Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Mam problem z prawidłowym wyświetleniem odcinka numer 35. Wszystko jedno na jakiej stronie, film zacina się w różnym przedziale czasowym, przeważnie od 1 do 4 minuty. Podobno na to wpływ ma zniszczony dysk, ale sprawdzałem i dysk jest w porządku. O co może chodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:50, Budyn napisał:

Mam problem z prawidłowym wyświetleniem odcinka numer 35. Wszystko jedno na jakiej stronie,
film zacina się w różnym przedziale czasowym, przeważnie od 1 do 4 minuty. Podobno na to wpływ
ma zniszczony dysk, ale sprawdzałem i dysk jest w porządku. O co może chodzić?


A gdzie oglądasz WM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 14:59, dominikańczyk napisał:

> Mam problem z prawidłowym wyświetleniem odcinka numer 35. Wszystko jedno na jakiej stronie,

> film zacina się w różnym przedziale czasowym, przeważnie od 1 do 4 minuty. Podobno na
to wpływ
> ma zniszczony dysk, ale sprawdzałem i dysk jest w porządku. O co może chodzić?

A gdzie oglądasz WM ?

Przeważnie na kreskowka.pl, ale co to ma wspólnego z moim problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 15:42, Budyn napisał:

> > Mam problem z prawidłowym wyświetleniem odcinka numer 35. Wszystko jedno na jakiej
stronie,
> > > > film zacina się w różnym przedziale czasowym, przeważnie od 1 do 4 minuty. Podobno
na
> to wpływ
> > ma zniszczony dysk, ale sprawdzałem i dysk jest w porządku. O co może chodzić?
> > > A gdzie oglądasz WM ?
Przeważnie na kreskowka.pl, ale co to ma wspólnego z moim problemem?


No może odwarzacz zły. Spróbuj na www.milanos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 16:37, dominikańczyk napisał:

> > > Mam problem z prawidłowym wyświetleniem odcinka numer 35. Wszystko jedno na

Własnie ja zawsze przez to otwieram i mi chodzi każdy odcinek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czym tu sie podniecać Włatcy Móch :| Uboga wersja South Parka i do tego polska ogólnie co polskie to dobre , ale tutaj rodacy się nie popisali ... To jest serial ala dla dorosłych który mają oglądać 12 -13 latki które chcą się dowartościować że są już nastolatki z nich :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 21:52, Inki napisał:

Nie rozumiem czym tu sie podniecać Włatcy Móch :| Uboga wersja South Parka i do tego polska
ogólnie co polskie to dobre , ale tutaj rodacy się nie popisali ... To jest serial ala dla
dorosłych który mają oglądać 12 -13 latki które chcą się dowartościować że są już nastolatki
z nich :|

wiesz każdy może miec własne zdanie dla mnie to ogólnie jest fajne ale teraz stało sie takie nudne że szok aż nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.11.2007 o 19:16, Inki napisał:

Wiem ja mam swoje ale nie ubliżam wam jeśli kogoś uraziłem to przepraszam

Ja uważam, że tylko 1 i 2 seria jest warta uwagi, reszta to dno bezwzględne, ale ze względu na przywiązanie oglądam dalej. A nuż trafi się jakiś dobry odcinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, 2 i 1 seria były fajowe, a trzecia to... hmm... jakby to powiedzieć: ciągną byle ciągnąć, i mieć spokój ale może sie mylę i będzie jakiś dobry odcinek ale szczerze w to wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 13:43, Dark Side PL napisał:

Tak, 2 i 1 seria były fajowe, a trzecia to... hmm... jakby to powiedzieć: ciągną byle ciągnąć,
i mieć spokój ale może sie mylę i będzie jakiś dobry odcinek ale szczerze w to wątpię :(

Też tak myślę właśnie druga seria tak już zaczeli te nudne odcinki ale teraz własie ciągną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Matko, a tu widzę że dalej ludzie się spierają, co jest lepsze, South Park czy Włatcy Móch. Szczerze wolę South Parka (może dlatego, że był pierwszy i oglądałem go wcześniej), ale WM naprawdę da się oglądać. Jest czasami się z czego pośmiać, nie jest to może wybitne kino, ale żeby odprężyć się te 30 minut przed snem jest akurat. Cóż, uważam że Włatcy Móch są fajne, da się oglądać, strona graficzna naprawdę mi się podoba, ale nie ma tego czegoś, za co bym uwielbiał ten serial. South Park ma to coś, dlatego w moim rankingu to on wygrywa.


PS. Może uznacie mnie za pajaca, ale jakoś Czesio nigdy mnie nie śmieszył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno włatcy mają trafić na MTV Polska. Po co to ja nie wiem...
Mi spokojnie wystarcza w TV4 i internecie, i po co komu więcej? MTV chce tylko kasy za to ,nie ma co ukrywać ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 14:48, AQ22 napisał:

Podobno włatcy mają trafić na MTV Polska. Po co to ja nie wiem...
Mi spokojnie wystarcza w TV4 i internecie, i po co komu więcej? MTV chce tylko kasy za to ,nie
ma co ukrywać ;\

No też tak myśle mi wystarcza tak jak ty powiedziałeś w TV 4 i w necie i tak teraz mi się to znudziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować