Zaloguj się, aby obserwować  
blood2

Quiz z Diablo

2900 postów w tym temacie

Dnia 25.03.2007 o 17:33, Deejay napisał:

> Ile można mieć maksymalnie MF w amulecie?
200%?

Ja spotkałem tylko 26 ale wiem, że max może być 33%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:14, blood2 napisał:

Na razie nikt nie odpowiedział poprawnie.

No jeśli chodzi o amulet w jednym niekompletnym zestawie(co to ty wiesz a ja rozumiem- daje to 50%) to chyba raczej się nie zalicza bo nie daje tego samodzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 19:27, zadymek napisał:

> Na razie nikt nie odpowiedział poprawnie.
No jeśli chodzi o amulet w jednym niekompletnym zestawie(co to ty wiesz a ja rozumiem- daje
to 50%) to chyba raczej się nie zalicza bo nie daje tego samodzielnie.


Wiem o co Ci chodzi i dobrze mówisz że tego nie zaliczę.
To jest zwyczajny magiczny amulet (czyli niebieski)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zaraz, zaraz.
Przecież 50% MF może mieć Amulet Szcześcia [ang : Amulet of Luck] i to chyba jest najwięcej ile daje radę...
jeżeli się pomyliłem, to jeszcze 35% od rzadkiego amuletu możemy wyciągnąć, ale jednak na tego AoL''a bym stawiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:28, Choinix napisał:

No zaraz, zaraz.
Przecież 50% MF może mieć Amulet Szcześcia [ang : Amulet of Luck] i to chyba jest najwięcej
ile daje radę...
jeżeli się pomyliłem, to jeszcze 35% od rzadkiego amuletu możemy wyciągnąć, ale jednak na tego
AoL''a bym stawiał.


Dobrze maksymalnie jest 50 MF, ale co do nazwy nie mogę się zgodzić bo to jest przypadkowy amulet szczęścia.

Choinix +1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze maksymalnie jest 50 MF, ale co do nazwy nie mogę się zgodzić bo to jest przypadkowy amulet szczęścia.

Musze się nie zgodzić jeżeli na BN wykonamy specjalną misję dostajemy pochodnie piekielnego ognia i ona daje 75%.
Ale ręki sobie nie dam uciąć bo na 100% nie jestem pewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:54, Kleben napisał:

Musze się nie zgodzić jeżeli na BN wykonamy specjalną misję dostajemy pochodnie piekielnego
ognia i ona daje 75%.
Ale ręki sobie nie dam uciąć bo na 100% nie jestem pewny :)


Przecież pochodnia piekielnego ognia to po pierwsze talizman, a po drugie nie przypominam sobie żeby dawał do MF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 21:44, blood2 napisał:

Dobrze maksymalnie jest 50 MF, ale co do nazwy nie mogę się zgodzić bo to jest przypadkowy
amulet szczęścia.

Choinix +1


Ah, tak, właśnie, przypadkowy amulet szczęścia ;-).
No to czas na moje pytanie, z serii pewnie wam bardzo dobrze znanej, czyli... czas na "Łatwe Pytanie". (:>)
Co [jakie potwory] możemy znaleźć w Uber Tristram? Który potwór jest odpowiednikiem którego bossa w grze? Co trzeba zrobić, aby dostać się do Uber Tristram? W którym patchu został wprowadzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2007 o 22:38, Choinix napisał:

> Dobrze maksymalnie jest 50 MF, ale co do nazwy nie mogę się zgodzić bo to jest przypadkowy

> amulet szczęścia.
>
> Choinix +1

Ah, tak, właśnie, przypadkowy amulet szczęścia ;-).
No to czas na moje pytanie, z serii pewnie wam bardzo dobrze znanej, czyli... czas na "Łatwe
Pytanie". (:>)
Co [jakie potwory] możemy znaleźć w Uber Tristram? Który potwór jest odpowiednikiem którego
bossa w grze? Co trzeba zrobić, aby dostać się do Uber Tristram? W którym patchu został wprowadzony?

Wróg: Ubery(opis niżej)
Patch 1.11
Trzeba skompletować 3 klucze od bonusowych bossów(Nihlathak, Hrabina, Demonolog czasmi je gubią) trzeba zdobyc po 3 każdego rodzaju i na poziomie Hell w V akcie transutować mieszankę po 1 z każdego rodzaju aby otworzył się jeden z 3 portali do miejsc gdzie, w każdym, do pokonania są bossowie wyrzucający jeden z 3 przemiotów potrzebnych do otwarcia portalu do Uber Tristram(Róg, oko i móżg). Dalej należy tworzyć portal naturalnie w V akcie na poziomie hell, transmutując w kostce ww przemioty.
A za portalem ?- Ubery(czyli wzmocnione wersje) Diablo , Baala i Mafiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Update...

1.(-) BLOOD2 - 36
2.(-) DEEJAY - 34
3.(-) MISTIQ - 28
4.(↑5) KECAL - 10
5.(↓4) K3INE - 8
6.(↓5) ZIENIO - 5
6.(↑8) XARDASIK - 5
6. (N) CHOINIX - 5
9.(↓7) NAPEK - 4
9.(-) SEBA33 - 4
11.(↓8) BIMBER FRESH - 3
12.(↓11) VORMULAC - 2
13.(↓12) PAWEL-DOM - 1
13.(↓12) MACIOS - 1
13.(↓12) PROBOS - 1
13.(↓12) KAEL''THAS - 1
13. (↓12) PIZMAK666 - 1
13. (↓12) JAVOX - 1
13. (↓12) ROBIX ONE - 1
13. (↓12) EREGIS - 1
13. (↓12) PINIU? - 1
13. (↓12) BUDYN - 1
13. (↓12) ZEBEK - 1
13. (↓12) WLADZIX - 1
13. (N) GRASZCZUR - 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehe, dokładnie o to chodziło.
Zadymek +1
Teraz Twoja kolej na zadawanie pytania ;-)

Blood2 - nom oprócz Uberów są wzmocnione wersje tych potworów, które wymieniłeś, jednak chodziło mi tylko i wyłącznie o tych bossów bossów ;P.
W moim pytaniu miało być jeszcze "jaki kolor przybierają?", ale pewnie każdy, kto wiedział o odpowiedzi na te pytania, wiedział by również o kolorze ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 13:42, Choinix napisał:

Ehe, dokładnie o to chodziło.
Zadymek +1
Teraz Twoja kolej na zadawanie pytania ;-)

Blood2 - nom oprócz Uberów są wzmocnione wersje tych potworów, które wymieniłeś, jednak chodziło
mi tylko i wyłącznie o tych bossów bossów ;P.
W moim pytaniu miało być jeszcze "jaki kolor przybierają?", ale pewnie każdy, kto wiedział
o odpowiedzi na te pytania, wiedział by również o kolorze ;p.

dobra to będzie z D2 pytanie:
Stare czasy. W Diablo2 w chwili premiery w Polsce, i aż do czasu wydania patcha bodajże 1.06 występował pewien interesujący bug(albo niedopatrzenie-w każdym razie skoro patch go usunął to chyba nie był on zamierzony/porządany) związany ze stworzonkami "rozmnażającymi się" takimi jak Piaskowe robaki. Napiszcie co on powodował i dlaczego gracze tak za nim tęsknią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 15:04, zadymek napisał:

Stare czasy. W Diablo2 w chwili premiery w Polsce, i aż do czasu wydania patcha bodajże 1.06
występował pewien interesujący bug(albo niedopatrzenie-w każdym razie skoro patch go usunął
to chyba nie był on zamierzony/porządany) związany ze stworzonkami "rozmnażającymi się" takimi
jak Piaskowe robaki. Napiszcie co on powodował i dlaczego gracze tak za nim tęsknią?


Nie grałem poniżej 1.07, więc nie wiem, ale coś mi się zdaje, że chodzi o to że Piaskowe robaki zawały doświadczenia a po wprowadzeniu patha już nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:40, blood2 napisał:

> Stare czasy. W Diablo2 w chwili premiery w Polsce, i aż do czasu wydania patcha bodajże
1.06
> występował pewien interesujący bug(albo niedopatrzenie-w każdym razie skoro patch go usunął

> to chyba nie był on zamierzony/porządany) związany ze stworzonkami "rozmnażającymi się"
takimi
> jak Piaskowe robaki. Napiszcie co on powodował i dlaczego gracze tak za nim tęsknią?

Nie grałem poniżej 1.07, więc nie wiem, ale coś mi się zdaje, że chodzi o to że Piaskowe robaki
zawały doświadczenia a po wprowadzeniu patha już nie.

Ale to tylko część odpowiedzi, proszę całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:00, zadymek napisał:

Ale to tylko część odpowiedzi, proszę całość.


Więcej Ci nie odpowiem bo nie grałem na tych pathach, może ktoś inny dopowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 17:15, blood2 napisał:

> Ale to tylko część odpowiedzi, proszę całość.

Więcej Ci nie odpowiem bo nie grałem na tych pathach, może ktoś inny dopowie.

Nie więcej tylko jaśniej, to, że robaki dawały expa to nic. A co z tym dalej?

PS Jakich patchach? Mowa o grze po premierze(o ile wszyscy pamiętają D2 wyszło na całym świecie w tym samym terminie):).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować