic śmiesznego.

A ja widze. Warunki fizyczne maja znaczenie jesli technika walczacych jest porownywalna. W podstawowce rzeczywiscie tak jest, to przewaznie wiekszy wygra. Ale w sportach walki czesto bywa inaczej - Cro Cop - Sapp; Haye - Walujew, itp.

Dnia 12.12.2009 o 12:56, Witcher1990 napisał:

Pewnie głupoty bo ktoś podważył zajebistość Pudziana i wytknął mu branie koksu. Bohater narodowy nie można mówić, że jest zuy.

Gadanie co bylo gdyby dostal lepszego przeciwnika / nie bral koksu / bylo wiecej plam slonecznych, to glupoty. Nie wiesz co by bylo, wiec po cholere gdybasz, denerwujac przy okazji wszystkich, ktorzy ciesza sie z wyniku walki?

PS: ma ktos walke w HD na floppie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 13:08, Budo napisał:

> Dziwne te walki.

Napisałem Ci odpowiedź, ale zeżarło mi posta. Tak więc walnę skrót- każdy kiedyś zaczynał
i czołowi zawodnicy mma często też zaczynali jak Pudzian, albo jeszcze gorzej. Pudzianowski
ma świetną bazę, a na technikę jeszcze przyjdzie czas. Te linki, które podrzuciłem chyba
pokazały Ci, że jednak masa to nie wszystko.

Koks- tak naprawdę nie dojdziesz czy coś brał czy nie i jeśli tak to co. W każdym razie
teraz testy to tylko kwestia czasu, myślę, że nawet jeśli sobie posypywał, to przestał-
mma to jednak coś innego niż strongman.

No dobra Budo przestał brać ale przecież to, że przestał nie znaczy, że stracił siłę. Wywarło to na niego wpływ i teraz jest silniejszy.

Dnia 12.12.2009 o 13:08, Budo napisał:

Krytyczne opinie- każdy ma do nich prawo, ja sam mam ich trochę o Pudzianie. Ale starajmy
się, żeby to krytykowanie było konstruktywne i coś wnosiło.

Wydaje mi się, że coś wniosło. Może faktycznie na początku za ostro pojechałem ale racji w tym sporo
lydathegreat
Co do tego stawania- widzisz jeden koleś dostanie raka po paczce fajek inny będzie palił 25lat i cieszył się dobrym zdrowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 00:56, lydathegreat napisał:

> pewne jest że nie ma mózgu
A ty tym swoim mozgiem zrobilbys 5 x mistrzostwo swiata w czymkolwiek (poza pieprzeniem
glupot)? Zarobilbys na LP 640? Nie?

To akurat prawda ze pudzian to mięcho bez mozgu, wystarczy poczytac jego wypowiedzi w wywiadach. Mnie osobiscie powaliła ta, sprzed paru lat "Moim ulubionym politykiem jest Andrzej Lepper bo tak jak ja najpierw mieszkał na wsi i dorobił sie wszystkiego sam" - kosmita po prostu. Przy podnoszeniu ciezarow nie trzeba myslec zbytnio hehe
Wczorajsza walka to chyba male zaskoczenie, Najman to cienias a pudzian jest silny i trudno go powalic. Wkurza mnie tylko ze ten debil sie pcha do wszystkich dziedzin sportu- jak byl strong manem to go lubilem bo dobrze reprezentowal Polske itp, jak obejrzalem Taniec z Gwiazdami to mi sie go zrobilo zal bo nawet jurorzy z niego polewali, no ale teraz widac ze zaczyna sie pchac dalej. Zycze mu zeby oprzytomniał (czyli zeby mu ktos porzadnie naje*al)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować