Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Need For Speed: Carbon - Best Car Contest

1914 postów w tym temacie

A ja chciałbym powiedzieć, że znów nie wystawię swojego auta, ponieważ ... mam odinstalowaną grę, a nawet jakbym zainstalował na nowo, to nie udało by mi się przejść jej w określonym terminie... Czyli jeszcze raz sorry... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 19:25, Kermit 13 napisał:

Kermit 13
Takie jajcarskie autko :)


Co to za plagiat? Skopiowałeś tylko mój pomysł na pisanki... Wiem, że czasem nuda bierze, ale żeby czyjeś pomysły podkradać? Nawet jedno z tych jajek identyczne jak u mnie - żółte, a na nim czerwony krzyżyk...

Co, jak co, ale dla mnie powinni cie zdyskfalifikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 22:00, xDeuSx napisał:

Co to za plagiat? Skopiowałeś tylko mój pomysł na pisanki... Wiem, że czasem nuda bierze, ale
żeby czyjeś pomysły podkradać? Nawet jedno z tych jajek identyczne jak u mnie - żółte, a na
nim czerwony krzyżyk...

Co, jak co, ale dla mnie powinni cie zdyskfalifikować...


Jakbyś chciał widzieć to auto miałem gotowe tuż jak sie dowiedziałem, że będzie edycja świąteczna(lol po co to pisze jak i tak nikt nie uwierzy :P )...nie moja wina, że nie siedzę na forum cały czas i czekam żeby DemonCleaner dawał post startowy i od razu wózek wystawiał :|
Jeszcze niby mógłbym zmienić, ale jak zorbiłem "jajka" mi sie spodobały wiec nie miałem zamiaru nic zmieniać bo nawet pomysłu nie miałem.
Że jakieś tam jajeczko jest podobne do Twojego to już pech, bo nawet nie widziałem wcześniej auta, które wystawiłeś :|
Zresztą bieżesz udział w tym konkursie po raz drugi więc sie tak nie denerwuj bo nawet w zwykłych edycjach zdarzały sie podobne auta, choć tam jest dowolna możliwość z kombinajcą vinylami.
Heh i mówią, że winny się tłumaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 23:04, Kermit 13 napisał:

> Co to za plagiat? Skopiowałeś tylko mój pomysł na pisanki... Wiem, że czasem nuda bierze,
ale
> żeby czyjeś pomysły podkradać? Nawet jedno z tych jajek identyczne jak u mnie - żółte,
a na
> nim czerwony krzyżyk...
>
> Co, jak co, ale dla mnie powinni cie zdyskfalifikować...

Jakbyś chciał widzieć to auto miałem gotowe tuż jak sie dowiedziałem, że będzie edycja świąteczna(lol
po co to pisze jak i tak nikt nie uwierzy :P )...nie moja wina, że nie siedzę na forum cały
czas i czekam żeby DemonCleaner dawał post startowy i od razu wózek wystawiał :|
Jeszcze niby mógłbym zmienić, ale jak zorbiłem "jajka" mi sie spodobały wiec nie miałem zamiaru
nic zmieniać bo nawet pomysłu nie miałem.
Że jakieś tam jajeczko jest podobne do Twojego to już pech, bo nawet nie widziałem wcześniej
auta, które wystawiłeś :|
Zresztą bieżesz udział w tym konkursie po raz drugi więc sie tak nie denerwuj bo nawet w zwykłych
edycjach zdarzały sie podobne auta, choć tam jest dowolna możliwość z kombinajcą vinylami.
Heh i mówią, że winny się tłumaczy :P


Nawet nie chodzi o to, że jedno jajo jest podobne - ono jest IDENTYCZNE ( żółte, z czerwonym krzyżykiem ). A to, że nie miałeś pomysłu to idealne wytłumaczenie dlaczego wykorzystałeś mój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie uczestniczę już w konkursie, nie powinienem się wypowiadać, ale sytuacja jest śmieszna.
Weź przestań po prostu, bo nie chcę cię nawet obrażać, a się trochę prosisz :|. Jak można kogoś posądzić o plagiat jak ma podobny element, karoserii, a nie CAŁE AUTO! Może Kermitowi też się spodobała taka bąbka i tyle. Macie całkiem INNE auta więc nie widzę problemu, a to że się rzucasz z pięściami, zresztą BEZPODSTAWNIE, może tylko działać na twoją niekorzyść...
Zresztą mogę za niego poręczyć bo to dobry ziomek, nie tylko na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 09:30, xDeuSx napisał:

Nawet nie chodzi o to, że jedno jajo jest podobne - ono jest IDENTYCZNE ( żółte, z czerwonym
krzyżykiem ). A to, że nie miałeś pomysłu to idealne wytłumaczenie dlaczego wykorzystałeś mój...

Po pierwsze tnij posty.
Po drugie przyjrzałem sie Twojemu autku i to jajko to widać normalnie rzuciło mi się w oczy po prostu widoczne na pierwszym miejscu....ledwo co widać... :|
Po trzecie jajka....no wow masz patent nie ma co...tylko ty możesz użyć jajek...dziwne to mi pierw przychodzi na myśl Świąt Wielkanocnych.
I mógłbym pisać jeszcze dużo, ale ustąpie. Jeżeli DemonCleaner zdecyduje, że mam być zdyskfalifikowany to nie będe się kłócił.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, o plagiatach nie chcę już nigdy więcej słyszeć, tworzą się wręcz absurdalne sytuacje.
Równie dobrze możemy dyskutować co było pierwsze, jajo czy kura.

Po drugie żeby troszeczkę poprawić statystyki uczestników też coś przygotowałem, ale na zasadzie bardzo luźnych skojarzeń.

DemonCleaner

A po trzecie zaczynamy głosowanie, czasu było już tyle, że ho-ho-ho :)

20070412213100

20070412213146

20070412213223

20070412213246

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest :/
Komp mi się lekko mówiąc spalił... o.O tak więc sorki, ale nie miałem możliwości wystąpić w edycji świątecznej... A także nie wiem jakim samochodem można się zająć teraz ponieważ nawet nie pamiętam jakie są... :/
Być może w tej edycji wystąpię, ale proszę by samochód wybrał Demon lub Dante.
Jeszcze raz przepraszam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa - czekam już tylko na głosy naszego nowego uczestnika xDeuSx i mam nadzieję, że do wieczora się wyrobi (czyli do mojego powrotu z pokazów)

Druga sprawa, o którą prosił cubba, to proponuję do 20 Edycji Lotusa Elise.

Trzecia sprawa, to wiosenny spadek frekwencji w konkursie. Jeśi tak dalej pójdzie i ciągle liczba ta będzie spadać będziemy musiei pomyśleć o krótkiej przerwie, czego oczywiście nie chcemy robić :)

A w międzyczasie możemy zaczynać tworzyć nową listę i się przekonamy jak to faktycznie będzie z zainteresowaniem zabawą.

1. DemonCleaner
2. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2007 o 08:16, DemonCleaner napisał:

Druga sprawa, o którą prosił cubba, to proponuję do 20 Edycji Lotusa Elise.

Teraz Lotus?? Nie no czemu moje ulubione autko nie było wcześniej?? ;( Kurde jak ja nie mam Carbona po jestem po formacie to teraz jest dopiero. :( Dobra pójdę do kolegi i zrobię jakiegoś. Specjalnie dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować