Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need For Speed: Carbon - Best Car Contest

1914 postów w tym temacie

Poeksperymentowałem trochę. Wyszukanie vinylu jak zwykle zajęło mi trochę czasu. Dodatkowo po zrobieniu fotek, nałożyłem na nie efekt lekkiego żaru, moim zdaniem teraz fajniej wyglądają. A i wyjątkowo dzisiaj pięć ujęć :P

A więc VXR Shadow Runner by Dante Dy`nei

20070104224700

20070104224730

20070104224813

20070104224830

20070104224914

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się południe. Autek, których brakowało jak nie było tak nie ma.
Więc nie krępujcie się i głosujcie :))

Jak napiszę, żeby głosować do 20 to i tak się przed 22 nie wyrobimy ;) więc może dać czas do 18 żeby się wyrobić do 20?
Tak czy inaczej głosujemy do jutrzejszych godzin wieczornych, im wcześniej wszystkie dostaniemy, tym prędzej będą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, wczoraj tak siedziałem, przeglądałem forum i czekałem kiedy ktoś napisze w tym temacie. A tu nic... głucho, ciemno. :)
Co do potwierdzania głosów to chyba tylko raz dostałem maila z potwierdzeniem od DemonaCleanera. Jest z tym chyba za dużo roboty... Mi to jest i tak obojętnie, czy dostanę potwierdzenie, czy też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 11:33, kuko7 napisał:

Heh, wczoraj tak siedziałem, przeglądałem forum i czekałem kiedy ktoś napisze w tym temacie.
A tu nic... głucho, ciemno. :)
Co do potwierdzania głosów to chyba tylko raz dostałem maila z potwierdzeniem od DemonaCleanera.
Jest z tym chyba za dużo roboty... Mi to jest i tak obojętnie, czy dostanę potwierdzenie, czy
też nie...


ja dostałem 3 razy ... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i''m back !!!

ahhhh...wreszcie. sorry ze nie dawalem znaku zycia jak byla runda z porsche ale mialem spore problemy z kompem i musialem go formatowac a potem nie chcialo mi sie instalowac gier :D

caly czas sie ogladalem wasze auta i musze powiedziec ze niektore niezle sa. tylko szkoda ze nie moge narazie glosowac, ale w nastepnej rundzie wezme znowu udzial :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 15:15, paluszek18 napisał:

Dlaczego jeszcze nie ma konkursu na temat NFS Underground 2??

Taki konkurs już był, ale z racji braku chętnych i ich lenistwa upadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jo ziomki mam pytanko mogę doda moją bryczkę bo nie wiem czy się już ta edycja skończył ? A jak by mi mógł kto powiedzieć kiedy się zaczyna nowa edycja jeżeli ta się jeszcze nie skończyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

\...\

Aktualna edycja powinna skończyć sie jutro. Dzisiaj jeszcze mamy głosowanie. Po ogłoszeniu wyników, będzie można się zapisywać na następną.
Myślę, że wstępnie, możemy czas na głosowanie dać do 22:00, choć sam nie wiem, czy wyrobię, bo mam jeszcze dziś dużo roboty na jutro [szkoła :/].
W każdym razie wyniki najpóźniej jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz może, czy jeszcze dużo ludzi nie zagłosowało i czy jest nadzieja, że wyniki pojawią się dzisiaj? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2007 o 19:34, Damian14BO napisał:

Wlasnie glosujemy, dzisiaj, ok. 20, maja byc wyniki. Zapisz sie do kolejnej edy.
Ciekawe czy dostane jakies punkty?? GRAMowicze: licze na was :P

ej ziomek posłuchaj mi nie chodzi o wygraną mam 2 nieźle wypasione auta więc zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, ziomek teraz Ty posłuchaj, ja mam 3 nieźle wypasione auta. :D
Ale o co Ci chodzi, że mówisz że nie chodzi Ci o wygraną? Damian14BO mówił o sobie, czy dostanie jakieś punkty, a Ty mówisz, że nie chodzi Ci o wygraną. Jest ot trochę bezsensu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować