Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia – już w sprzedaży!

125 postów w tym temacie

Taaaaaaa, a mi kurier juz 3 dzień dostarcza paczkę i dostarczyc nie może. Dwa razy wracała do magazynu. I nawet nie wiem, dlaczego, a numeru do płockiego oddziału nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 16:43, Bambusek napisał:

Taaaaaaa, a mi kurier juz 3 dzień dostarcza paczkę i dostarczyc nie może. Dwa razy wracała
do magazynu. I nawet nie wiem, dlaczego, a numeru do płockiego oddziału nie znam.

Proszę bardzo: http://www.masterlink.pl/oddzialy.asp?id=20
Pełny adres płockiego oddziału wraz z numerem telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie mam problem - wysłałem 10 października heroes V do wymianę i do tej pory mi nie przysłali... a bez przerwy na koncie mam status: gotowe do realizacji... i co z tego?? zastanawiam się nad pójściem do jakiegoś rzecznika praw konsumentów czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:11, norbert38 napisał:

słuchajcie mam problem - wysłałem 10 października heroes V do wymianę i do tej pory mi nie
przysłali... a bez przerwy na koncie mam status: gotowe do realizacji... i co z tego?? zastanawiam
się nad pójściem do jakiegoś rzecznika praw konsumentów czy coś takiego...


MAM TO SAMO!! Z tymże, że ja wysłałem 25 października...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2006 o 14:11, norbert38 napisał:

/ciach/

Jeśli masz możliwość, zadzwoń do CDP i spróbuj to wyjaśnić. Poprzez rozmowa zawsze można wszystko wyjaśnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej, no wolne żarty, a czemu tylko DVD w sprzedaży?? w takim razie trzeba było podstawki w CD nie wypuszczać!! nie mam DVD to jak mam teraz zagrać w dodatek bez zbędnego wydatku?? dodajcie wersje CD do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dlaczego nie moge uruchomic kuźni poprzez nacisniecie dowolnego klawisza, na poczatku gry zaraz.kuźnia ma wersje 2.0 a podstawke mam z patchem 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja mam tylko jedno pytanie czemu gdy gram w hot-seat nie moge wybrać bohatera dla krasnoludów?

MAM TAK SAMO! Problem pojawia się, gdy w trybie hot seat (albo wlasna gra) wybierzemy stara mape (nie ta, co doszla w dodatku, ale taka, ktora jest jeszcze z czasow podstawki).
Wie ktos moze co trzeba z tym zrobic? (jakis patch czy cos...)
Tez tak macie? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2006 o 12:34, Chung napisał:

Wie ktos moze co trzeba z tym zrobic? (jakis patch czy cos...)

Te mapy nie są kompatybilne z Fortecą i nic nie da się na to poradzić.

Dnia 22.12.2006 o 12:34, Chung napisał:

Tez tak macie? prosze o odpowiedz

Tak, wszyscy mają ten sam problem. Jedyne co pozostało to czekać na patch 1.5/2.1 i mieć nadzieję, że zostanie to naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
mam takie pytanie, na które nie moge znaleść odpowiedzi. Dostane pod chonke dodatek do Heroses V Kuźnia Przeznaczenia. I teraz czy instalując np. podstawową wersję gry musze instalować patche od 1.1 do 1.4 i potem dodatek czy te patche są już zawarte w dodatku kuźnia przeznaczenia i wystarczy zainstalować go odrazu po podstawowej wersji ?

I jeszcze jedno pytanie spotkał się może ktoś z czymś takim (dzieje się mi to po zainstalowaniu patch 1.4) , że po graniu tak z godzinke wyłancza się mi gra z komunikatem "błąd aplikacji Heroes V"..można temu zaradzić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja Kuźnie Przeznaczenia zainstalowałem od razu na premierową wersje Heroes V EK bez instalowania żadnych patchy, zainstalowalem tylko patch poprawiajacy polonizacje w Kuźniach i grałem. Żadnych problemów nie było poza żałosnym głosem Raelaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że jest to tylko wersja premierowa i że wkrótce będzie w można zamówić dodatek w oryginalnej angielskiej wersji językowej czekam na to i mam szczerą nadzieje że nieprzywalą znowu ceny 2a razy droższej niż w polskiej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Może wydać banalne, ale muszę mieć pewność.

Chodzi mi o Fanatyczne Jednostki Przystani.
Czytająć jedną z recezji wywnioskowalem że nie można ich nigdzie zarekrutować. Jedynie zanaleźć na mapie jako nutralne. Szczerzez mówiąc nawet mi to do gowy nie przyszlo że nie można ich nigdzie wynająć.
Proszę powiedzcie mi że wyciagnąlem blędne wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:00, Quire napisał:

Chodzi mi o Fanatyczne Jednostki Przystani.
Czytająć jedną z recezji wywnioskowalem że nie można ich nigdzie zarekrutować. Jedynie zanaleźć
na mapie jako nutralne. Szczerzez mówiąc nawet mi to do gowy nie przyszlo że nie można ich
nigdzie wynająć.
Proszę powiedzcie mi że wyciagnąlem blędne wnioski.


Cóż można Ci powiedzieć. Prawda jest taka, że nie da się ich nigdzie zrekrutować. Musimy jakoś z tym żyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 13:15, Napek napisał:

Cóż można Ci powiedzieć. Prawda jest taka, że nie da się ich nigdzie zrekrutować. Musimy jakoś
z tym żyć :P


Jakoś będe z tym musial żyć:)
Ale trochę szkoda, bo nawet mi się podobają i je lubie.
Może to kiedyś zostanie naprawione,w następnym dodatku, na ten przyklad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 15:06, Quire napisał:

Ale trochę szkoda, bo nawet mi się podobają i je lubie.
Może to kiedyś zostanie naprawione,w następnym dodatku, na ten przyklad.

Na pewno pojawią się w następnym dodatku, ale mam solidne podstawy, by wierzyć, że raczej będą walczyć przeciwko nam...
A propos, skończyłem dodatek i nawet mi się podobało, chociaż ostatnia bitwa trochę przegięta była. Nie lubie walczyć z Krasnoludami, gdy ci bronią się w zamku xP

Tylko jedno mnie zastanawia...
SPOILER
Czy był gdzieś w kampanii Giovanni (z armią nieumarłych)? Bo nigdzie go nie spotkałem, a w speech''ach był wspomniany (tych publikowanych na stronce)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 19:54, windows00 napisał:

A propos, skończyłem dodatek i nawet mi się podobało, chociaż ostatnia bitwa trochę przegięta
była. Nie lubie walczyć z Krasnoludami, gdy ci bronią się w zamku xP


W moim przypadku wielce pomocna była armia 280 inkwizytorów :-) Najpierw wybiłem włóczników, władcy burz i smoki zaczęły mi podłazić i 2-3 atakami inkwizytorów już ich nie było, potem inkwizytorzy zostali sami, na przyśpieszeniu wbili do zamku i po rozwaleniu ostatnich wojsko zostalo ich ledwie 80 :P Ale walka z 10000 tych fanatycznych milicjantów to dopiero przegiecie, az strach sie zblizyc do takiego oddzialu, ale tez pomocni byli inkwizytorzy, przy odpaleniu sie szczescia udawalo sie im niszczyc jeden oddzial naraz :-)

BTW. Co sądzisz o głosie Raelaga? ;-) Bo moim zdaniem ten pan nie powinien zostac dopuszczony już do jakiejkolwiek polonizacji CDP ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2006 o 20:15, Mistic napisał:

W moim przypadku wielce pomocna była armia 280 inkwizytorów :-)

Pewnie zmieniałeś Zbrojnych/Krzyżowców, mi zabrakło kasy i starczyło tylko na ulepszenie chłopów :/ Ale na szczęście jakoś sobie poradziłem ;] (Inkwizytorzy też byli bardzo pomocni)

Dnia 31.12.2006 o 20:15, Mistic napisał:

Ale walka z 10000 tych fanatycznych milicjantów to dopiero przegiecie,
az strach sie zblizyc do takiego oddzialu,

Bo teoretycznie oni mieli być nie do pokonania xD
Wiedziałem, że Polak jednak potrafi :)

Dnia 31.12.2006 o 20:15, Mistic napisał:

BTW. Co sądzisz o głosie Raelaga? ;-) Bo moim zdaniem ten pan nie powinien zostac dopuszczony
już do jakiejkolwiek polonizacji CDP ;-)

Pewnie uznasz mnie za dziwaka, ale za bardzo mi nie przeszkadzał :P
Kojarze ten głos (z TV bodaj) i moje jedyne zastrzeżenie to zbyt ciche nagrane jego kwestie. Ogólnie nie jestem wybredny przy dubbingu. Jeśli tylko kwestie nie powodują u mnie odruchu wymiotnego, to jest dobrze ;]
Jednak najlepszy podkład miał Godryk, nieźle to wyszło mimo braku Zborowskiego. Drugi jest IMO Wulfstan, a na trzecim ex aequo Freyda i Duncan.
A co do filmików: najlepszy był ten po odbiciu Horncrest, a drugi - śmierć Laszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować