Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2010 o 10:58, MasterChiefGT napisał:

Niestety moje rankingi kończyły się w niezbyt myślącym teamie i bardziej to była mordownia
niż gra jak samemu starałeś się coś ogarnąć żeby z kretesem nie przegrać


trzeba bylo grac 1vs1 lub 2vs2 gdzie bardziej liczy sie indywidualny skill niz teamplay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat komputer średnio pozwala na 2v2 czy 3v3 (Teokrata wie) natomiast 1v1 mogę komfortowo grać. Tylko teraz większość 1v1 to techmarinem raczej walka z balansem niż z kolejnymi graczami. Raz na jakiś czas zdarza się zagrać fajną grę, ostatnio spotkałem randoma z którym zagrałem fajny mirror (przegrałem, ale ładnie było), a jak już zdarzy mi się napisać coś głupiego po 5 grze na chaos z rzędu to repek ląduje na gr.org gdzie kącik wzajemnej adoracji prosów chaosu dochodzi do wniosku, że to było z mojej strony "loser rage" a chaos nie ma sobie nic do zarzucenia. Taaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 14:35, Hamynelypham napisał:

Mi akurat komputer średnio pozwala na 2v2 czy 3v3 (Teokrata wie) natomiast 1v1 mogę komfortowo
grać. Tylko teraz większość 1v1 to techmarinem raczej walka z balansem niż z kolejnymi
graczami. Raz na jakiś czas zdarza się zagrać fajną grę


mam podobne odczucie, że walcze glównie z balansem, który zmusza mnie do abusowania np wraithguardów
i chociaz sa one oczywiście OP to nawet wraithguardy nie daja rady przeciwko niezliczonym imbom Chaosu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Eldarem można chaos lajtowo jechać. Warlock uberwtfpwnuje, WSE to jak zwykle WSE, FSka niby odstaje ale to ciągle eldar jest. Do całości dochodzą jeszcze WG, Eldar nie ma na co narzekać jeżeli chodzi o balans. Jeszcze raz to powtarzam :f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, jestem szczęśliwym nabywcą dodatku :D Tak wiem, wiem że tylko kampania im wyszła, ale odblokowuje chaos, 2 postacie do LS, a mutli taki jak w podstawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2010 o 17:04, Hamynelypham napisał:

Akurat Eldarem można chaos lajtowo jechać. Warlock uberwtfpwnuje, WSE to jak zwykle WSE,
FSka niby odstaje ale to ciągle eldar jest. Do całości dochodzą jeszcze WG, Eldar nie
ma na co narzekać jeżeli chodzi o balans. Jeszcze raz to powtarzam :f


niestety na bloodcrushery czy bloodlettery Eldar nie ma zadnej odpowiedzi a sam Chaos Lord przez to, ze ma heavy a nie commander armor i jest niesuppresowalny prawie nic nie dostaje od Guardianów czy Warp Spiderów i może sobie szarżować na shurikeny zabijajac praktycznie kazdą jednostkę Eldarow w close combat... nawet Wraithlorda... Wraithguardy tutaj nie pomagają bo to nie jest żaden problem dla Bloodcrusherów, bloodletterów czy Chaos Lorda... W T1 też nie jest łatwo bo o ile Warlock ze spopielaczem czy WSE stanowia smiertelne zagrożenie dla kultystów to kązdy dobry Chaos zrobi w tej sytuacji zmasuje CSM które po kązdym "mark''u" zmasakruja Eldara. jeśli jest to FS to Chaos prawdopodobnie zagra na 4 składy kultów z granatnikami... Do tego Chaos Lord sam zabija wszystko co ma Eldar i ma skilla ogrniczajacego widocznośc = eldar nie strzela, Plague Champion pali Guardiany i geny ''zygaczem", moze przylockowac turretem, ma granat, chmure i armor +600hp a Sorcerer najpierw bedzie straszył doomboltami i zainfiltrowanymi havocami a potem zrobi zestaw chains of torment + płomienie oraz teleportowanie armii i gg - w 1vs1 Eldar obecnie nie ma szans z Chaosem. Sam miałem gre gdzie pocisnałem Sorcera w T1 tak, ze zostało mu 8 VP ale przyspamował bloodcrushery, zrobił chains of torment i było po grze. Troche inaczej wyglada to w grach druzynowych gdzie np sojuszniczy Chaos lub SM jest w stanie "osłaniać" Wraithguardy (ASM sa w tym świetne, bo maja jump, meltabomby i merciless strike) co często stanowi zestaw nie do przejścia... dlatego najczęściej grane rasy na multi to obecnie kombinajcje Chaosu (IMBA), Eldarów (wraithguardy) i Space Marines (terminatory) ale balansu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piernicze. Zacząłem ostatnio WLem i jest możliwe pojechanie chaosu na moim poziomie, trzeba się tylko pomęczyć. Elf może. Elf daje radę. Oczywiście żeby skontrować Bloodcrushery trzeba narobić odpowiednią siłę, jednak wojsko eldara jest na tyle uniwersalne że możliwe jest również skontrowanie tym reszty armii chaosu. Tylko jest ciężko, ale to nie jest tak porżnięte jak w przypadku np. takiego techmarina. Na 1 BC może wystarczyć oddział WSów + WG (WSy potem się przydają do wszystkiego), dorobisz lance i siusiu, łatwiej, na spam, 2x lanca i jest się ustawionym dość ładnie. Eldar to SILNA RASA, chaos jest imba jako całość, ale elfem da radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 20:21, necron1501 napisał:

Przecież to się nie opłaca...

Tu nie chodzi o opłacalność, ale o bycie po jasnej stronie mocy. O służbę z psalmem ku chwale boga imperatora na ustach. Po co Ci jakieś skille gdy masz JEGO po swojej stronie?^^

edit: od południa mam dziwny błąd - wchodzę do gry, normalnie loguje mnie do GFWL, a gdy chcę wejść chociażby w LS (czy inne multi) wyskakuje komunikat, że konieczna jest autoryzacja i mam sprawdzić czy Steam nie jest offline - ofcos nie jes. Inne gry korzystające z tego cuda działają ok... Chwilowa awaria czy chat monitor zrobił sobie przerwę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 10:53, Hamynelypham napisał:

Ja piernicze. Zacząłem ostatnio WLem i jest możliwe pojechanie chaosu na moim poziomie,
trzeba się tylko pomęczyć. Elf może. Elf daje radę. Oczywiście żeby skontrować Bloodcrushery
trzeba narobić odpowiednią siłę, jednak wojsko eldara jest na tyle uniwersalne że możliwe
jest również skontrowanie tym reszty armii chaosu. Tylko jest ciężko, ale to nie jest
tak porżnięte jak w przypadku np. takiego techmarina. Na 1 BC może wystarczyć oddział
WSów + WG (WSy potem się przydają do wszystkiego), dorobisz lance i siusiu, łatwiej,
na spam, 2x lanca i jest się ustawionym dość ładnie. Eldar to SILNA RASA, chaos jest
imba jako całość, ale elfem da radę.


wierze w twoje intencje ale serio sie nie da... ostatnio mialem taka gre... dostalem 2 bloodcrushery na twarz w t2 i udalo mi sie je skontrowac... to przyjechaly kolejne 3 i ostro mnie wykrwawily, mape musialem oddac, potem przyslal 5! a kiedy te mnie dobijaly zobaczylem Unclean One''a - nie ma jak spam taniej jednostki bez upkeepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 21:33, necron1501 napisał:

No ależ oczywiście, tak tylko pytam :D For the Emperor!!!!


on Cie oszukuje, on Cie wykorzystuje! przestań być sługą, zacznij byc panem! żyj wiecznie!

CHAOS IS THE ONLY TRUE ANSWER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WaaaaGH!!! Come on boyz! Aaaaargh!! ... ...
No, ale nie tylko to chciałem wywrzeszczeć:
Ja chciałem się zapytać na jakim poziomie gra komputer w multi jak jakiś gracz wyjdzie/zostanie wyrzucony? Bo dzisiaj taki meczyk grałem sobie, dostawaliśmy w dupe, że w pewnym momencie było 9xx do 295, dwaj gracze od przeciwników odeszli, od naszej drużyny jeden i... wygraliśmy nie tracąc potem ani jednego malutkiego punkciczka. Nie to, żebym się cieszył jakoś tak jak małe dziecko, ale to był mój 4 mecz dopiero i i tak nie wiem wtf w tej grze, a jak czytam te wasze posty to... jakbym czytał encyklopedie po Chińsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pewien problem z grą. Gdy wyłączam grę, system mi zaczyna wariować. Pojawiają się olbrzymie piksele na cały ekran, zmienia rozdziałke, piszę że błąd krytyczny. Co mogę zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2010 o 15:08, Hamynelypham napisał:

Komputer na poziomie komputera.

Tylko, ze komputer ma 3 poziomy: łatwy, normalny i trudny...

Dnia 31.03.2010 o 15:08, Hamynelypham napisał:

I graj 1v1, teamówki są dla leszczy.

Granie 1vs1 jest dla sofciarzy. Team jest dla hartkoruf. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować