Zaloguj się, aby obserwować  
Gano

Quiz Fallout (ten prawdziwy:), czyli 1 i 2

541 postów w tym temacie

Chodzi ci o roślinkę na głowie?
Może napisz pytanie w takim kontekście by można było na nie odpowiedzieć a nie domyślać się o co ci chodzi.

Co do Harolda to oficjalny poradnik twórców gry mówi, ze jest on ghulem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to najlepiej sam odpowiedz i zadaj inne pytanie bo nikt nie zgadnie

[PS. Vormulac, gratuluje przewodniczącego:) Czemu cię prawie nie ma na GŁS??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nikt nie odpowiedział. Może jednak zadałem złe pytanie. Prawidłowa odpowiedź brzmi:

Harold wygląda na pospolitego, starego ghula. Jednak tak nie jest. Ghule powstają na skutek dużego napromieniowania, zaś Harold jest wytworem FEV. Nie, nie jest supermutantem, ale skutkiem unikalnego połączenia stałego napromieniowania o niskim natężeniu, pośredniego wystawienia na działanie FEV (choć właściwie nie wiemy w jaki sposób Harold został zainfekowany FEV po utracie przytomności) i sporej dozy przypadku. Nie jest ghulem, z pewnością nie jest też supermutantem.

Oczywiście nie wymagałem, byście udzielili takiej wyczerpującej odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 20:29, Harvenar napisał:

Ghule w Nekropolis są mieszkańcami byłej krypty 12 którzy wyleźli na powierzchnie po wybuchu.

Chodziło mi o to, że krypta 12 nigdy nie została zamknięta (ze względu na uszkodzone wrota), przez co nie mogła uchronić ludzi przed promieniowaniem, wskutek czego zamienili się oni w długowieczne ghule.
BTW:Krypta 12 miała celowo zepsute wrota, bo była częścią wielkiego eksperymentu. W tym przypadku badano przebieg choroby popromiennej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok. W Broken Hills w Fallout 2 jest pewien super mutant z którym możemy się siłować na ręce. Jeśli przegramy to poznamy go "trochę bliżej". Na pamiątkę tego spotkania zostaje nam w ekwipunku jakiś przedmiot. Jaki to przedmiot?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 21:05, Harvenar napisał:

Ok. W Broken Hills w Fallout 2 jest pewien super mutant z którym możemy się siłować na ręce.
Jeśli przegramy to poznamy go "trochę bliżej". Na pamiątkę tego spotkania zostaje nam w ekwipunku
jakiś przedmiot. Jaki to przedmiot?? :)



Ja jestem w 100% pewny, że jeśli przegramy dostajemy knebel(nie wiem jak to się w angielskiej części nazywa, a jeśli wygramy, to wspomaganą ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie, gdzie jest Highwayman, Część niezbędna do uruchomienia go i jak się ta część nazywa, gdzie jest część do zredukowania spalania i jak się nazywa oraz co się stanie jak poraz pierwszy wjedziesz samochodem do Broken Hills. Wiem że sporo tego, ale tylko jedno z tych pytań mogłoby być zbyt łatwe

PS. Prowadzimy jakiś ranking, czy tak tylko gramy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krążownik(polska wersja) szos znajduje się w Norze-Den, niezbędna do uruchomienia go częśc jest w Geko, a do zredukowania spalania w Klamath w dzielnicy traperów(trzeba przejśc przez kanały ze czczurami). A w Broken po raz pierwszy tam wieżdżając potrącamy ghoula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 15:47, Gano napisał:

Krążownik(polska wersja) szos znajduje się w Norze-Den, niezbędna do uruchomienia go częśc
jest w Geko, a do zredukowania spalania w Klamath w dzielnicy traperów(trzeba przejśc przez
kanały ze czczurami). A w Broken po raz pierwszy tam wieżdżając potrącamy ghoula.



niby nie podałeś nazw tych przedmiotów, ale zaliczam. Twoja kolej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki.
Pamiętacie skrzynki w Broken Hils? Zaraz na północ o kratki wejściowej za płotkiem. Czy da sie do nich dojśc, a jeżeli tak, to powiedz jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czytałem , że da się, i albo blokując sobię drogędo wyjścia z miasta NPC-ami, albo jakoś tam blisko spróbować kliknąć w pobliże tych skrzynek. Mnie osobiście nigdy się to nie udało

PS.Udało się tobie, jeśli tak to co tam jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawidłowo Matizk12
[mnie się nie udało, chociaż próbowałem, ale wiem że nic specjalnego jak na taką skrytkę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK. Pytanie: Podaj wszystkie 3 możliwe sposoby (przynajmniej tyle odkryłem ale raczej tylko tyle jest:)), Aby zrobić z pancerza wspomaganego na utwardzony(/ulepszony, nie pamiętam) wspomagany pancerz. Można to było zrobić trzema sposobami w San Francisco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować