Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2010 o 19:31, Karolkie napisał:

Stary starcza mi twoje poglady z DoW''a, ktore mozna bylo przeczytac chociazby na cadianie.
Ty zupelnie nie umiales grac w ta gre. Poza tym sam sobie wystawiasz swiadectwo uwazajac
C&C 4 za dobra gre gdy ogromna wiekszosc graczy leje na ta gre okreslajac noobska. Druga
rzecz twoje opinie na temat sc2: haha faktycznie to nie jest rts. Masz racje. No, ale
ok. Rozumiem, ze odpowiednie macro, micro, dobor wlasciwego BO jest dla Ciebie rzecza
nie do ogarniecia ( jednoczesnie ). To co Ty okreslasz mianem prawdziwego RTSa jest tak
naprawde po czesci gra turowa bo czasami idzie usnac grajac w DoW2.


Karolkie - nigdzie nie napisalem ze Starcraft nie jest RTSem, nie smialbym bo to klasyczny RTS, ikona gatunku, po prostu nie widze nic fajnego w rushowaniu SCvkami czy Zerglingami, choc przyznaje sie ze sam to swego czasu robilem... ja w bete C&C 4 gralem w przeciwienstwie do Ciebie i naleze do sporego grona, ktoremu gra sie podoba, choc sa tacy ktorzy wypisuja z uporem maniaka no base building = no C&C dla mnie to bzdura. Jeslisz tak bardzo chcesz oceniac moje umiejetnosci gry to jestem gotow specjalnie zainstalowac starego DOWa by z ogromna przyjemnoscia zredukowac twoje ego.

>poza tym w dow2 jest malo startegii a wiecej erpega :(

koperon - wiekszej bzdury juz dawno nie slyszalem. w DOW II sa elemnty gatunku H&S w trybie single player. Multiplayer DOW II to 100% RTS (definicja i historia gatunku u mnie na sajcie jesli jej nie znasz) i nie ma absolutnie nic wspolnego z ROLE PLAYING GAMES ani nawet z computer ROLE PLAYING GAMES.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 19:43, ChrisBgnr napisał:

No ale pan pr0 wie lepiej prawda? W końcu grał w Dune 2. Ja też i co z tego? Też jestem
pr0? A nie, ja nie bo nie kręci mnie udziwnione nowe C&C, a wyrobienie sobie zdania o
S2 zostawiam sobie do czasu premiery, nie to co reszta, jak to było? Fanów teletubisiów?


nigdy nie gralem QS w DOWie. Gralem z Toba nie raz i jesli dobrze pamietam nie byles dobrym graczem a za kazdym razem kiedy proponowalem Ci gre 1vs1 sie wykrecales... no ale teraz jestes znawca DOWa... Zadnym PRO nie jestem ale starczy mi skilla by pokonac takich zarozumialych madrali jak TY.

Do Wszystkich ktorzy twierdza ze DOW i C&C 4 sa dla debili i ze kazdy przglup moze w to wygrywac bez skilla
CHETNIE z WAMI ZAGRAM byscie mogli mi udowodnic jakimi doskonalymi strategami jestescie...

Kazak - nawet nie wiesz jak bardzo sie mylisz... DOW II wedlug danych podsumowujacych rok 2009 jest 4-ta najpopularniejsza gra online zaraz po WOWie, Simsach i Warcrafcie III

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 19:58, GromHellscream napisał:

To nie wychodź z bazy i rób t2/t3. Oponent przyjdzie i roz**rwi ci dupsko jak chce.


kolejny ktory nie potrafi czytac ze zrozumieniem...
nie chodzi o to czy jest to skuteczne tylko czy SIE DA techowac siedzac w bazie
poza tym w DC akurat sie dalo techowac na pale w SS juz nie co skonczylo sie spamem w T1...
czy to tez nie jest zgodne z prawda? manipulacja faktami, he?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiście specjalnie przesadziłem, ale co to za strategia gdzie mam 5 jednostek na krzyż
nie rozśmieszaj mnie
co to za strategia gdzie mam magiczny przycisk X?
takie ratowanie paru jednostek to jakiś erpeg

i definicjami się nie przerzucaj, boś za cienki bolek by wiedzieć co one znaczą (i nie mówię to u tłumaczeniu dosłownym z anglika) i pamietaj ze jesli coś piszesz z CAPS LOCKIEM to nie oznacza ze to jest bardziej mądre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i? Gra jest nowa, więc ludzie pograją w nią rok i im się znudzi. Takich "hitów" to już dziesiątki były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego pana teokraty. Tak jezdzi po najlepszych RTSach w historii i uwaza sie za speca w tej dziedzinie. Nikt tutaj nie mowi, ze dow2 jest juhcowy czy najgorszy na swiecie. Po prostu jest gra prosta, o wiele mniej rozbudowana i nie zasluguje na miano RTS. Nalezy znalezc nowe okreslenie dla tego typu rozgrywek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2010 o 20:02, koperon napisał:

i definicjami się nie przerzucaj, boś za cienki bolek by wiedzieć co one znaczą


no tak bo ty jestes kozak i cfaniak

probowalem jak mnie prosil "Samurai" normalnie z Wami porozmawiac na ten temat roznic w gameplay''u
ale dalsza dyskusja jest bezcelowa bo wy nie raczycie nawet uzywac argumentow tylko obrazacie rozmowce

wiec na koniec przypomne wszystkim "kozakom i cfaniakom" ze zanim nazwa mnie noobem
niech ze mna wygraja chociaz raz zanim obwolaja sie PRO mistrzami RTSow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

nigdy nie gralem QS w DOWie.

Twoje posty sugerują coś zgoła innego;p

Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

Gralem z Toba nie raz i jesli dobrze pamietam nie byles dobrym graczem

No znowu tak często nie graliśmy - raptem parę razy - to po pierwsze, a po drugie nigdy za dobrego gracza się nie uważałem, w przeciwieństwie do Twoich postów krzyczących - grałem we wszystkie RTSy - ZNAM SIĘ! - uwaga tips - nie, nie znasz się;]

Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

a za kazdym razem kiedy proponowalem Ci gre 1vs1 sie wykrecales...

Proponowałeś mi jedynki?? Zresztą może i była taka sytuacja raz... Whatever nawet jeśli była to z pewnością się nie wykręcałem, tylko powiedziałem, że nie lubię 1vs1. Poza faktem, że radzę (radziłem;p) sobie w jedyneczkach dosyć licho, dla mnie liczyły się głównie teamówki i to one dostarczały mi najwięcej funu. Zresztą nie mam zamiaru się licytować, ani tłumaczyć.

Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

ale teraz jestes znawca DOWa...

LOL, nie ja jestem znawcą, ale Ty antyznawcą;p

Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

Zadnym PRO nie jestem ale starczy mi skilla by pokonac
takich zarozumialych madrali jak TY.

Ooooch jaka duża armata... ^^

Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

Do Wszystkich ktorzy twierdza ze DOW i C&C 4 sa dla debili i ze kazdy przglup moze w
to wygrywac bez skilla
CHETNIE z WAMI ZAGRAM byscie mogli mi udowodnic jakimi doskonalymi strategami jestescie...

Haha... :D

Dnia 21.02.2010 o 19:59, Teokrata napisał:

DOW II wedlug danych podsumowujacych rok 2009 jest 4-ta najpopularniejsza gra online zaraz po WOWie, Simsach i Warcrafcie III

To nie jest powód do dumy, ani zadowolenia... Wręcz przeciwnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:09, Karolkie napisał:

Nie rozumiem tego pana teokraty. Tak jezdzi po najlepszych RTSach w historii i uwaza
sie za speca w tej dziedzinie. Nikt tutaj nie mowi, ze dow2 jest juhcowy czy najgorszy
na swiecie. Po prostu jest gra prosta, o wiele mniej rozbudowana i nie zasluguje na miano
RTS. Nalezy znalezc nowe okreslenie dla tego typu rozgrywek.


Na prawde uwazasz ze zwyciestwo poprzez victory pointy w DOW II czy C&C 4 jest mniej skomplikowane niz rush SCVkami/Zerglingami/Zealotami/tacsami/Dark Reaperami itd itp gdzie ten kto wyklika wiecej wygrywa? albo ze jest to bardziej rozbudowana strategia? wiesz co... moi kumple z czasow czy w mlodosci gralismy w RTSy Blizzarda w rozgrywkach ligowych do tej pory graja w Warcrafta III i twierdza, ze na to najlepsza strategia ever i jakiego to ona skilla nie wymaga w przeciwienstwie do DOW II. Wiec ustawilem sie z nimi na LAN party i szkoda ze nie widziales ich min kiedy pojechalem ich Undeadami... W DOWie czy DOW II wogole nie bylo dialogu... ale to przeciez DOW II jest dla idiotow bo prawdziwi stratedzy graja tylko w RTSy Blizzarda.. LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2010 o 20:09, Teokrata napisał:


no tak bo ty jestes kozak i cfaniak


no ba :D


Piszesz bzdury jednocześnie jest z Ciebie totalny beton, wydaję Ci się, że pięknie zbijasz argumenty rozmówców, a naprawdę wcale tego nie robisz. Te gry są proste jak budowa cepa. W sumie nawet cep jest bardziej skomplikowany. Twórcy upraszczają je do imentu. Niedługo małpa będzie w to grała. Zerknij sobie na prawdziwe RTSy a nie takie byle co. Gdzie tu widzisz strategie? Jeśli Ty bawisz się w zamykanie kotła to tylko pogratulować. Ta gra się sprowadza do ataku coraz lepszymi jednostkami.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.02.2010 o 20:11, ChrisBgnr napisał:

Proponowałeś mi jedynki?? Zresztą może i była taka sytuacja raz... Whatever nawet jeśli
była to z pewnością się nie wykręcałem, tylko powiedziałem, że nie lubię 1vs1. Poza faktem,
że radzę (radziłem;p) sobie w jedyneczkach dosyć licho, dla mnie liczyły się głównie
teamówki i to one dostarczały mi najwięcej funu. Zresztą nie mam zamiaru się licytować,
ani tłumaczyć.


oj, uwazaj bo po takiej wypowiedzi nie jeden krzykacz na tym forum powie Ci ze nie masz pojecia o RTSach...
ja tak nie uwazam i szanuje twoje podejscie, bo masz do tego prawo... tak ja nigdy nie lubilem QS :-PPP
gry sa po to by sie dobrze w nie bawic, nie? ja sie swietnie bawie w DOW II i C&C 4 i pisalem dlaczego
ale nie pozwole nikomu sie wyzywac publicznie od noobow chocbym mial go rushowac SCVami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:15, Lord_Avatar napisał:

Ulala... wyciągam popcorn. ^^ Bijcie się, bijcie się wszyscy!


nie liczylbym na to drogi kolego ;-)))
kiedy przychodzi co do czego wszyscy Ci forumowi PROsi wymiekaja...
tak jak niejaki Deathscythe, ktory nie mogl zagrac ze mna 1vs1 czy 2vs2
w C&C 4 bo tam sa mapy do 5vs5... tacy wszyscy mocni...

znudzila mnie ta bezowocna dyskusja, wole pograc dzisiaj w jakies RTSy niz ja kontynuowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:24, Teokrata napisał:

gry sa po to by sie dobrze w nie bawic, nie? ja sie swietnie bawie w DOW II i C&C 4 i
pisalem dlaczego

Pierwsze normalne stwierdzenie. Jeżeli o mnie chodzi nie mam nic przeciwko ludziom, którym się duf podoba (wolna wola itd), po prostu nie "argumentuj" tego dlaczego, ok?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:29, Teokrata napisał:

> Ulala... wyciągam popcorn. ^^ Bijcie się, bijcie się wszyscy!

nie liczylbym na to ;-)))
kiedy przychodzi co do czego wszyscy Ci forumowi PROsi wymiekaja...
tak jak niejaki Deathscythe, ktory nie mogl zagrac ze mna 1vs1 czy 2vs2
w C&C 4 bo tam sa mapy do 5vs5... tacy wszyscy mocni...



nie afiszuj się tak bo nie jeden Cię złoi w dow2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teokrata - casual player, a tłumaczy innym o co chodzi w multiplayerze :D
Chłopaku obudź się...
Z kim ty grałeś w SS, że do t3 nie wychodziłeś z bazy?? Podeślij repka, albo lepiej - wrzuć tutaj, żebyś mógł udowodnić wszystkim swoje chore tezy :D W ogóle ty grałeś kiedykolwiek w DoWa 1???

PS. Chyba nazwanie cie casualowcem nie obraziło cię na tyle, że znowu będziesz mnie wyzywał i dostaniesz degrada, co? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:29, Teokrata napisał:

> Ulala... wyciągam popcorn. ^^ Bijcie się, bijcie się wszyscy!

nie liczylbym na to drogi kolego ;-)))
kiedy przychodzi co do czego wszyscy Ci forumowi PROsi wymiekaja...


A czy to nie tobie Slova wpierniczył,gdy twierdziłeś,że Bajki są fajne?

Dnia 21.02.2010 o 20:29, Teokrata napisał:

znudzila mnie ta bezowocna dyskusja, wole pograc dzisiaj w jakies RTSy niz ja kontynuowac


Poddajesz się?Tak szybko?Cienias...albo przyznajesz się,że chrzanisz bzdury.Albo i jedno,i drugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2010 o 20:29, Teokrata napisał:

> Ulala... wyciągam popcorn. ^^ Bijcie się, bijcie się wszyscy!

nie liczylbym na to drogi kolego ;-)))
kiedy przychodzi co do czego wszyscy Ci forumowi PROsi wymiekaja...
tak jak niejaki Deathscythe, ktory nie mogl zagrac ze mna 1vs1 czy 2vs2
w C&C 4 bo tam sa mapy do 5vs5... tacy wszyscy mocni...

znudzila mnie ta bezowocna dyskusja, wole pograc dzisiaj w jakies RTSy niz ja kontynuowac



To chodź geniuszu zagrać 5/5, o ile masz tylu znajomych, którzy z Tobą rozmawiają. Zapraszam, póki jestem online.

C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować