Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kuźnia Przeznaczenia - opóźnienie

87 postów w tym temacie

Jezeli idzie o mnie to nie jestem jakims napalencem, gre zapewne kupie w preorderze i za pewne zaintaluje w lutym, po sesji, wiec opozniajcie ile chcecie, byleby warto bylo pieniadze na nia wydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"JA WIEDZIAŁEM ŻE TAK BĘDZIE";/ A tata Marcina powiedział że HoF będzie na czas.....:P Krótko mówiąc -Lepiej PÓŻNO niż WCALE-;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...ostatnio CDP coś za często opóźnia premiery, tłumacząc się ble ble ble (tylko winni sie tłumaczą?).

To juz się robi nudne...i takie przekładanie premier naprawdę potrafi wkurzyć! Mam nadzieję, że z NWN 2 tak nie będzie i gra wyjdzie 7 grudnia, tak jak zapowiadali...oby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ostatnio co wejscie na gram.pl to jakies opoznienie :P Po co CDP o tym informuje jak i tak kazdy juz to wie? :P Ja proponuje przestac wyznaczac jakiekolwiek daty premier i po prostu dawac znac jak gra juz wyjdzie :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A CO nie wyjdzie z opóźnieniem? No cóż, cieżka pora, sporo gier, mam nadzieje, że CDP będzie miał nauczkę i nie powtórzą się już więcej scenariusze z tej jesieni (czy ostatnio jakaś gra wyszła w terminie wcześniej planowanym?)

Tak będąc w tematach opóźnienia, to jeśli NWN2 spóźni się choćby jeden dzień (wg informacji CDP 7 grudnia ma wyjść, w pre-orderze 5 grudzień) to normalnie zrezygnuje z zamówienia i chyba... chyba kupie ang. wersję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, ja się cieszę podstawki jeszcze nie ukończyłem, to jak wyjdzie póżniej dodatek to może zdąże jeszcze ukończyć homm V. Nie żebym życzył żle, ale i tak zbieram na ramy więc nie wiem na pewno czy jeszcze kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elo...pierwszy raz słysze taki termin jak pre-order...możecie powiedziec mi o co tu chodzi ;] a co do premiery to bede miał czas dokończyć kampanie, stanełem na misji 3 kamapni 3 i nie moge daje upchnąć...a chciałbym mieć juz to skończone na czas...ale nie ważne...prosze powiedzcie co to znaczy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale ostatnio opóźnionych jest kilka najbardziej oczekiwanych tytułów (np. Dark Messiah, czy HoMM V Hammers of Fate)!
Co się dzieje? Od kiedy to CDProjekt daje sobie "luz" z dbaniem o prestiż i klienta poprzez najwyższą jakość i terminowość? Nie dość że przesunięcia są w ogóle (!) to do tego często kilkukrotne! A jak było z HoMM V?
Nie, mam nadzieję, ze fani NIE WYBACZĄ tek wcale nie drobnego potknięcia! Bo można takie coś wybaczyć raz, drug, trzeci, ale dlaczego robić to po raz szósty i siódmy?
jeżeli opóźnienia wynikają z problemów z Ubisoftem, to przecież trzeba na to zwrócić uwagę swojego współpracownika! Bo brzmi to tak, jakby "och, to nie nasza wina, bo to zły Ubisoft wszystkiemu winien!" No, w takim razie trzeba się skupić na rozwiązaniu problemu, a nie poszukiwaniu winnego/kozła ofiarnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam tylko na pre-ordera żeby mieć spokojną głowę.. Tak to codziennie z biciem serca wchodzę czy już jest pre-order... Zróbcie chociaż tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie nieczepiajcie sie CDP , przynajmniej uprzedzil co innego jakby nipowiadomili. Ja na CDP wcaje sie nie obrażam według mnie lepiej miec coś pusniej tydzien czy dwa niż minec jakis niedopracowane spolszczenie pełne baboli czy zawieszającym sie na każdym kroku. Dlamnie i tak 1 grudnia to lepszy termin no bp przed mikołajem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i widzicie - trzeba premierę zapowiadać 2 tygodnie do przodu(lub więcej), żeby potem był news, że "niewiarygodne,premiera xxx jest wcześniej!!!!!"
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to w takim razie w ramach przeprosin - proponuje szybciutki pre-order z jakimiś gratiskami:) jak najbardziej poważnie chłopcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rafik100
Tu problemem nie jest nawet samo konkretne opóźnienie, ale cała seria "niespodziewanych" i "bradzoprzepraszanych-proszonychozrozumienie" opóźnień! To zakrawa na tragikomedię, że największy wydawca gier komputerowych w Polsce nie jest w stanie wydać hitów na czas z niewiadomych (bo może wiadomych?) powodów! Czy gdyby istniała alternatywa dla CDProjektu, inny wydawca, oferujący te same tytuły (wiem, ze to nierealne, ale sytuacja rozważana teoretycznie), ale nie "proszącyowybaczenie" za opóźnienia, bo nie popełniający takich, to czy nie wybrał byś tego wiarygodniejszego i punktualnego? A tu jest sytuacja taka, że nie ma wyboru, więc ci co im zależy na grze, kupią ją tak czy inaczej, sarkając na opóźnienia, ale jednak kupią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować