Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Spoiler

W Space Hulku znajdujesz księgę dającą bodajże 6 pkt do Korupcji. Musisz ją ''zniszczyć'', czyli przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś o tym dodatku wszędzie słychać. Aż tak dobry jest? W recenzjach jest bardzo wysoko oceniany i wszyscy wywyższają go nad podstawką. Warto zainwestować w kupno?
BTW. Grałem trochę w pierwszą część, ale jakoś nigdy nie miałem okazji jej skończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 21:28, Wilkv napisał:

U mnie wszystkie mają dźwięk, a napisy mi wiszą :P

Hm, u mnie tak samo tylko ten jeden ma dźwięk. To samo chyba zresztą było u kolesia, który je wrzucał na YT, bo też tylko jeden z tych od czystej drogi ma dźwięk :P

Ciekawe, które z tych zakończeń będzie tym kanonicznym na następny dodatek. Stawiałbym raczej na to czyste, gdzie nie było zdrajcy, bo pewnie znowu kampania będzie tylko dla Kruków i z tymi samymi bohaterami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bawił się ktoś w ponownie przechodzenie kampanii z podstawki po wgraniu dodatku ?
Cieki mnie czy może dorzucili do niej stuff z CR - granatniki, clavy, melta gun itp, bo na dodatkowe terminatorki to chyba nie ma co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 07:03, Carter napisał:

wie ktoś jak odblokowac tajne osiągnięcie (te które odblokuje się jak je sięznajdzie)


Oddać do Librarium czy coś takiego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 09:17, Carter napisał:

Ja wykasowałem całego DOW i zainstalowałem z dodatku który zawiera podstawke i nie było
żadnego buga na końcu kampani


Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale Chaos Rising zawiera też w sobie podstawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Jak używać przedmiotów jednorazowego użytku? bo nie da sie ich przydzielić do ekwipunku żadnej drużyny.
2. Co to jest za tajne osiągnięcie i jak je zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 15:04, Ecko09 napisał:

1. Jak używać przedmiotów jednorazowego użytku? bo nie da sie ich przydzielić do ekwipunku
żadnej drużyny.

Oddajesz je. Zależnie od tego jaką drużynę w danej chwili masz wybraną, nagroda będzie inna (w przypadku przedmiotu dającego unikalną nagrodę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ktoś z ponad przeciętną znajomością swojej rasy chętny do teamu na 2v2 lub 3v3? Mam serdecznie dość ogromu debili z którą paruje mnie super system dopasowywania relica. Nie rozumiem ludzi, którzy pchają dupy do gier rankingowych kiedy nie potrafią jeszcze w ogóle grać. Niesamowicie irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2010 o 16:07, Skwarek_pl napisał:


Nie rozumiem ludzi, którzy pchają dupy do gier rankingowych kiedy nie potrafią jeszcze
w ogóle grać


Pewnie chcą achievementy ponabijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się u mnie następujący problem: grałem w DoW 2 przez jakiś czas, niemal ukończyłem kampanię (robiłem kolejne misje w celu wymaksowania doświadczenia wszystkich oddziałów i zebrania ciekawego sprzętu ;) ). Po drodze zainteresowanie trochę siadło, gra leżała pewien czas na dysku odłogiem, w końcu przyszedł format. Folder ''My Games'' z dokumentów zawierający save''y wykopiowałem i po zainstalowaniu gry na nowo (tym razem pod Win7) skopiowałem je w odpowiednie miejsce. Niestety gra ich nie widzi... sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować