Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 17:00, Prince07 napisał:

Hehe właśnie skończyłęm oglądać nowy odcinek Włatców Móch i muszę przyznać, że jest on znacznie
lepszy od poprzedniego :)) Wkońcu pojawił się jeden z moich ulubionych bohaterów czyli Misio
Przekliniak xD
Twórcy chyba zbytnio przejęli się sytuacją polityczną Polski, że stworzyli taki "polityczny"
odcinek :D:P

Albo dlatego że i u nas są wybory ale jak każdy odcinek był super i własnie mi też się podoba miś przeklinak i ten jego głos ha ha SUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:06, Zegarmistrz111 napisał:

Ten tekst jak dla mnie to wymiata ale ma tesz lebsze ale ta jego mowa jest zaj........


Proponuję posty pisać ze słownikiem bądź używać nowego firefoxa, który podkreśla błędy...

Mam takie pytanie. Był wczoraj nowy odcinek czy nie ? Sam oglądałem Prison Break''a a kolega mówił, że puścili odcinek "zakazany" (czyt. Romek i jego Fred), czy rzeczywiście tak było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 18:46, Prince07 napisał:

> Ten tekst jak dla mnie to wymiata ale ma tesz lebsze ale ta jego mowa jest zaj........


Proponuję posty pisać ze słownikiem bądź używać nowego firefoxa, który podkreśla błędy...

Mam takie pytanie. Był wczoraj nowy odcinek czy nie ? Sam oglądałem Prison Break''a a kolega
mówił, że puścili odcinek "zakazany" (czyt. Romek i jego Fred), czy rzeczywiście tak było ?

Tak,tak było.Myślałem ze będzie jakiś fajny odcinek,a tu bum.Nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:44, Vuko Drakkainen napisał:

Ekskumancja - najnowszy odcinek naprawde jeden z najlepszych jakie były szczególnie fajna rola
misia przekliniaka. Polecam jak jeszcze ktoś nie obejrzał www.wlatcy.net


Dobry odcinek, jedyne co mi się nie podobało to cenzura, popsuła wogóle nastruj i wypowiedzi misia. Ale reszta była dobra. Polecam także obejrzenie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:21, marek081995 napisał:

Odcinek niezły, ale (przynajmniej tak mi się wydaje) z tym okiem Boga to przesadzili.

No własnie ale teraz telewizja zrobi wszystko żeby tylko oglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek to rzeczywiście jeden z lepszych w trzeciej serii (chowa się przy Móndialu IMO).
Ale jak napisał już marek081995 z wprowadzeniem postaci Boga trochę przesadzili.
Jak zwykle natomiast świetną rolę miał Miś Przekliniak dzięki, któremu w tym odcinku zaczeło się coś dziać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 17:21, marek081995 napisał:

Odcinek niezły, ale (przynajmniej tak mi się wydaje) z tym okiem Boga to przesadzili.

A jaki to odcinek? Już dawno Włatców Móch nie oglądałem, wypadałoby to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 11:04, Luke Shadow napisał:

> Odcinek niezły, ale (przynajmniej tak mi się wydaje) z tym okiem Boga to przesadzili.

e no bez przesady...

już tak poważnie nie można sie cały czas zachowywać a "Bóg" był świetny :) no może moherom sie by ten odcinek szczególnie nie podobał ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 11:26, Morpheus83 napisał:

e no bez przesady...

już tak poważnie nie można sie cały czas zachowywać a "Bóg" był świetny :) no może moherom
sie by ten odcinek szczególnie nie podobał ...:D

Tylko, że ja nawet nie wiem o co chodzi, dlatego się nie zachwycam. Chciałbym po prostu obejrzeć ten odcinek, więc pytam o tytuł. Na razie najbardziej podobała mi się "Pierwsza Komunja" (i "Romek i jego fred"), a to może być coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2007 o 11:58, Prince07 napisał:

Odcinek nazywa się Lekcja 33 - Ekskumancja i naprawdę polecam go obejrzeć bo jest dobry ^^

Świetny odcinek. :D Tylko jedna wada - oglądałem na wlatcy.net i była cenzura. Bez tego dialog Przekliniaka z Bogiem byłby jeszcze lepszy.

"-Przecież jesteś Wszechmogący, tak czy nie?
- No tak... ale ja nie mam rąk..."

"Własna baba holokaust chce ci zafundować."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 13:01, Luke Shadow napisał:

Świetny odcinek. :D Tylko jedna wada - oglądałem na wlatcy.net i była cenzura. Bez tego dialog
Przekliniaka z Bogiem byłby jeszcze lepszy.


Chyba naigdzie na necie nie znajdziesz wersji bez cenzury :( Po wprowadzeniu DVD odcinki bez cenzury można znaleźć tylko na nich ;/ Można powiedzieć, że to taki chwyt marketingowy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobom, które jeszcze tego nie zrobiły polecam obejrzeć odcinek "Gigant". Jeden z lepszych, które widziałem. Na razie moje TOP5 (kolejność bez znaczenia) wygląda tak:
- Piersza komunja
- Gigant
- Romek i jego Fred
- Pranie mózgów
- Ałtobus i suwenira
Jeszcze odcinek "Andżelika" jest godny odnotowania. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 17:10, Luke Shadow napisał:

Osobom, które jeszcze tego nie zrobiły polecam obejrzeć odcinek "Gigant". Jeden z lepszych,
które widziałem. Na razie moje TOP5 (kolejność bez znaczenia) wygląda tak:
- Piersza komunja
- Gigant
- Romek i jego Fred
- Pranie mózgów
- Ałtobus i suwenira
Jeszcze odcinek "Andżelika" jest godny odnotowania. :P

Wiesz ja bym mógł tak samo napisac wiesz tylko ja bym dał pierwszy "Romek i jego Fred"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować