Zaloguj się, aby obserwować  
Atukam72

Włatcy móch - temat ogólny nie nadający się dla dzieci poniżej 12 lat

1112 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 11:19, Virus 500 napisał:

No właśnie jeden odcinek w tygodniu i to tylko w środę o 23.30


albo powtórka w czwartek o 20... ale to już nie ot samo bo cenzurowane:P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:20, Jan Czarny napisał:

Ja uważam że to jest chore Dla Amerykanów to jest dobre ale nie dla Polaków


Oczywiście kazdy ma swoje zdanie i może je prezentować w róznorakie sposoby, a powiedz nam co dokładnie Ci sie nie podaba w tej kreskówce?? Bo ja akutar należe do grona osób które tą kreskówkę mają w czołówce oglądanych rzeczy w tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 11:20, Jan Czarny napisał:

Ja uważam że to jest chore Dla Amerykanów to jest dobre ale nie dla Polaków


Możesz jakoś bardziej rozwinąć to co napisałeś ? Więcej argumentów, przemyśleń ? To jest temat dla fanów serii, Ty zapewne to nich nie należysz więc albo potwierdzisz swoje słowa albo lepiej tu nic nie pisz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może on w ogóle nie lubi kreskówek co???
Nie wiem moim zdaniem Władcy much sa spoko
CHoc nie oglądam tego przez cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:32, dawko1 napisał:

Może on w ogóle nie lubi kreskówek co???
Nie wiem moim zdaniem Władcy much sa spoko
CHoc nie oglądam tego przez cały czas


Może nie lubieć i co z tego ? Mógłby przynajmniej rozwinąć to co napisał ... -_-
A tak btw pisze się Włatcy móch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiem głupi nie jestem

No ale racje raz masz nie podał argumentów

Jakby był obywatelem to nic by mu sie nie zrobiło no ale jest przodownik i musiał jakos przejsc do niego.
Moim zdaniem przodownik musi już cos wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 16:39, dawko1 napisał:

Moim zdaniem przodownik musi już cos wiedzieć


Przecież to nie zależy od statusu czy człowiek coś wie czy nie ...
Każdy nawet Obywatel (lub osoba ze statusami poniżej niego) powinna napisać co sądzi o tym serialu a nie napisać tylko (np.) "głupia ta bajka..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem,masz racje.
No ale jak jest przodownikeim to musiał jakieś sensowne posty pisać żeby sie na przodownika dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tej bajki całkowicie nie rozumiem. Choćbym nie wiem co robił nie pojmuję jej fenomenu. Sam lubię rzeczy "niegrzeczne", ale ta bajka to moim skromnym zdaniem, nie gryźć, dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 21:26, BzyQacz napisał:

A ja tej bajki całkowicie nie rozumiem. Choćbym nie wiem co robił nie pojmuję jej fenomenu.
Sam lubię rzeczy "niegrzeczne", ale ta bajka to moim skromnym zdaniem, nie gryźć, dno.


Widzisz punkt widzenia zależy od położenia, dla jednych jest ona świetna dla drugich jest wyznacznikiem totalnego dna, ja osobiście lubię tą bajkę, ma w sobie coś fajnego, a rodzaj humoru jaki tam panuje jest dość specyficzny i nie każdy go rozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:04, reaven1 napisał:

Widzisz punkt widzenia zależy od położenia, dla jednych jest ona świetna dla drugich jest wyznacznikiem
totalnego dna, ja osobiście lubię tą bajkę, ma w sobie coś fajnego, a rodzaj humoru jaki tam
panuje jest dość specyficzny i nie każdy go rozumie:)


Zgadza się z tobą, chociaż ja mało osób znam <żadnej nie znam, z tych co obejrzały chociażjeden odcinek>, które nie lubią tej kreskówki. Ja sam ją bardzo lubię i to szczególne za ten jak to ująłeś "specyficzny" humor, bez niego byłaby ona dla mnie bez sensowna i głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.05.2007 o 01:16, Radek15 napisał:

Zgadza się z tobą, chociaż ja mało osób znam <żadnej nie znam, z tych co obejrzały chociażjeden
odcinek>, które nie lubią tej kreskówki. Ja sam ją bardzo lubię i to szczególne za ten jak
to ująłeś "specyficzny" humor, bez niego byłaby ona dla mnie bez sensowna i głupia.


No właśnie, na przykład w South parku postacie były bardzo sztywne i bezosobowe, a we władcach móch każda postać ma swoja unikalną osobowość:) Ten specyficzny humor dodaje całemu temu obrazowi charakterku... co sprawia że jeszcze bardziej mnie ciągnie do oglądania tego, a do tego jeszcze Czesio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:18, reaven1 napisał:

No właśnie, na przykład w South parku postacie były bardzo sztywne i bezosobowe, a we władcach
móch każda postać ma swoja unikalną osobowość:) Ten specyficzny humor dodaje całemu temu obrazowi
charakterku... co sprawia że jeszcze bardziej mnie ciągnie do oglądania tego, a do tego jeszcze
Czesio:)


Co do South Parku to się nie wypowiem, bo nie oglądałem, widziałem tylko wyrywki w necie. A co do włatców móch to się zgadzam. Ja na samym początku nie oglądałem, ale później mi się nudziło i myśle sobie dlaczegoby sobie nie obejrzeć <trochę opowiadanie kolegi o tej kreskówce mnie zachęciło>. Oglądałem po kilka odcinków dziennie, a teraz nie mogę się doczekać następnych i oczywiście tego tajemniczego 16 odcinka <mam nadzieje, że wyjdzie on w wersji DVD>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2007 o 01:40, Radek15 napisał:

tego tajemniczego 16 odcinka <mam nadzieje, że wyjdzie on w wersji DVD>.


hmm tajemniczego, to nie było go w telewizorni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No,nie było.W sumie to sam nie wiem,czemu,ale przynajmniej nakręci sprzedaż wersji DVD,bo ludzie kupią z nadzieją,że ten odcinek tam będzie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować