Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska NWN2 – reaktywacja!

333 postów w tym temacie

Ereborus- zgadzam się w 100000000%( zauważyliście jak dawno temu było ostatni post od kogoś z gram.pl)????chyba z 1,5 tygodnia temu... pozostawiam to do własnych przemyśleń...

PS czy oni wogóle czytają fora??
po co je zrobili?? dla zabicia czasu nam, fanom?? Bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:39, pitphus napisał:

zauważyliście jak dawno temu było ostatni post od kogoś z gram.pl)????chyba z 1,5 tygodnia temu...


Ostatni post w tym watku od CDP byl wczoraj. Kolo kazdego watku na glownej liscie jest znaczek CDP, jesli ktos z CDP tutaj napisal, nastepnym razem kliknij ten znaczek i sprawdz kiedy ostatnio ktos z niebieskich pisal tu posta zanim napiszesz takie brednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, że nikt z CDP nie powiedział kiedy +- można się wizualizacji spodziewać, a jeszcze większa szkoda, że jeszcze jej nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja niekupie wersji kolekcjonerskiej bo:
-kosztuje 200 (no 159 wsumie :D )
-niepotrzebuje dodatkowego DVD z pierdołami
-niepotrzebuje poradnika (i szkoda mi osoby która potrzebuje)
-amulet...phi
-koszulka ( phi i tak bedzie w złym rozmiarze)
-album ,też niepotrzebny
-smycz....no powiedzmy że jakiś ma sens
-pierwszy NWN z dodatkiami! PO CO? zwyczajne zawyrzenie ceny! (pewnie mają na składzie...) nie po to kupowałem wersje kolekcjonerską NWN żeby teraz dostać to samo ( pewnie każdy kto kupił pierwsze NWN i zamówił drugie w wesji kolekcjonerskiej sie zastanawia co z nim zrobi...wyrzucić?...dać komuś?...a jak niegrał w jedynke ... to zanim to wszystko poprzechodzi i ogólnie sie nacieszy to z pół roku minie)
-mapa...tylko po co
-i na koniec jakiś byle jaki atut....

Czy mi sie to naprawde opłaca? za 200 zł dostaje dwie długie gry (wtym jedna niepotrzebna) i dużo rupieci które jak przejrzysz to zapewne wyrzucisz lub schowasz do szafki i zapomnisz...nie lepiej było odjąć tego troche (np NWN 1) i obnirzyć cene?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.12.2006 o 20:22, ivan luthien napisał:

-pierwszy NWN z dodatkiami! PO CO? zwyczajne zawyrzenie ceny! (pewnie mają na składzie...)


Dzięki wielkie ze podzieliles sie tym wszytskim o EK z nami. Ja tylko w jednej kwestii chcialem dopowiedziec.
Nie nie mamy na skladzie NWN DE bo to jeden z naszych bestsellerow w tej chwili w NPK, a moim zdaniem dla wszytskich tych ktorzy maja poprzednie czesci na roznych plytach z roznych edycji bedzie to jednak mil gift dostac jedynke na jednym zgrabnym krazku DVD. To tyle co do reszty to twoj wybor, dlatego wlasnie wydajemy gry w dwoch wersjach, po to zeby nie trezba bylo sie zmuszac do kupowania jednej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 13:54, ereborus napisał:

Uważam, że CDP zachowuje się skandalicznie i nieodpowiedzialnie. Wie, że ma dominującą pozycje
na rynku i uważa, że może robić co mu się podoba. W firmie gdzie ja pracuje(też wysyłkowa)
jest nie do pomyślenia by przekładać premierę bez żadnych informacji co i dlaczego (a tak się
stało ze zmianą z 7 na 8 grudnia). Terminy w tym biznesie są najważniejsze.

Dnia 05.12.2006 o 13:54, ereborus napisał:

Nie wiem czy ktoś w całym CDProjekcie ma choć blade pojęcie o zasadach marketingu, ale jedna
z nich mówi, że opinia klienta jest warta dużo więcej niż grube pieniądze wydane na reklamę.
W bankach lub sieciach komórkowych gdy tylko przyniesiemy pismo o wymówieniu umowy zostaniemy
poproszeni na zaplecze i zaoferują nam lepsze warunki (sam tak miałem z komórką) - za wszelką
cenę bedą chcieli nas zatrzymać bo znają zasadę, że dużo więcej oszczędzą zatrzymując nas i
mając nas za chodzącą reklamę. CDProjekt widać nie zna tych zasad.

I do Pana Mistic''a - nie ważne czego Pan chce w tym momencie - ważne są warunki na które przystało
ileś-set lub ileś -dziesiąt osób kupując na warunkach "2 dni przed premierą". Jeśli trzeba
przesunąć premierę by zadowolić klientów , którzy zdecydowali się zaufać firmie i zamówić nawet
nie widząc jak zestawy będą wyglądać, to należy ją przełożyć. Jeśli CDProjekt jakąś decyzję
podjął to powinien jej dotrzymać. Moje zdanie "chce dostać dwa dni przed premierą" ma taką
samą moc jak Pana "ja nie mam zamiaru czekać kolejnego tygodnia", tylko, że moje było poparte
stosowną informacją podczas składania zamówienia.


Rozumiem twoje wzburzenie i nie zrozum mnie zle nie chce ci wmawiac z nie masz racji. Ale jak mowisz pracujesz w firmie wyslkowej, podczas gdy w branzy multimediow: film, muzyka, gry etc niestety, a szczegolnie w krajach ktore li tylko maja dystrybutorow a nie bezposrednie przedstawicielstwa producentow opoznienia byly zawsze, sa i beda. Bo ta branza to nie jest bankowosc i finanse, gdzie dzialaj preznie firmy osiadle w biznesie od czasami wielu czasami kilkudziecieciu lat, majace przetestowane przez lata procedury, wielkie rozbudowane dzialy, analitykow etc.. branza multimediow to raczej kolorowa zbierani gosci z fantazja i paczka pomyslow, branza w ktorej duzo sie improwizuje, popelnia gafy i zalicza wpadki, branza mlodziutka, w ktorej pracuja mlodzi ludzie, ktorzy sie caly czas ucza na zywym organizmie rynku. Nie pisze tego zeby sie usprawidlic ale zebys sprobowal patrzec na to pod troche innym katem, kazda gra ktora wydajemy ma swoje unikalne cechy, kazda powstaje jak w manfakturze to soidna reczna robota, zaden automat co wypluwa szablonowe podobne do siebie produkty, nawet bledy popelniamy kazdy indywidualnie. Oczywiscie przesuwanie premier jest zle, i kazdy u nas w firmie robi co moze zeby do tego nie dopuscic, ale niestety sie ciagle to zdarza , mam nadzieje ze z czasem bedzie takich przypadkow coraz mniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:50, heyboy napisał:

Szkoda tylko, że nikt z CDP nie powiedział kiedy +- można się wizualizacji spodziewać, a jeszcze
większa szkoda, że jeszcze jej nie ma :(


Wizualizacja a raczej zdjecie gotowej EK bedzie w dniu jutrzejszym na gram.pl.
Przepraszam ale jest duzo watkow o NWN2 i nie na kazdym zdarze odpisac, pozatym akurat bylem zajety robieniem NWN2 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 23:13, migem napisał:

Rozumiem twoje wzburzenie i nie zrozum mnie zle nie chce ci wmawiac z nie masz racji. Ale jak
mowisz pracujesz w firmie wyslkowej, podczas gdy w branzy multimediow: film, muzyka, gry etc
niestety, a szczegolnie w krajach ktore li tylko maja dystrybutorow a nie bezposrednie przedstawicielstwa
producentow opoznienia byly zawsze, sa i beda. Bo ta branza to nie jest bankowosc i finanse,
gdzie dzialaj preznie firmy osiadle w biznesie od czasami wielu czasami kilkudziecieciu lat,
majace przetestowane przez lata procedury, wielkie rozbudowane dzialy, analitykow etc.. branza
multimediow to raczej kolorowa zbierani gosci z fantazja i paczka pomyslow, branza w ktorej
duzo sie improwizuje, popelnia gafy i zalicza wpadki, branza mlodziutka, w ktorej pracuja mlodzi
ludzie, ktorzy sie caly czas ucza na zywym organizmie rynku. Nie pisze tego zeby sie usprawidlic
ale zebys sprobowal patrzec na to pod troche innym katem, kazda gra ktora wydajemy ma swoje
unikalne cechy, kazda powstaje jak w manfakturze to soidna reczna robota, zaden automat co
wypluwa szablonowe podobne do siebie produkty, nawet bledy popelniamy kazdy indywidualnie.
Oczywiscie przesuwanie premier jest zle, i kazdy u nas w firmie robi co moze zeby do tego nie
dopuscic, ale niestety sie ciagle to zdarza , mam nadzieje ze z czasem bedzie takich przypadkow
coraz mniej...


Dzięki za odpowiedź, szczerze mówiąc się nie spodziewałem. Pisałem to faktycznie będąc trochę wkurzony całą sytuacją, którą zobaczyłem na stronie po nie zaglądaniu tam przez dłuższy czas. Fakt jest faktem, że przydałoby się byście chociaż informowali mailem o zmianach w zamówieniu bo jak człowiek na bieżąco będzie dostawał informacje o swoim zamówieniu na maila to inaczej postrzega opóźnienia, niż jak wejdzie na stronę i od ostatniej swojej wizyty zobaczy, że premiera się przesunęła, że zlikwidowano znaczek "dostawa dwa dni przed" itp. Po prostu dostając maila widać, że dbacie o każde jedno zamówienie i w tzw. real-time informujecie o zmianie jego stanu. A myślę ze to nie trudno zaimplementować do obsługi sklepu.

Poza tym w moich zamówieniach mam informacje, że 6go przesyłkę wysłaliście czyli wychodzi, że "wysyłka 2 dni przed premierą" w przypadku mojego zamówienia udało się spełnić za co pragnę podziękować. Jednak jeszcze tu (sklep.gram.pl) wrócę :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie przesuwanie premier jest zle, i kazdy u nas w firmie robi co moze zeby do tego nie

Dnia 06.12.2006 o 23:13, migem napisał:

dopuscic, ale niestety sie ciagle to zdarza , mam nadzieje ze z czasem bedzie takich przypadkow
coraz mniej...


Kolega nie czepiał sie kolokwialnie pisząc przełozenia premiery a dziwnie zmiennej oferty.
Zamówiłem EK w pazdzierniku kierujac sie głównie dostawa"2 dni przed premiera"który to zapis poprosu nagle zniknął..
Czy mógłby sie Pan własnie do tego zapisu ustosunkowac?
pozdrawiam
Rafał
ps.Dzis 7.12 jutro premiera,a ja wciaz mam stan oczekiwania na dostepnośc produktu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować