Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_Avatar

Warhammer 40.000 Dawn of War 2 - pomysły, domysły i nadzieje... [M]

8729 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2010 o 17:40, Shveid napisał:

> Shveid - akurat IG jest bardzo prawdopodobne w drugim dodatku, bo maja 1/3 zrobione...



A dokładnie to co? Z tego, co pamiętam, są Gwardziści i Stormtroopery

I wszystkiego najlepszego.


dzieki ;-)))

karskiny jeszcze byly i rozne UPy do stormtroperow - cos tam majstruja ewidentnie przy IG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 21:25, necron1501 napisał:

Mam dziwny przypadek, że zawsze pod koniec gry, rozłącza wszystkich graczy, i zalicza
im przegrane... Znów coś reric robi?

Nie znów, tylko cały czas i nie coś, tylko psuje^^
Nie wiem jak jest na multi bo poza kampanią w której ugrzęzłem na ostatniej misji (crash!), i której nie chce mi się powtarzać, bawię się LS abusując z nieukrywaną radością gate exploit;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 21:25, necron1501 napisał:

Mam dziwny przypadek, że zawsze pod koniec gry, rozłącza wszystkich graczy, i zalicza
im przegrane... Znów coś reric robi?



Ciekawe
Ja puki co nie spotkałem się z tym
Sprawdź czy w Własnej rozgrywce bez statystyk też rozłączy graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalować grę nie, a ustawienia tak. Tylko mi się to wydaje bezsensu, bo nigdy mi nie pisało, że mam zbyt wysokie ustawienia i spowalniam rozgrywkę. Po drugie to nie tylko mnie wywala, ale wszystkich grających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało tych zmian. Ciekawe tylko czy w kategorii "Variety of stability fixes" mieści się naprawa bugów związanych z grafiką i słabej jakości dźwięku. Inaczej dla mnie nadal ta gra będzie niegrywalna... W ogóle chyba balans jakoś też się znacząco nie zmieni, więc chyba zakończę swoją grę na aż 3(!) rozegranych grach rankingowych (nie licząc last stand itd.), bo ani to ładne, ani grywalne, ani zbalansowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 14:13, Arcling napisał:

Trochę mało tych zmian. Ciekawe tylko czy w kategorii "Variety of stability fixes" mieści
się naprawa bugów związanych z grafiką i słabej jakości dźwięku. Inaczej dla mnie nadal
ta gra będzie niegrywalna... W ogóle chyba balans jakoś też się znacząco nie zmieni,
więc chyba zakończę swoją grę na aż 3(!) rozegranych grach rankingowych (nie licząc last
stand itd.), bo ani to ładne, ani grywalne, ani zbalansowane :P


niestety... ja w tej sytuacji coraz bardziej na serio zbieram ekipe do C&C 4, tylko czekamy na jakas obnizke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem sobie w C&C 4, z przykrością stwierdzam, że każda poprzednia część tej serii zjada czwórkę na śniadanie.
Nie ma takiej katastrofy jak w DoW 2, ale jak na TAKI tytuł jest bardzo miernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2010 o 17:11, Lord_Avatar napisał:

Pograłem sobie w C&C 4, z przykrością stwierdzam, że każda poprzednia część tej serii
zjada czwórkę na śniadanie.
Nie ma takiej katastrofy jak w DoW 2, ale jak na TAKI tytuł jest bardzo miernie.


jesli grales w singlu w tytul stworzony do gier druzynowych to sie nie dziwie ze bylo dretwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te wszystkie zbroje które zdobywamy podczas nabijania leveli w multi, to zmieniają tylko wygląd, czy dodają coś do obrony drużyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ah moj ulubiony bug, wybieram gre druzynową, zapraszam znajomych, dobiera mi przeciwnikow (min 4 minuty) po zakonczeniu, wywala jednego z moich i podsuwa jakiegoś obcego, ah ten WarBugger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować