Zaloguj się, aby obserwować  
Vandaeriel

Który Gothic jest najlepszy?

289 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2008 o 01:00, 19Tsunami92 napisał:

gotchic 3 jest najgorszy ze w szystkich gothiców jak dla mnie :P


Taaa ... a to dlatego głównie, że z Khorinis przenieśliśmy się na kontynet ... ale cóż ... ciesz się co masz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2008 o 21:43, rafo21 napisał:

wg mnie tez gothic trujka sie najmniej podobał wszystkie częsci były i są SUPER ale pierwsze
2 mi sie najbardziej podobały



Wpierw słownik później gry. :P
Ale co do gry to najlepsza oczywiście dwójka, bo jakże by inaczej mogło być.:) Trójka totalnie nie dopracowana a jedynka...no cóż jedynka fajna, ale jednak najbardziej zauroczyła mnie dwójka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkiem Noc Kruka to masz i Górniczą Doline i Khorinis i Jarkendar ;] Różnorodność niesamowita a przytym dopełniająca wszystko muzyka ... mioooodzio ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:41, SpeedTouch napisał:

Najgorszy jest Gothic 3.Ma ogromne wymagania,

Na dzień dzisiejszy to już nie takie ogromne ;]

Dnia 05.09.2008 o 15:41, SpeedTouch napisał:

a grę można skończyć w 2 dni

Taaa ... chyba na kodach bo za pierwszym razem to chyba jak byś 48h bez przerwy siedział ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 Najlepszy... Ciekawa fabuła i śmieszne teksty... Dobre zadania dla mnie mogliby nie robić dwójki i trójki tylko bardziej jedynke rozbudować żeby była dłuższa... Prezszadłem ją 10 razy i dalej przechodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:55, Luzi napisał:

> Najgorszy jest Gothic 3.Ma ogromne wymagania,
Na dzień dzisiejszy to już nie takie ogromne ;]

chyba chodziło mu o to ze na każdym sprzęcie są lagi ;]

Dnia 05.09.2008 o 15:55, Luzi napisał:

> a grę można skończyć w 2 dni
Taaa ... chyba na kodach bo za pierwszym razem to chyba jak byś 48h bez przerwy siedział
;]

dokładnie bo ja chyba z 5 razy przechodziłem gothic bez kodów i ani razu nie dotrwałem do końca (grałem jakiś tydzień coś kolo tego)
najlepszy gothic 1 i
najgorszy gothic 2 (chociaż z dodatkiem dorównuje gothic 1 ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 16:27, Kili54 napisał:

Gothic 1 Najlepszy... Ciekawa fabuła i śmieszne teksty... Dobre zadania


Akurat z ciekawa fabują to to samo masz w dajmiy na to Nocy Kruka ;] Ale nie zgadzam sie Gothic 1 jest dobry ale nie najlepszy ;]

>dla mnie mogliby nie robić dwójki i trójki tylko bardziej jedynke rozbudować żeby była dłuższa...

Pomysł z rozbudowaniem G1 jest dobry ale jak trzeba by przy tym zrezygnować z G2 z dodatkiem w G3 to ja mówie NIE ;]. Koniec końców ciąg dalszy przygód bezimiennego to lepszy projekt ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gothic 1+2 NK to są najlepsze części.
NK chyba był od razu planowany do dwójki. Dlaczego? Znane miejscówki z 2 były czasem puste lub zbyt tajemnicze, aby fan Gothic'a tego nie zauważył ;]

Trójka. Cóż... Nawet po patch''u 1.6 długo się wczytuje i zarywa co chwilę, gdy zmienię widok myszką ;]
No i wkurzają mnie te walki... No ludzie. Żeby goblin mnie aż tak mocno masakrował? Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2008 o 11:14, YaReX napisał:

No i wkurzają mnie te walki... No ludzie. Żeby goblin mnie aż tak mocno masakrował? Paranoja.


Eee ... chyba gobliny ;] Bo jakoś jeden goblin mi nie pasuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2008 o 15:55, Luzi napisał:

> Najgorszy jest Gothic 3.Ma ogromne wymagania,
Na dzień dzisiejszy to już nie takie ogromne ;]

> a grę można skończyć w 2 dni
Taaa ... chyba na kodach bo za pierwszym razem to chyba jak byś 48h bez przerwy siedział
;]

Chodzi mi o to że po takich wymaganiach oczekiwałem czegoś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden pasuje. Jak mu się chce to może załatwić Człowieka-Demolkę (Beziego) zwykłą lagą. Dla niego nie liczy się, że Bezi jest żywą legendą i postrachem Orków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak pierwszy raz namiętnie pogrywałem w pierwszą część przygód Bezimiennego. To były czasy. Razem ze mną grali jeszcze inni kumple. Wymiana zdań na temat fabuły i ogółów w Gothicu. Druga część także mi się spodobała, a razem z nią i dodatek, co tu więcej pisać. Na trzecią byłem napalony jak nic, wielka premiera, priorytet wśród gier, które chciałem sobie kupić. Osobiście nie mam nic do tej części. Grało się przyjemnie ... grało i grało, ale nie skończyło. Z niewiadomych przyczyn po prostu odinstalowałem III część niczym wyrzucić rozprute gazie do kosza na śmieci bez żadnych żali czy skrupułów. Do tej pory jej nie ukończyłem...

PS:
Według mnie najlepszy Gothic to pierwsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najłatwiej odpowiedzieć która najgorsza ;]-oczywiście trójka.Jedyna w czym była lepsza to grafika(ale w końcu jest nowsza więc nie mogło być inaczej) i wielkość terenu do zwiedzenia i to chyba wszystko:D.
Zupełnie bezsensowna jest walka i wszystkie jej aspekty:D. Ludzie czy orki w ogóle się nie bronią jak ciągle zadajesz ciosy-poza tym reszta tylko się temu przygląda-więc po zabiciu orków strzelających z kuszy bądź szamanów resztę można wytłuc ot tak choćby ich setka była-nie co w poprzednich częściach gdzie nawet będąc silnym nie można było na pałę jechać:D. Tak samo siła wszystkich wrogów jest taka sama ;\. np idiotyczne walki na arenie:D każdy pamięta jak było w 2 czy 1-niektórzy prze długi czas mogli nas załatwić jednym ciosem a my ich praktycznie wcale:D
To najważniejsze i psuje całą grę od razu-poza tym dużo w tej części marnych rozwiązań-lepsze chyba tylko jest strzelanie z łuku/kuszy.
To wszystko to zwykła komercja-byle łatwiej i więcej-czyli ilość nie jakość;p
Miejmy nadzieje że czwórka wróci do starego systemu walki(lub podobnego),różnej siły przeciwników......no bo w końcu do reszty można się przyzwyczaić(jak brak rozdziałów-choć ma to być chyba w 4?).
I tyle-i tak się rozpisałem:D(ale uderzył mnie ten beznadziejny system walki ;\)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie system walki nie był taki zły ... ale mimo wszystko gorszy od tego z jedynki i dwójki ;] Walka dwoma ostrzami jednocześnie była genialne ;P Ale zobacz chociażby na Zmierzch Bogów ... i na arene ... ja wziąłem na początku zardzewiały miecz i pokolei rozwaliłem nowicujusza, wojownika i elitarnego wojownika ... zero problemów ... A w poprzednich Gothic''ach ... nie było takiej opcji ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 1 zdecydowanie jest najlepszy. "Dwojka" tez nie jest zla, ale jednak nie ma to jak ten niepowtarzalny klimat z czesci pierwszej. Bariera robila swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to Gothic I jest najlepszy, gdyż fajnie został zrobiony główny wątek i cały ten świat. Też trochę chyba zależy od tego, którą część grało się jako pierwszą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować