Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Zdziwisz się, ale nie. Chyba że mówisz o niskim poziomie trudności. Ale to wtedy biegając z gałązką byś wygrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kampania singlowa fajna, trudniejsza niz ta z podstawki - poki co skonczylem kampanie na full corruption. Uwagi? Ciagle przegieci bossowie (niektorzy) mimo tego ze gralem na 2gim poziomie trudnosci. Ostatni boss to byl chyba dowcip... bilem go z 60 minut, bo w dziwny sposob zycie mu sie nagle odwnowilo na maxa... Bez tego padlby w jakies 30min... Z dzwiekiem mialem drobne problemy - czesc kwesti byla ciszej puszczana niz inne. Troche brakuje tej duzej ilosci misji dodatkowych z podstawki - ciezko o dobra bron dla kazdego (taka ktorej potrzebujemy, np dobrego 2h nie bylo dla mojego FC)

W duzym skrocie dostajemy: swietna nowa postac, ktora ma do dyspozycji ~15 umiejetnosci (sic!), sporo nowych broni, wskaznik corruption/prawosc modyfikujacy umiejetnosci postaci, wybory podczas misji i naprawde przyzwoity scenariusz. Swietny dodatek do swietnej gry. 5+/6

Crash Bugi ? Mialem jednego - jak stworzylem druga postac z mysla ukonczenia kampani jako dobry ;) Pod koniec pierwszej misji mnie wywalilo... Ale pierwsze podejscie do kampani bez zadnych problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Primarchu ma tyle hp ile na screenie. Dolicz do tego to,

Spoiler

że za śmierć każdego członka drużyny odnawia mu się 50k hp. No i że bierze dowódcę w pancerzu terminatorskim na 2 uderzenia, całą resztą na jedno.

No i oczywiście w przypadku przegranej trzeba znowu powtarzać nudny fragment
Spoiler

z Predatorami

, a w przypadku wygranej masz Crash Bug''a...

20100313200430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 20:07, Wilkv napisał:

Na Primarchu ma tyle hp ile na screenie. Dolicz do tego to,

Spoiler

że za śmierć każdego członka
drużyny odnawia mu się 50k hp. No i że bierze dowódcę w pancerzu terminatorskim na 2
uderzenia, całą resztą na jedno.

No i oczywiście w przypadku przegranej trzeba znowu
powtarzać nudny fragment
Spoiler

z Predatorami

, a w przypadku wygranej masz Crash Bug''a...


SUPER SPOJLER nie czytac kto nie ukonczyl:

Spoiler

eeee Thaddeus ? U mnie to on zdradzil i wlasnorecznie go zabilem... czyli rozne osoby moga zdradzic ? Czy moze mozna go jakos oszczedzic ?

na 2gim poziomie trudnosci mial 950k, FC wytrzymywal dosc dlugo (2-4 ciosy), do tego niezniszczalnosc z umiejetnosci za corruption (te pod F-kami) - ale cala reszte mial na strzala, no Tarkusa na dwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak Wasze problemy z grafiką? U mnie wydaje się wszystko w porządku, poza nowymi mapami, na nowych mapach grafika jest słabsza i gra wygląda kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 19:43, Wilkv napisał:

Zdziwisz się, ale nie. Chyba że mówisz o niskim poziomie trudności. Ale to wtedy biegając
z gałązką byś wygrał.


Czyżby relic się postarał ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całość odpowiedzi w spojlerze.

Dnia 13.03.2010 o 20:26, EmperorKaligula napisał:

Spoiler

eeee Thaddeus ? U mnie to on zdradzil i wlasnorecznie go zabilem... czyli rozne osoby moga zdradzic ? Czy moze mozna go jakos oszczedzic ?


Spoiler

U mnie to był Martellus. Z tego co czytałem, zdrajcą może być każdy poza Thulem.


>
Spoiler

na 2gim poziomie trudnosci mial 950k, FC wytrzymywal dosc dlugo (2-4 ciosy), do tego niezniszczalnosc z umiejetnosci za corruption (te pod F-kami) - ale cala reszte mial na strzala, no Tarkusa na dwa ;)


Spoiler

Nie grałem na corruption. Byłem czysty jak łza ;P




Necron -> Tak.

EDIT: Durna edycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spojlery nie czytac jak nie ukonczyliscie kampanii!!!:

Dnia 13.03.2010 o 20:36, Wilkv napisał:

Spoiler

U mnie to był Martellus. Z tego co czytałem, zdrajcą może być każdy poza Thulem.



pogooglalem chwile i cos takiego znalazlem:

Spoiler

The traitor will be the person on your team with the highest corruption, except for the Force Commander (and Thule since he can''t be corrupted). If everyone is pure, the traitor will turn out to be the Techmarine Martellus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm.. u mnie grafika jest o WIELE GORSZA niż przed ostatnim Updatem;/ Teraz wszystko wygląda gorzej jak w DoW I... Co to tego wielkiego nieczystego to też Crash Buga miałem i lipa jednym słowem bo nie wiem co dalej robic... czy probować jeszcze raz przejsc tą misje czy dać spokoj do następnego update?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 20:46, EmperorKaligula napisał:

pogooglalem chwile i cos takiego znalazlem:

Spoiler

The traitor will be the person on your team with the highest corruption, except for
the Force Commander (and Thule since he can''t be corrupted). If everyone is pure, the
traitor will turn out to be the Techmarine Martellus.


No to ciekawe, nie wiedziałem, że mogą być różni. U mnie było małe corruption, ale Avitus miał trochę i to on zdradził. Ciekawe tylko, którą wersję zdrady Relic przyjmie za kanoniczną - może Martellus? Swoją drogą to jestem ciekaw jak to dopiero, jeśli wszyscy mają corruption ma maksa, wtedy zdrajca jest losowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2010 o 15:26, ChrisBgnr napisał:

A Teo obmyśla taktykę jak wmówić ludziom, że jest genialnie^^ W sumie nie wiem z czego
się cieszę bo też jestem jednym ze "szczęśliwców";] No ale wrażeniami podzielę się jak
pogram. Zawsze zostanie dwóch nowych bohów w LS (a gate exploit nadal działa:DD) hyhy


nie gralem w singla gram multi od 2 dni - balansu brak, kultysci z upem do granatnikow i karabinow a la IG (sic!),
chaos lord i blood crushery to mega imba, tylko Chaos i Eldar wogole cos robia o ile przeciwnik nie abusuje...

chaos lord w terminatorce na dzien dobry z obecna szybkoscia (powinien sie ruszac jak Tyran czy termosy) tez jest nie lajtowy

poza tym... kultysta 210, CSM 450, blood crusher 300 cos - jak za darmo... :-///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś sposób na tego bossa z ostatniej misji, bo nie bardzo mam już pomysł, a z ponad dwie godziny męczyłem się z nim uciekając i atakując ponownie...

W dodatku to jego plucie wydaje się leczyć, tylko nie jestem pewien czy to cały czas czy tylko jak dostają jednostki. W każdym razie miałem go na 20k i potem nagle zaczął odzyskiwać... Dodam, że to tylko poziom "sierżant" (wczytany zapis bohaterów z podstawki, więc zgaduję, że poziom jest taki jaki był wybrany wtedy).

Używałem drużyny z Tarkusem, Cyrusem i librarianem (brak Avitusa, ponieważ zdradził). Zaznaczam, że FC ani nikt nie miał pancerza terminatora, ale za to dałem mu mocny młot i pancerz fioletowej jakości, ale mimo to nadal szybko padał. A ganianie w kółko niewiele dało, bo przez to tracił bardzo powoli hp (przez co w konsekwencji sporo się leczył).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ustawiasz komplet przed wejściem do świątyni (zaraz za tym półokręgiem). Nikogo do walki wręcz. Jonas najlepiej jakby był rozwinięty na max na ścieżkę do strzelania (wtedy wali za darmo przy ataku kulą ognia/smitem, co ogłusza demona). Cyrus oczywiście z Marked Target. Od biedy Tarkus może chociaż częściowo zastąpić Avitusa, chociaż lepiej wziąć w tym momencie Thule''a z assault cannonem. I FC w termosie z assault cannonem.

Jonas, FC, Thule stoją przy wejściu jak mówiłem. Cyrus podbiega do GUO, przyciąga do reszty ekipy. I tak do skutku aż padnie. No i oczywiście jak tylko widzisz że szykuje się do plucia, uciekasz składami w które celuje. Wyciągnięcia Cyrusa za pomocą flaków nie masz co się obawiać, bo jest na to niewrażliwy (przynajmniej u mnie...).

I tak, leczy się zadając obrażenia. I zabijając członków drużyny / biegające z Gabriele Kruki. Na Primarchu tak około 50k hp za jednego.



Poza tym no... Spojleruj. Nie każdy jak ja prawie ukończył kampanię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 00:37, Wilkv napisał:

Spoiler


Jonas, FC, Thule stoją przy wejściu jak mówiłem. Cyrus podbiega do GUO, przyciąga do
reszty ekipy. I tak do skutku aż padnie. No i oczywiście jak tylko widzisz że szykuje
się do plucia, uciekasz składami w które celuje. Wyciągnięcia Cyrusa za pomocą flaków
nie masz co się obawiać, bo jest na to niewrażliwy (przynajmniej u mnie...).


Spoiler

Spróbowałem połączenia FC na dystans (niestety robiłem go głównie pod melee, ale przydzieliłem mu pancerz terminatora z jednoręcznym bolterem i rękawicą, więc jako tako strzela), Thule''a z assault cannon, Cyrusa ze snajperką i Johana (niestety nie ma on u mnie na maska walki strzeleckiej, ale mimo wszystko ma tam dość wysoką statystykę). Problem z pokonaniem Eliphasa był teraz bez melee, ale myślę, że jednak z takim dystansowym połączeniem misja będzie szła lepiej na końcowym bossie. No nic, próbuję dalej.


Dnia 14.03.2010 o 00:37, Wilkv napisał:

Poza tym no... Spojleruj. Nie każdy jak ja prawie ukończył kampanię.

Oj tam, większych szczegółów fabuły nie zdradziłem przecież :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Kampanii nie miałem z nią większych problemów.
Jedynie ostatni boss miał sporo HP.
Ale
spoiler: [ FC wyszkolony na Mele i HP wytrzymywał jakieś 4-7 Ciosów, Thaddeus jako Terminator na Mele, Avitus jako Terminator na Dystans z Full ulepszeniem ataku dystansowego robi ładne spustoszenie i Kronikarz do leczenia jednostek. FC bardo dobrze radził sobie na mele z nim do tego 2 aury zwiększające Domage i ładnie poszło może jakieś 10-20 min bicia. Bo niestety bił zwykłych terminatorów których miał na cios. ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem to troche inaczej:

Spoiler

Wybrałem Librariana, Avitusa oraz Tarkusa (tego lepiej zamienić na Cyrusa w tej misji). Tuż przed wejściem do tego kręgu demona jest linia, poza którą demon nie przejdzie, jeżeli ją wyczujesz, ustawiasz się tuż przy niej, dzięki czemu demon będzie szedł na ciebie, zatrzyma się cofnie pare metrów i znów to samo. Będziesz go miał cały czas w zasięgu broni a on ci jedynie bedzie mógł wymiototwać ( no i w późniejszej fazie używać mocniejszej mocy zasięgowej). Wymioty kontrujesz Librarianem, jak tylko widziwsz, że ma zamiar póścić pawia ogłuszasz go umiejętnością "smite". Dodatkowo, Avitus u mnie miał darmową artylerie (zżerała energię) dzięki czemu gdy tylko go ogłuszałem Librarianem od razu rzucałem mu na głowe artylerię.



Misja prosta, lecz czasochłonna... dodatkowo pare razy pod koniec miałem zwiechy w tej misji przez co robiłem ją pare razy . Troche się zawiodłem bo kampania dla single'a jest wyjątkowo krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś mi ten spoiler nie wyszedł ^^''
Ale misja na normalnym stopniu trudności nie sprawiała większych problemów.
Jak dobrze były rozwinięte umiejętności postaci
Szkoda że gry nie można rozpocząć na nowo z zebranymi itemami
Ostatnia Misja 2 armory Terminatorów dropły mi ale co z tego jak nie ma jak ich użyć :(
Myślałem że to przynajmniej poprawią.
Jak i niekiedy nie można podnieść itemów jak filmik się włącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować