Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Wczorajszy odcinek Włatców był świetny. Super był psycholog i Anusiak:D Ten pierwszy sam zabłądził w umyśle Czesława, natomiast Anusiak musiał odbyć operację:D Nadmienię, że ta lekcja była na pewno duuużo lepsza od "pruchnicy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pszypadek Czesia był super! Chyba najlepszy odcinek ze wszystkich sezonów, czekam na wersję bez cenzury, ale chyba jej nie puszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię tej bajki, humor jest strasznie płytki a teksty może by mnie bawiły gdybym miał 13 lat.

[pełen szacunek dla 13 latków :-) ]

Zmusiłem sie do obejrzenia pierwszych 5 minut pierwszego odcinka i z góry podziękowałem za cały serial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 20:54, mroczny mrok napisał:

Wczorajszy odcinek Włatców był świetny. Super był psycholog i Anusiak:D Ten pierwszy sam zabłądził
w umyśle Czesława, natomiast Anusiak musiał odbyć operację:D Nadmienię, że ta lekcja była na
pewno duuużo lepsza od "pruchnicy".

Zgadzam się dcinek dużo lepszy niż "Próchnica". Świetne dialogi oraz "zawiasy" Czesia na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficialnie wieszam nie koniecznie za żebro na latarni tych co napisali ''ponizej 12 lat'' :D Ogólnie włatcy moch rzadza, ale zlewy byly w szkole jak sie klucili ze Cesio a nie Czesio xD jeden typ mowi tak jak on (specjalnie), nie wiecie jak to wkurza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem przed chwilą na internecie, odcinek - móndial.
Ogółem odcinek dobry, szczególnie tekst Czesia - Iskra Opole, ja iskre w ......... reszta jest niecenzuralna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem 2 odcinki, o pierwszej komunii i o tym jak pani Frau zabrała temu bogatemu karte kredytową xD, ale zupełnie mi nie podeszło. Nudne to jak nie wiem i wcale nie smieszne. South Park jest o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:42, Baluk25 napisał:

,,o gustach się nie mówi" 1 się to strasznie podoba a inni mówią że lipa...ja jestem w tych
pierwszych ;]


i masz iq neandertaltcayka?????brawo trzymaj tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i jest English ale każdy ma inny gust i myślisz że jak będziesz mówił że mam iq neandertalczyka to coś mi zrobisz...nie wiem o co ci chodzi jak nie lubisz tej bajki to nie i narazie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2007 o 20:43, geralt z rivii7 napisał:

i masz iq neandertaltcayka?????brawo trzymaj tak dalej


Poczytaj regulamin. Na tym forum nie ma miejsca na chamstwo i obrażanie innych. Jeśli nie potrafisz dyskutować bez takich tekstów, to szybko się pożegnamy.
Ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować