Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2006 o 18:15, Domek napisał:

Z tego co mi wiadomo nasze pudełka mają być ładniejsze. :)


Te pudełka to mają być takie w stylu gothica czy kartonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

News prawde ci powie:
"Całość zapakowana w pudełko stylizowane na magiczną, skórzaną księgę, różną w zależności od wersji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania powyżej, kiedy i czy w ogóle zobaczymy wizualizację edycji kolekcjonerskiej NWN 2? Aha, i czy przewidziane jest może zamieszczenie na stronie takiego bannerka jak w przypadku Gothic 3 ile egzemplarzy pozostało?? Byłbym naprawdę baaaardzo wdzięczny, gdybyście rozważyli taką możliwość...

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:17, Mistic napisał:

"Całość zapakowana w pudełko stylizowane na magiczną, skórzaną księgę, różną w zależności od
wersji"


Ale stylizowane kartonowe? Bo na zachodzie niestety jest z kartonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób zamiawiających NWN2 przy opcji płatność z góry. Dostaliście już maila z prośbą o dokonanie wpłaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:25, Mistic napisał:

Zwroc uwage na slowo "skórzaną".


No jest "skórzaną" tylko lepiej by brzmiało "Wszystko to spakowane w numerowaną, kolekcjonerską księgę oprawioną prawdziwą skórą"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2006 o 22:29, heyboy napisał:

No jest "skórzaną" tylko lepiej by brzmiało "Wszystko to spakowane w numerowaną,


EK NWN2 nie bedzie chyba numerowana.

>kolekcjonerską księgę oprawioną prawdziwą skórą"...

A kto powiedzial ze to prawdziwa skora?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie musi być numerowana chociaż miło by było. A mając na myśli charakter pudełka to chodziło mi o wygląd, o to żeby ono nie było stricte kartonowe tylko takie w stylu gothica o czym już wcześniej pisałem... :P I owszem może być skóra ekologiczna itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze sklepem?

Status Twojego zamówienia: niepotwierdzone (maila w sprawie potwierdzenia otrzymasz na 5 dni przed wysyłką)

Data złożenia: Pt, 18.08.2006 o godz. 23:38



Metoda dostawy: Przesyłka pocztowa ?????????(dostawa do 3 dni roboczych po wysłaniu paczki) - 0,00 zł


Zamówione produkty:

PCNeverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska Lawful Good [PRE-ORDER]


Ma też ktoś tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie widzi ze beda jakies opoznienia :/ Juz nie mowie o tym, ze NWN2 EK przyjdzie 2 dni przed premiera... bo ot nie mozliwe biorac pod uwage "mail potwierdzajacy przyjdze 5 dni przed wysylka". Jutro mamy 3.12 , mailow brak... CDP nie chce pokazac EK wiec maja jakies problemy... zatem w poniedzialek bedziemy albo czytac "Sorry ludzie! Mamy obsowe!" albo zacznie sie tydzien z NWN2... ktoz to wie... Problem tylko jeden... JA CHCE JUZ GRAC W NWN2 !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest tak:

Premiera 7 grudnia.
my dostajemy 2 dni wcześniej czyli 5 grudnia.
Mieliśmy dostać maila z potwierdzeniem na 5 dni przed dostawą - czyli 30 listopada.

Zgadza się?

Teraz Jest 2 grudnia i wygląda na to że nikt nic nie dostał żadnych maili z potwierdzeniem.

I teraz pytanie: czy jeśli nie potwierdzimy naszych dostaw to nasze zamówienia przepadną i nasze EK dostaną sie tym dla których EK nie starczyło? Czy jeśli do poniedziałku nie dostaniemy maili z potwierdzeniem to czy możliwe jest potwierdzenie zamówienia telefonicznie?

A tak swoją to EK jest super! - świetna robota chłopaki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kawał dobrej roboty. Naprawdę świetnie, nawet mimo tej obsuwy z mailami.

Ale naturalnie Polakowi zawsze musi coś nie pasować, więc...
Ta złota aura będzie zawsze, czy to tylko opcja do wyboru (bo niektórym może zbrzydnąć, przeszkadzać/etc)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować