Zaloguj się, aby obserwować  
Vandaeriel

Który Gothic jest najlepszy?

289 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2008 o 07:30, mouhhg napisał:

Najlepszy wg mnie jest Gothic 3 i kropka , inne są już słabsze al trójka mimo wielu bugów
rządzi .



Na najnowszym patchu nawet nawet ciągnie ;] A Gameplay G3 jest dużo lepszy od tego z poprzednich części ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wielokrotnie wcześniej: Gothic 2 Noc Kruka niszczy wszystkie ;] Jeżeli jakaś gra MNIE wciągnęła więcej niż 2 razy (a G2NK zrobił to z 26 razy xD) to musi być cud miód i paluszki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była mistrzostwem, druga IMO dotrzymywała jej kroku. Trzecia jest według wielu słaba, ale, nie ukrywajmy, głównie przez jej stronę techniczną. A gdyby jej nie zaliczać(bo są przecież teraz komputery, które grze podołają) to wychodzi całkiem fajna gra. No dobra, system walki też jest do d**y, ale nie licząc tych dwóch wad, mamy tutaj nieliniową rozrywkę, masę questów pobocznych, świetną grywalność, dźwięki...

Trójka jest moim zdaniem najgorsza, ale to dlatego, że przyćmiły ją poprzednie części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy według mnie to jest G2 z dodatkiem NK. Nadrugim miejscu Gothic. Na trzecim Gothic3. Też fajny, ale gorsza fabuła. Na końcu ( chodź i tak na to nie zasługuje ) G3 Zmierzch Bogów. Nie muszę chyba komentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym bardziej powiedział, że zniechęca grafika G3... bo fabuła sama w sobie jest chyba najlepsza z wszystkich części :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmierzch Bugów to dla mnie się wogóle do serii nie zalicza... to mieszanka kału i wody zwana ściekami...

Massa:

W G3 urzekła mnie głównie grafika... jak na moje to była najbardziej wciągająca rzecz w tej grze. Fabuła niezgorsza aczkolwiek pod koniec trochę ją spartaczyli (król, król albo uciekinier xD) mogli jakoś rozwinąć ją... dlatego dla mnie Gothic kończy się na odejściu beziego do nibylandi (niezbadanych krain)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować