Zaloguj się, aby obserwować  
Gano

Quiz Fallout (ten prawdziwy:), czyli 1 i 2

541 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 21:27, Vormulac napisał:

> 2. Były trzy sposoby rozwiązania tego problemu(dokładniej dwa, ale trzy opcje w rozmowie
do
> wyboru
A to dziwne. Przecież to zadanie jest zgodne z fabułą a po wykonaniu zgłaszamy się do Lynette
i dostajemy bywatelstwo.

5. Ew. rozwiązanie problemu z Bishopem.


ok zalicze ci bo miałeś już 2 a w 3 wiedziałeś o co chodzi. Chodziło mi o to, że można było zniszczyć elektrownie, naprawić i dostać obywatelstwo u tego gościa albo okłamać Lynette że zniszczyło się elektrownie a tak naprawde naprawić.zadajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To to wiem, ale ogólnie chodzi o naprawienie wię dlatego mnie to zastanawiało czemu się czepiasz.
A propo testu na obywatela. Pytanie jest takie:

Jakie minimalne wartości muszą mieć współczynniki podstawowe naszej postaci, oprócz wartości napiszcie też jakie to współczynniki, by zdać test na obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 13:31, Vormulac napisał:

To to wiem, ale ogólnie chodzi o naprawienie wię dlatego mnie to zastanawiało czemu się czepiasz.
A propo testu na obywatela. Pytanie jest takie:

Jakie minimalne wartości muszą mieć współczynniki podstawowe naszej postaci, oprócz wartości
napiszcie też jakie to współczynniki, by zdać test na obywatela.



wydaje mi się że wysokie szczęście, bo inteligencja się nie przydaje:)(10 i nie zdałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:22, Matizk12 napisał:

wydaje mi się że wysokie szczęście, bo inteligencja się nie przydaje:)(10 i nie zdałem)

Musi być inteligencja na wysokim poziomie bo przecież wykonujemy test z matematyki. :D

Są to trzy współczynniki. Jakie?
Co do wartości macie wybór od 1 do 10. Każdy z tych współczynników na tą samą wartość. Jaką (chodzi o minimum)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:39, Vormulac napisał:

> wydaje mi się że wysokie szczęście, bo inteligencja się nie przydaje:)(10 i nie zdałem)

Musi być inteligencja na wysokim poziomie bo przecież wykonujemy test z matematyki. :D

Są to trzy współczynniki. Jakie?
Co do wartości macie wybór od 1 do 10. Każdy z tych współczynników na tą samą wartość. Jaką
(chodzi o minimum)?



strzał: int, per, sz. po 8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:52, Matizk12 napisał:

strzał: int, per, sz. po 8

Prawie. Wartość się nie zgadza. Współczynniki dobre (Inteligencja, Percepcja i Szczęście).
Ale niech będzie bo nie będę się kłócić o jeden punkt. Wartość musi być na poziomie min. 9.

Zadajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:56, Vormulac napisał:

> strzał: int, per, sz. po 8
Prawie. Wartość się nie zgadza. Współczynniki dobre (Inteligencja, Percepcja i Szczęście).
Ale niech będzie bo nie będę się kłócić o jeden punkt. Wartość musi być na poziomie min. 9.

Zadajesz.



to dlatego mi się nie udawało:) Ja zawsze brałem tylko int i ch. na maksa:).Ale wróćmy do pytania:
Jakim najprostrzym sposobem można rozwalić elektrownię w Gecko??(podpowiem tylko że nie zmarnujemy ani jednego naboja i nikt nie będzie nas się czepiał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 14:59, Matizk12 napisał:

Jakim najprostrzym sposobem można rozwalić elektrownię w Gecko??(podpowiem tylko że nie zmarnujemy
ani jednego naboja i nikt nie będzie nas się czepiał)

Wyłączyć system chłodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:01, Vormulac napisał:

> Jakim najprostrzym sposobem można rozwalić elektrownię w Gecko??(podpowiem tylko że nie
zmarnujemy
> ani jednego naboja i nikt nie będzie nas się czepiał)
Wyłączyć system chłodzenia.



wtedy wszyscy cię będą atakować. Jest lepszy sposób, i na dodatek śmieszniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 15:07, Matizk12 napisał:

wtedy wszyscy cię będą atakować.

Da się to zrobić tak by nikt cię nie atakował, trzeba tylko trochę pokombinować.

Dnia 04.12.2006 o 15:07, Matizk12 napisał:

Jest lepszy sposób, i na dodatek śmieszniejszy:)

Dać raport dotyczący chłodzenia Festus''owi. Sam wyłączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak to zrobi ktoś inny, ktoś kogo nie ma w Gecko i który nawet do niego nie przyjdzie żeby je zniszczyć... próbujcie dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 17:30, Gano napisał:

czy to może goście z Enklawy?


dobry trop, ale powiedz dokładnie co masz na myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:19, Matizk12 napisał:

dobry trop, ale powiedz dokładnie co masz na myśli


czy to aby nie gościu z enklawy z którym można pogadać przez komputer w którejś z krypt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie, to gośc z enklawy z którym można pogadac w elektrowni w gecko przez komputer po jego pierwszym uruchomieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 20:22, Gano napisał:

nie, to gośc z enklawy z którym można pogadac w elektrowni w gecko przez komputer po jego pierwszym
uruchomieniu


dla jasności - chodzi o terminal, którym poprzez robota możemy noprawic eletrownię, a pogadac można TYLKO po pierwszym uruchomieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to robiłem zawsze tak: zostawiałem Sulika i Vica w pomieszczeniu, ew brałem ze sobą Vica. Radaway i wbiegałem do sali, potem do urządzenia i naprawa na urządzonku. Oto chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W komputerze przed wejściem na sale można sterowac robotem, który to za nas zrobi, nie trzeba urzywac rad-x albo marnowac rad-away''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować