Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

zaznaczam jeszzce ze cos takiego wydarza sie kiedy gra sie w singla. (w multiplayerze nie wiem jak jest bo nie gralem) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w sumie nie spodziewalem sie ze beda takie problemy z tym pytaniem. przechodzielm diablo ponad 40 postaciami (na roznych kompach i roznych wersjach) i zawsze w przypadku krowiego krola wypadaly te mikstury... jezeli sie poddajecie to dajcie znac to dam Wam odpowiedz. (bo nie chce hamowac swoim pytaniem zabawy w tym temacie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 19:37, Mistiq napisał:

jezeli sie poddajecie to dajcie znac to dam Wam odpowiedz. (bo nie chce hamowac
swoim pytaniem zabawy w tym temacie)

no ja już powiedziałem że się poddaję ale może poczekajmy do jutra i jeżeli nikt się nie odezwie to podaj odpowiedź i następne pytanie zadaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:07, blood2 napisał:

> chodzi tu o rodzaj mikstury.. jakiej ??

Stawiam na miksture many


rowniez nie.. :)

dam kolejna podpowiedz (zreszta i bez tej podpowiedzi niedlugo trafilibyscie na ten odpowiedni rodzaj mikstury ale co tam) ^_^

taka mikstura moze nam wypasc juz po samym rozpoczeciu gry (nawet w niektorych sklepach mozna ja zakupic) koloru oczywiscie nie zdradze bo to bedzie rownoznaczne z prawidlowa odpowiedzia :p


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze straciles cierpliwosc... ok :)

krowi krol po swojej smierci (poza przedmiotami) zosytawia bardzo duzo mikstur jednego rodzaju.. a sa to mikstury wytrzymalosci (zostawia ich zazwyczaj kolo 10) ^_^

co do pytania to niech kto inny zada bo nic mi na razie do glowy nie przychodzi.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:34, kecal napisał:

Jak inaczej nazywa sie Mefisto?


Pan nienawiści... Pan Grozy to Diablo :/
Trochę trudniejsze i oryginalniejsze proszę... :)

Który z NPCów jest najwredniejszy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:34, kecal napisał:

Kos juz mowil o miksturze wytrzymalosci!!!


przed chwila przeczytalem wszystkie odpowiedzi i nie doszukalem sie aby ktos udzielil poprawnej odpowiedzi.. jezeli uwazasz ze sie myle to powiedz mi kto na moje pytnie odpowiedzial poprawnie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:40, Mistiq napisał:

przed chwila przeczytalem wszystkie odpowiedzi i nie doszukalem sie aby ktos udzielil poprawnej
odpowiedzi.. jezeli uwazasz ze sie myle to powiedz mi kto na moje pytnie odpowiedzial poprawnie
??


ehh.. on w ogóle nie wie o co chodzi... ;) przed chwilą zadał pytanie i jeszcze potwierdził złą odpowiedź... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.11.2006 o 20:42, Deejay napisał:

ehh.. on w ogóle nie wie o co chodzi... ;) przed chwilą zadał pytanie i jeszcze potwierdził
złą odpowiedź... :/


hehe pewnie masz racje :)

co do pytania twojego to chyba chodzi o pania imieniem Kashya z pierwszego aktu?? handluje lotrzycami ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 20:44, Mistiq napisał:

co do pytania twojego to chyba chodzi o pania imieniem Kashya z pierwszego aktu?? handluje
lotrzycami ;D


niee :) ona to jest jeszcze spokojna... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować