Zaloguj się, aby obserwować  
MonkOfWar

Przyszłość gram.pl

161 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 17:02, syriusz.b napisał:

Temat pada powoli, więc ja powiem tyle, że święta już nie długo ... jak to w reklamie Coca
- Coli: " Coraz blizej święta, coraz blizej swięta..." zobaczymy jakie niespodzianki dla nas
zostana przygotowane


No tak... nie chciałem pisać post pod postem. Nadal liczę na wypowiedź kogoś z CDP :) . Bo naprawdę, na Święta większą radochę sprawiłaby mi paczka z licznymi, ciekawymi update''ami Forum i gram.pl, niż jakiś Konkurs, w którym znów nic nie wygram (albo 10 wPLN ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przydałyby się :
- większe avatary
- możliwość zmiany mojego loginu :(
- wyświetlanie liczby postów pod użytkownikiem
- możliwość zobaczenia kolekcji gier innych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:35, YahooPL napisał:

Najbardziej przydałyby się :
- większe avatary


Głupi pomysł, właśnie dzięki ałym avatarom lubię to frum, bo bardzo szybko mi się ładuje (mam Neostradę 128).

Dnia 04.12.2006 o 17:35, YahooPL napisał:

- możliwość zmiany mojego loginu :(


A to dobry pomysł, mój wymyśliłem dawno temu i się go wstydzę. :/

Dnia 04.12.2006 o 17:35, YahooPL napisał:

- wyświetlanie liczby postów pod użytkownikiem


Właśnie to forum specyficzne, bo zamiast liczby postów są same rangi, które są wyliczane w jakiś magiczny sposób. Mi się to podoba. ;)

Dnia 04.12.2006 o 17:35, YahooPL napisał:

- możliwość zobaczenia kolekcji gier innych użytkowników


Ale po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:46, piero92 napisał:

Moim zdaniem na forum przydałybysię większe avataty oraz wyświetlanie ile postów napisał dany
użytkownik (po rangą)


Awatary dostępne są w dwóch wersjach, ja używam większej-i jest idealnie. Nie chcialbym widzieć tu animowanych, wielkich badziewi ;) .
Ilość postów mamy w Statystykach, razem z innymi ładnymi opcjami-i myślę, że to wystarczy.

Chociaż gdy w końcu zostaną wprowadzone Wizytówki-możnaby w nich umożliwić zliczanie postów, ale (w przeciwieństwie do Statystyk) w czasie rzeczywistym. To jest do rozważenia, gdy w końcu poznamy jakieś konkrety :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:46, piero92 napisał:

Moim zdaniem na forum przydałybysię większe avataty


Wielkość wyświetlanych avatarów możesz sobie wybrać w ustawieniach (na dole po prawej). No chyba, że Ty chcesz jeszcze większe...

Dnia 04.12.2006 o 17:46, piero92 napisał:

oraz wyświetlanie ile postów napisał dany użytkownik (po rangą)


Po co? Kto taką informacje do czegokolwiek potrzebuje? Poza tym, możesz sobie sprawdzić w statystykach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bieda :/ .

Wciąż nic nie wiadomo... O Świętach z GW już się mówi, o gramowych jak na razie nic nie wiadomo :) . Nic, żadnego wspomnienia na ten temat.

No, ale mam nadzieję (ba, jestem prawie pewien), że będą! I nasze życzenia, zawarte w tym (i innych) tematach, takoż obiecane rzeczy z "Propozycji..." się spełnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.12.2006 o 15:03, MonkOfWar napisał:


No, ale mam nadzieję (ba, jestem prawie pewien), że będą! I nasze życzenia, zawarte w tym (i
innych) tematach, takoż obiecane rzeczy z "Propozycji..." się spełnią!


a ja w sobote wyjeżdżam od neta będę praktycznie odcięty (może wejdę na 20 min, jak wujek pozwoli) ... oby wszystko zaczęło się od jutra, bo chory jestem to bd siedział praktycznie cały dzień na gram.pl ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tylko chciał, aby zostało jak jest, ew. mogłaby być wyświetlana ilość postów. Co do większych avatarów i sygnaturek - stanowcze NIE. Właśnie za to kocham gram.pl, że nie jest zaśmiecone przez zbędne grafiki i ładuje się bardzo szybko. Chciałbym też, aby zostało pisanie postów w oddzielnych oknach - wygodne to, można sprawdzić, czy post jest aktualny i tym podobne. Ogólnie - sytuacja gram.pl mi pasuje i nie chcę (zbyt wielkich) zmian ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby był znowu ten konkurs z bombkami. Wtedy jakoś nic mi sie nie poszczęściło (może dlatego, że rzadko wchodziłem na gram.pl - jeszcze nie byłem uzależniony ;]).
Fajnie by było jakby CDP dało nam opcję edytowania postów... ;] Spamu byłoby tak ze 1-0.5x mniej. ;] No, może ze 2x mniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:39, Assasin93 napisał:

Ja bym chciał, żeby był znowu ten konkurs z bombkami. Wtedy jakoś nic mi sie nie poszczęściło
(może dlatego, że rzadko wchodziłem na gram.pl - jeszcze nie byłem uzależniony ;]).
Fajnie by było jakby CDP dało nam opcję edytowania postów... ;] Spamu byłoby tak ze 1-0.5x
mniej. ;] No, może ze 2x mniej. :D

Nie popieram tego pomyslu z edytowaniem. niektorzy juz podawali dlaczego: ktos napisze "CDP to *****" a potem zedytuje posta i bedzie wpieral ze nigdy nic takiego nie pisal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:42, Erton napisał:

> Ja bym chciał, żeby był znowu ten konkurs z bombkami. Wtedy jakoś nic mi sie nie poszczęściło

> (może dlatego, że rzadko wchodziłem na gram.pl - jeszcze nie byłem uzależniony ;]).
> Fajnie by było jakby CDP dało nam opcję edytowania postów... ;] Spamu byłoby tak ze 1-0.5x

> mniej. ;] No, może ze 2x mniej. :D
Nie popieram tego pomyslu z edytowaniem. niektorzy juz podawali dlaczego: ktos napisze "CDP
to *****" a potem zedytuje posta i bedzie wpieral ze nigdy nic takiego nie pisal


edytowanie to raczej teaz standard - no bo co , wolisz z 10 postów pod rząd przez to że ziomek zapomniał paru rzeczy dopisać i potem jeszcze bana dostać -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 15:41, pro evo napisał:

szczeże na forum bym nic nie zmienial,ale dodalbym różne znaczki np :) to by byla uśmiechnęta
buźka/animacja

Mi tam pasuje, jak jest. Chociaż gdyby dodali buźki a''la GG, nie pogniewałbym się. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<ciach>

Dnia 17.12.2006 o 15:48, Gol Galad napisał:

edytowanie to raczej teaz standard - no bo co , wolisz z 10 postów pod rząd przez to że ziomek
zapomniał paru rzeczy dopisać i potem jeszcze bana dostać -_-


Na pewnym forum gość raz napisał... 10 editów. Wyobrażacie sobie, jak by to wyglądało na forum gram.pl? Ja wolę sobie nie wyobrażać... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście podoba się takie minimalistyczne podejście do tematu: małe, nieanimowane awatary, brak obrazków w sygnaturach, brak emotów. Do chwalenia się najróżniejszymi kolorowymi rzeczami niechaj będą Wizytówki. W końcu. Argh.

A Edytowanie... powinno być coś takiego, jak w Tlenie: po dodaniu kilku wypowiedzi pod rząd, one się "sklejają" w jedną. Czy to nie dobry pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie chciałbym znów koszyki lub bombki, a także nowe updata''y do forum. Brak skinów, chatu i wizytówek jest trochę denerwujący tym bardziej, iż trwa to dosyć długo. Mam nadzieję, że to czym nas bardzo miło zaskoczą ludzie odpowiedzialni za realizację tych zadań będzie warte tych długich oczekiwań.
Heh ale długą listę prezentó napisałem - gramowy mikołaj będzie musiał sięsprężać.
Btw: z tym sklejaniem się wypowiedzi to nie jest aż taki zły pomysł (tylko żeby była taka funkcja jak sklej posty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować